Střední průmyslová škola Zlín - Kontakty - konzultace
 
Kontakty - konzultace
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |
Konzultační hodiny

Jméno Konzultace Kabinet
Bartončík Milan    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 C006
Bártová Naděžda Ing.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 D010
Buchtová Jarmila Mgr.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 E308
Čechman Ondřej Ing.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A405
Dírerová Hana RNDr.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 A409
Drga Vladimír    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 C113
Drga Zdeněk Ing.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 C113
Dubčák Libor Ing.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 E304
Fajgar Petr Mgr.    Pondělí  0. hodina  7:10 - 7:55 E306
Gerlichová Jana Mgr.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 A108
Graja Tomáš Mgr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 E306
Hanulík Stanislav Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D203
Javorová Jitka Mgr.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 A209
Jelínek Michal Ing.    Pátek  8. hodina  14:20 - 15:05 D303
Juříček Zdeněk Mgr.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 A209
Kadlečíková Jitka Mgr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A209
Kolařík Miroslav    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 C114
Kolaříková Zuzana Mgr.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 A205
Končák Marian Mgr.    Čtvrtek  9. hodina  15:10 - 15:55 A105
Konečná Zdeňka Mgr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A108
Konečný Ivan PaedDr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A204
Kosař František Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D303
Kovář Josef Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D203
Krejčiříková Martina Ing.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 D203
Kuczmanová Dana Mgr.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 C303
Kužela Josef    Pondělí  0. hodina  7:10 - 7:55 C114
Kvapil Jiří Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 E304
Lev Vilém Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 E305
Mádlík Petr Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 E304
Martinec Stanislav Ph.D.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 C303
Mazal Jaromír Ing.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 C219
Mráz Libor Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A4
Nedbal Radomír Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A9
Němeček Josef Ing.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 D003
Nesvadbová Renata Ing.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 D303
Netopilová Eva Ing.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 E304
Novotný Jiří Mgr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A105
Oravcová Sandra Mgr.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 A304
Pekařová Michaela Mgr.    Pondělí  0. hodina  7:10 - 7:55 A409
Pilíková Jana Ing.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 A3
Plšková Věra Ing.    Pondělí  9. hodina  15:10 - 15:55 A6
Prokopová Zuzana Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D203
Pšeja Zdeněk Ing.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 D010
Pšenčíková Martina Ing.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A309
Ropová Jitka Mgr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A109
Rozsypálková Eva Mgr.    Pátek  8. hodina  14:20 - 15:05 E308
Samson Josef    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 C114
Sedláček Aleš Ing.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 C303
Slováčková Renata Mgr.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 A305
Strážnický Přemysl Mgr.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 E305
Stuchlíková Ivona Mgr.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A308
Svoboda Ladislav ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 D308
Svobodová Drahomíra Mgr.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A309
Šenovský Josef Ing.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 C303
Šobáň Jiří Ing.arch.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 E304
Švehlíková Lenka RNDr.    Pátek  8. hodina  14:20 - 15:05 E307
Tichá Marta Ing.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 A404
Ťopek Jan    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 C114
Trávníček Jan Ing.    Čtvrtek  0. hodina  7:10 - 7:55 C116
Tydlačková Zuzana Mgr.    Středa  9. hodina  15:10 - 15:55 A108
Valentová Ljuba PaedDr.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 A205
Vaščák Vladimír RNDr.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 E307
Vilímek Petr Ing.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 D308
Višinková Alena Mgr.    Pondělí  0. hodina  7:10 - 7:55 A104
Vítková Marie Ing.    Pátek  0. hodina  7:10 - 7:55 A405
Vondřejcová Jana PhDr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 D102
Vyoral Jindřich Ing.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 D015
Zacharová Magda Mgr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A304
Zálešáková Gabriela Ing.arch.    Úterý  0. hodina  7:10 - 7:55 C303
Závodník_ml Jiří Mgr.    Středa  0. hodina  7:10 - 7:55 A408
Závodník Jiří Mgr.    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A204
Závodníková Alexandra    Čtvrtek  8. hodina  14:20 - 15:05 A209
Zlámalík Karel Ing.    Pondělí  8. hodina  14:20 - 15:05 D303
Žáček Jaroslav Ing.    Čtvrtek  9. hodina  15:10 - 15:55 D303
Žouželková Zdena Mgr.    Středa  8. hodina  14:20 - 15:05 A409









Najdete nás zde
Informace
Bakaláři
Bakaláři
mezi školou a rodinou

Moodle SPŠ Zlín
Moodle SPŠ Zlín

Facebook SPŠ Zlín
Facebook SPŠ Zlín


Baťák Tvoříme svůj časopis
Baťák
Tvoříme svůj časopis

Hledání Google



Kalendář
leden 2018
PoÚtStČtSoNe
1
2
Studentské trenérské centrum
3
4
5
6
7
Lyžařský kurz pro třídy: 2. B, 2. H, 2. L
8
9
10
Středoškolský turnaj dívek ve volejbale
11
Úřad práceStředoškolský turnaj ve florbale dívek
12
13
14
15
16
Den otevřených dveří
17
18
JEDNOTNÉ ZKUŠEBNÍ SCHÉMA PÍSEMNÝCH ZKOUŠEK SPOLEČNÉ ČÁSTI MZ A VÝBĚROVÉ ZKOUŠKY MATEMATIKA+ – JARNÍ ZKUŠEBNÍ OBDOBÍ 2018
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Zprávy Zprávy  
Kalendář školy Kalendář školy  
Přítomní
Celkem: 3
Uživatelé: 2
Návštevy: 1

4g stasek
Titulní stránka
3 min-11 sec
 

vitkova
Titulní stránka
0 min-26 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |