Střední průmyslová škola Zlín - Kontakty - konzultace
 
Kontakty - konzultace
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |
Konzultační hodiny

Jméno Konzultace Kabinet
Bartončík Milan    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 C006
Bártová Naděžda Ing.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 D010
Buchtová Jarmila Mgr.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 E308
Čechman Ondřej Ing.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A405
Dírerová Hana RNDr.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 A409
Drga Vladimír    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 C113
Drga Zdeněk Ing.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 C113
Dubčák Libor Ing.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 E304
Fajgar Petr Mgr.    Pondělí  0. hodina  7:10 - 7:55 E306
Gerlichová Jana Mgr.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 A108
Graja Tomáš Mgr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 E306
Hanulík Stanislav Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D203
Javorová Jitka Mgr.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 A209
Jelínek Michal Ing.    Pátek  8. hodina  14:20 - 15:05 D303
Juříček Zdeněk Mgr.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 A209
Kadlečíková Jitka Mgr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A209
Kolařík Miroslav    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 C114
Kolaříková Zuzana Mgr.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 A108
Končák Marian Mgr.    Čtvrtek  9. hodina  15:10 - 15:55 A105
Konečná Zdeňka Mgr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A108
Konečný Ivan PaedDr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A204
Kosař František Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D303
Kovář Josef Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D203
Krejčiříková Martina Ing.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 D203
Kuczmanová Dana Mgr.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 C303
Kužela Josef    Pondělí  0. hodina  7:10 - 7:55 C114
Kvapil Jiří Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 E304
Langrová Alena Mgr.    Pondělí  0. hodina  7:10 - 7:55 A104
Lev Vilém Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 E305
Mádlík Petr Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 E304
Martinec Stanislav Ph.D.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 C303
Mazal Jaromír Ing.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 C219
Mráz Libor Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A4
Nedbal Radomír Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A9
Němeček Josef Ing.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 D003
Nesvadbová Renata Ing.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 D303
Netopilová Eva Ing.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 E304
Novotný Jiří Mgr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A105
Oravcová Sandra Mgr.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 A304
Pekařová Michaela Mgr.    Pondělí  0. hodina  7:10 - 7:55 A409
Pilíková Jana Ing.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 A3
Plšková Věra Ing.    Pondělí  9. hodina  15:10 - 15:55 A6
Prokopová Zuzana Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D203
Pšeja Zdeněk Ing.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 D010
Pšenčíková Martina Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A309
Ropová Jitka Mgr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A109
Rozsypálková Eva Mgr.    Pátek  8. hodina  14:20 - 15:05 E308
Samson Josef    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 C114
Sedláček Aleš Ing.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 C303
Slováčková Renata Mgr.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 A305
Strážnický Přemysl Mgr.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 E305
Stuchlíková Ivona Mgr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A308
Svoboda Ladislav ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D308
Svobodová Drahomíra Mgr.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A309
Šenovský Josef Ing.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 C303
Šobáň Jiří Ing.arch.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 E304
Švehlíková Lenka RNDr.    Pátek  8. hodina  14:20 - 15:05 E307
Tichá Marta Ing.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A404
Ťopek Jan    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 C114
Trávníček Jan Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 C116
Tydlačková Zuzana Mgr.    Středa  9. hodina  15:10 - 15:55 A108
Valentová Ljuba PaedDr.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 A205
Vaščák Vladimír RNDr.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 E307
Vilímek Petr Ing.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 D308
Vítková Marie Ing.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 A405
Vondřejcová Jana PhDr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 D102
Vyoral Jindřich Ing.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 D015
Zacharová Magda Mgr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A304
Zálešáková Gabriela Ing.arch.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 C303
Závodník_ml Jiří Mgr.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 A408
Závodník Jiří Mgr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A204
Závodníková Alexandra    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A209
Zlámalík Karel Ing.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 D303
Žáček Jaroslav Ing.    Čtvrtek  9. hodina  15:10 - 15:55 D303
Žouželková Zdena Mgr.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A409









Najdete nás zde
Informace
Bakaláři
Bakaláři
mezi školou a rodinou

Moodle SPŠ Zlín
Moodle SPŠ Zlín

Facebook SPŠ Zlín
Facebook SPŠ Zlín


Baťák Tvoříme svůj časopis
Baťák
Tvoříme svůj časopis

Hledání Google



Kalendář
listopad 2017
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
Regionální výběrová konference 3.-5.11.2017 Kutná Hora
7
8
9
10
Strojírenská olympiáda 2017
11
12
13
14
15
Erasmus+ Budapešť5. ročník Bridge Builder Contest
16
Prezentace společnosti XellaVolejbalový turnaj 17. listopadu
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Zprávy Zprávy  
Kalendář školy Kalendář školy  
Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |