Střední průmyslová škola Zlín - Kontakty - seznamy tříd
 
Kontakty - seznamy tříd
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |
SEZNAMY NEMUSÍ BÝT AKTUÁLNÍ!!!
1.A      1.B      1.E      1.F      1.G      1.H      1.K      1.L
2.A      2.B      2.E      2.F      2.G      2.H      2.K      2.L
3.A      3.B      3.E      3.F      3.G      3.H      3.K      3.L
4.A      4.B      4.E      4.F      4.G      4.H      4.K      4.L

Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.A (rozvrh) Kosař František Ing./D303 Kolaříková Zuzana Mgr./A205
Binek Tomáš, Bůbela Daniel, Divoka Jakub, Doležal Ondřej, Floreš Rostislav, Hanulík Jan, Hrubčík Adam, Janča Jakub, Kocourek Josef, Kopecký Filip, Kozmík Ondřej, Kratochvíl Martin, Kunc Ondřej, Lörincz Alexandr, Machů Roman, Mrázek Petr, Olšar Jindřich, Pavelka Martin, Podola Jaromír, Šesták Jiří, Turčín Josef, Vařecha Josef, Vejvančický Jakub, Velísek Miroslav, Vondráček David, Vrzala Vojtěch, Zábojník Zdeněk, Zálešák Ondřej, Zapletalová Sandra, Žalek Patrik
Učebna: D304 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30  (29/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.B (rozvrh) Stuchlíková Ivona Mgr./A308 Švehlíková Lenka RNDr./E307
Babík Štěpán, Balcárek Vít, Buksa Radim, Cedidla Martin, Červenka Vít, Daďa Dominik, Duda Radim, Hájek Kryštof, Hellebrand Jan, Hropko Dominik, Chupík Vojtěch, Jaroněk Jan, Juráň Jakub, Kaška Michal, Knotek Adam, Kolařík Tomáš, Kršák Jaroslav, Kulda Martin, Minařík Pavel, Moravčík Tomáš, Navrátil Andrej, Pecháček Tomáš, Polepil Adam, Reisch Michal, Řihák Vojtěch, Staněk Martin, Strážnický Daniel, Štalmach Ondřej, Varhaník Michal, Volf Tadeáš
Učebna: A303 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.E (rozvrh) Hanulík Stanislav Ing./D203 Vaščák Vladimír RNDr./E307
Babinský Jan, Berka Jiří Michael, Čagánek Dominik, Čech Richard, Dvořák Zdeněk, Gazdoš Dominik, Hoffmann Jakub, Chmelař Luboš, Janík Patrik, Kadlčák Jáchym, Kopřiva Adam, Machů David, Medek Štěpán, Mikulec Matěj, Mitrenga Matěj, Mlčoch Lukáš, Phan Ngoc Phu, Prokeš Antonín, Prokop Martin, Přikryl Petr, Rolenc David, Slavíček Jakub, Stuchlík Lukáš, Sukup Marek, Šik František, Tatýrek Marek, Vaculík Samuel, Vasilčo Patrik, Zátopek Tomáš, Zeman Jakub
Učebna: D210 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.F (rozvrh) Rozsypálková Eva Mgr. /E308 Konečný Ivan PaedDr./A204
Bártek Jiří, Čermák Vladimír, Dohnálek Jakub, Gavenda Matěj , Glacner Adam, Horsák Mirko, Hujíček Vít, Hutěčka Michal, Jeřábek David, Julina Lukáš, Kopčil Petr, Kořínek Tomáš, Kostka Ondřej, Měrka Filip, Mezík Petr, Mikeška Kamil, Mrázek Ondřej, Ondruška Jakub, Otásek Dominik, Plechač Miroslav, Plšek Adam, Pospíšil Antonín, Přikryl Jakub, Samohýl Michal, Štefka Jiří, Tesař Tomáš, Velísek Jaromír, Veverka Cyril, Zelina Jan, Zicháček Martin
Učebna: C101 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.G (rozvrh) Fajgar Petr Mgr./E306 Juříček Zdeněk Mgr./A209
Barbořík Marek, Beneš Petr, Brhel Vojtěch, Cuřín Martin, Dořák Marek, Drábek Štěpán, Frýdl Filip, Hamšík Adam, Houra Patrik, Jančík Radim, Kalup David, Klátil Ondřej, Kubík Vít, Majzlík Pavel, Makówka Tomáš, Martinka Dominik, Moravec Jindřich, Oborný Dalibor, Plšek Jaroslav, Richvalský Patrik, Ryba Michal, Sucháček Michael, Surý Lukáš, Šebesta Michael, Švancer Šimon, Tkadleček Pavel, Žůrek Daniel
Učebna: D105 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 27
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.H (rozvrh) Oravcová Sandra Mgr. /A304 Kvapil Jiří Ing./E304
Bednář Vojtěch, Císařová Tereza, Divila Daniel, Drdla Lukáš, Havlík Lukáš, Hnaníčková Denisa, Holub Martin, Jurčík Tomáš, Kovaříček Josef, Kovářová Barbora, Kubíček Martin Josef, Mezík Pavel, Novák Jakub, Novosád Matěj, Pličková Barbora, Řezanina Jan, Sadil Marek, Slováková Klára, Sušeň Martin, Sysala Michal, Ševců Jakub, Šimík Jakub, Šmíd Dominik, Štětkář Michal, Trčka Marek, Uličný Tomáš, Vajda Viktor
Učebna: A206 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 27  (22/5)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.K (rozvrh) Sedláček Aleš Ing. /C303 Buchtová Jarmila Mgr./E308
Badalová Veronika, Bařinová Adéla, Dlabaja Michal, Hastík David, Hlaďáková Kateřina, Horňák Hynek, Hübner David, Janáč Matěj, Jankových Josef, Juřena Ladislav, Kamenčáková Martina, Kaňa Jakub, Knotek Zdeněk, Kopták Zdeněk Josef, Kučerová Dana, Landsfeldová Tereza, Ludvík Oliver, Machů Jiří, Martinka Dalibor, Miloš Ondřej, Pešl Jakub, Pospíšil Jan, Přecechtěl Vít, Šmehlíková Diana, Šopík Jakub, Šubík Roman, Vidrman Dominik, Zapletalová Aneta, Zbořil Vojtěch, Zouhar Kryštof
Učebna: C305 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (22/8)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.L (rozvrh) Martinec Stanislav Ph.D./C303 Ťopek Jan/C114
Baďura Tomáš, Běloň Petr, Dekár Denis, Doležal Tomáš, Ferenčíková Martina, Frýdl David, Gargulák Jan, Gerža Petr, Hašpica Radek, Hermanová Eva, Hrabalová Adéla, Janků Lukáš, Kalmykova Elizaveta, Košák Vojtěch, Lochmanová Aneta, Macek Lukáš, Matuš Viktor, Matušinec Radim, Mifek Jiří, Nedbálek Petr, Nejez Ondřej, Nevláčilová Diana, Nováková Markéta, Ondráčková Sára, Polepilová Jana, Pospíšil Petr, Prokop Martin, Rudl Adam, Višenka Michal
Učebna: C306 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 29  (20/9)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd v 1. ročníku: 8    Počet žáků v 1. ročníku: 233  (210/23)


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.A (rozvrh) Žáček Jaroslav Ing./D303 Strážnický Přemysl Mgr./E305
Burger Filip, Burk Filip, Dřímal David, Gregor Karel, Hanáček Ondřej, Hrbas Adam, Chovanec Daniel, Janošek Tomáš, Klepiš Daniel, Kocman Michal, Kočař Robert, Kolář Dominik, Kovářík Tomáš, Lubina Martin, Máčala Daniel, Marek Radovan, Neoral Tomáš, Pekař Šimon, Pimek David, Pšeja Denis, Rozkošný Miloslav, Ryška Jakub, Sláčík Tomáš, Stiborek Jan, Světlík Lukáš, Sýkora Jakub, Teplý Tomáš, Vobořil Karel, Vondráček Filip, Vrána Martin, Žák Jan
Učebna: D109 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 31
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.B (rozvrh) Nesvadbová Renata Ing./D303 Svoboda Ladislav ing./D308
Abrhám Pavel, Barcuch Radek, Behanec David, Čada Václav, Častulík Radim, Derka David, Doležal Michal, Dundálek Vít, Fojtů Jakub, Hlavička Daniel, Horňák Vítězslav, Jandouš Josef, Janeček Martin, Janečka Jiří, Jemelka Jan, Jurák Michal, Kolek Petr, Kolínek Jakub, Kutal Vít, Machů Josef, Miloš Dominik, Nebesař Ondřej, Odstrčil Aleš, Potůček Štěpán, Řezník Richard, Toman Miroslav, Velfl Tomáš, Verbík Jakub, Zdražil Jakub
Učebna: D110 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.E (rozvrh) Graja Tomáš Mgr./E306 Mazal Jaromír Ing./C219
Adam Jonáš, Bargl Tomáš, Botík Ondřej, Březina Ondřej, Cejnar Jan, Černošek Adam, Dlabaja Vladimír, Frank Bronislav, Gerža Martin, Holík David, Holík Jiří, Hrach Alexandr, Hrbáček Adam, Hubáček Leoš, Kaláb Lukáš, Káňa Radek, Klofáč Jakub, Kořének Michael, Kroc Kryštof, Lutonský Jan, Marčonek Michal, Matuš Tomáš, Matyáš Martin, Müller Lukáš, Novák Štěpán, Oškera Jakub, Rafaj Daniel, Svoboda David, Škumát Petr, Vitásek Šimon
Učebna: C304 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.F (rozvrh) Lev Vilém Ing./E305 Krejčiříková Martina Ing./D203
Bětík Aleš, Bršlica Adam, Drábek Jan, Grček Tomáš, Hába Marek, Hájek Jakub, Kovář Jan, Kovařík Lukáš, Lysák Jakub, Majzlík Tomáš, Malaník Jan, Malina Tomáš, Němčík Ondřej, Novotný Tomáš, Ovesný Vojtěch, Polách Patrik, Popovský Daniel, Pulpit Ondřej, Rudinský Ondřej, Schincke Willi, Špaček Martin, Štrof Jakub, Urbánek Adam, Večeřa Tomáš, Vozník Lukáš, Warzel Tomáš, Zámečník Petr, Zielina Jan, Zubalík Jan, Žák Radek
Učebna: D205 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.G (rozvrh) Gerlichová Jana Mgr./A108 Ropová Jitka Mgr./A109
Balajka Radek, Belfín Martin, Bellay Tomáš, Česal Matěj, Čihánek Martin, Doležel Marek, Eichler Vojtěch, Goláň Tomáš, Chovancová Kateřina, Javor Filip, Jelínek Jakub, Korvas Václav, Kouřil Jakub, Macková Michaela, Mechl Marek, Melichárek Ondřej, Míka Jiří, Mudrák Ivan, Novák Jan, Pijáček Jakub, Prokopová Eliška, Řihák Dominik, Soukup Martin, Stanislav Jakub, Svoboda Jan, Škarka Matěj, Urbánek Jakub, Zárecký Martin, Zaviačič Tomáš, Žůrek Michael
Učebna: A107 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 30  (27/3)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.H (rozvrh) Bártová Naděžda Ing./D010 Zacharová Magda Mgr./A304
Andrýsková Sabina, Balajková Denisa, Bartíková Aneta, Blažek Ondřej, Divoková Nela, Gotfrid Avital, Hrudíková Natálie, Kalužová Noemi, Kovaříková Sabina, Lebánková Simona, Lutonský Jakub, Machalová Sabina, Míček Marek, Morongová Karolína, Navrátil Jakub, Odstrčilová Simona, Řeháková Tereza, Souček Robin, Šimurda Marek, Šopíková Johana, Švejčara Patrik, Válek Jakub, Vlk Adam, Zdražilová Tereza
Učebna: C304 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 24  (9/15)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.K (rozvrh) Svobodová Drahomíra Mgr./A309 Závodníková Alexandra/A209
Dřímal Petr, Ďulák Ondřej, Fajkus Sebastian, Holubčík Tomáš, Chvatíková Ema, Juřenová Jana, Kovařík Ondřej, Kudrnová Eliška, Matulík Zdeněk, Novotný Martin, Pavlas Petr, Potůček Šimon, Rosíková Barbora, Sebera Matěj, Smažinka Ondřej, Šenkyřík Oliver Benjamín, Škubalová Lenka, Teplý Jan, Tomeček Jakub, Turzík Radek, Ujčík Antonín, Vičánek Martin, Vlček Filip, Vyvlečková Iveta, Zbranek Tomáš
Učebna: A310 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 25  (19/6)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.L (rozvrh) Pšeja Zdeněk Ing./D010 Závodník_ml. Jiří Mgr./A408
Bartoň Vojtěch, Běhula Adam, Bruknerová Kristýna, Červenka Tomáš, Daniel Petr, Dostálík David, Garguláková Eliška, Holomek Robin, Husková Věra, Kalčík Aleš, Kolínek Martin, Kořenek Matěj, Křižková Veronika, Kučerová Michaela, Lysáček Václav, Mahdal Dominik, Malina Daniel, Melichárek Matěj, Mikeštík Lukáš, Omelková Lenka, Otépka Ondřej, Rachůnek Patrik, Strakoš Lukáš, Svozil Matěj, Tvarůžková Michaela, Vávrová Nela, Viceník Michal, Weiserová Eliška, Zdráhal Jakub
Učebna: D012 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 29  (20/9)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd ve 2. ročníku: 8    Počet žáků ve 2. ročníku: 228  (195/33)


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.A (rozvrh) Zlámalík Karel Ing./D303 Drga Zdeněk Ing./C113
Adam Radek, Adamík Tomáš, Balusek Pavel, Beneš Ondřej, Čala Josef, Duda Vojtěch, Gába Miroslav, Holub Martin, Horák Martin, Horsák Ondřej, Cholasta Martin, Chovanec David, Chromek Adam, Jadrníček Mikuláš, Jalůvka Jiří, Jandouš Marek, Javora Daniel, Juhaňák Petr, Kolář Daniel, Kolář Jakub, Kolomazník Jan, Okál Filip, Podlena Jiří, Řezník Michal, Sedlák Jakub, Sekera Jiří, Slámka Radim, Tkadlec Radim, Viktorin Martin, Vlk Petr
Učebna: D305 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.B (rozvrh) Pekařová Michaela Mgr./A409 Valentová Ljuba PaedDr./A205
Dynka Zbyněk, Gračka Radek, Hrbáček Tomáš, Hubík Martin, Hýbl Radim, Chaloupka Viktor, Karták Vladimír, Kasík Martin, Konečný Pavel, Krůžela Jiří, Lovecký Jaroslav, Majc Filip, Malý Vojtěch, Nájemník Vojtěch, Němec Lukáš, Ondrášek Antonín, Pluskal Michael, Pšeja Daniel, Rous Jakub, Sekula Michal, Šintál David, Šmigura Petr, Tkadlec Michal, Uhrovič Jakub, Valenta Patrik, Vilímek Jan, Vozár Vojtěch, Výmola David, Zábojník Martin, Zahrádka Martin
Učebna: A307 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.E (rozvrh) Langrová Alena Mgr./A104 Vyoral Jindřich Ing./D015
Bíbr David, Botek Petr, Diežka Jakub, Dirbák Martin, Doležal Jakub, Habáň Patrik, Havlíček Svatoslav, Hofírek Jakub, Holý Tomáš, Horák Jakub, Hubáček Jan, Knápek Kryštof, Kolečkář Daniel, Kratochvil Karel, Machala Tomáš, Maňásek Tomáš, Matula Jan, Mikuláš Ondřej, Paštěka Robert, Přikryl Benjamín, Pšenčík Jakub, Šopák Petr, Štefek Martin, Švagera Jakub, Švehlík Ondřej, Uchytil Adam, Vaculín Dominik, Zábojník Martin, Žaludek Ivo
Učebna: A103 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.F (rozvrh) Žouželková Zdena Mgr./A409 Kadlečíková Jitka Mgr. /A209
Baťa Filip, Bomský Michael, Brázdil Vojtěch, Černocký Petr, Dostálek Jakub, Hodák Dominik, Hrabica Jan, Churý Martin, Jarušek Jaromír, Macháček Daniel, Machalíček Kryštof, Maňásek Tomáš, Mareček Tomáš, Menšík Michal, Mikel Jaroslav, Pekař Petr, Petráš Jakub, Pinďák Jiří, Polášek Dominik, Říha Radim, Sladkowski David, Sobek Robert, Soukup Ondřej, Škalda Rudolf, Viceník Tomáš, Vítek Pavel, Zpěváček Jiří Vladimír, Železník Petr
Učebna: A410 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 28
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.G (rozvrh) Vilímek Petr Ing./D308 Závodník Jiří Mgr./A204
Bartoš Otto, Blabla Miroslav, Bocák Tomáš, Boček Jan, Gerža Martin, Geržičák Ondřej, Holub Radim, Hrnčiřík Filip, Hurta David, Karásek Jan, Kašný Jakub, Katrušák Kryštof, Kratochvil Filip, Kúdela Stanislav, Maliňák Filip, Miklíková Kristýna, Pientok Marek, Polách Martin, Pospíšil Petr, Rakušan Miroslav, Řepa Ondřej, Slezák Filip, Soukup Matěj, Sovadina Petr, Trnavský Dominik, Vítek Martin, Zatloukal Tomáš, Zentrich Dušan
Učebna: D302 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 28  (27/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.H (rozvrh) Kuczmanová Dana Mgr./C303 Tichá Marta Ing. /A404
Černá Daniela, Fabík Vlastimil, Fojtů Jakub, Gerychová Lenka, Hala Matěj, Hyánková Jana, Jančíková Renáta, Kozlanská Eliška, Krajčová Pavlína, Křek Adam, Lakotová Natálie, Medřický Jaroslav, Menša Richard, Pešek Marco, Polanský Jiří, Skovajsová Tereza, Ševčíková Terezie, Vašinová Kamila, Vejvodová Nela, Višenková Nikola
Učebna: C302 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 20  (8/12)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.K (rozvrh) Netopilová Eva Ing./E304 Novotný Jiří Mgr./A105
Banič Erik, Bártek Vojtěch, Bradáč David, Faltýnková Zaira, Hába Václav, Hefka Vlastimil, Holer Kristián, Hrazdira Ondřej, Juřica Michal, Katerinjuk Jakub, Klauda Oldřich, Kolařík Vilém, Kopečný Zdeněk, Kozmík Matěj, Křupala Milan, Kuňák Radim, Maňásková Iveta, Matějíček Pavel, Mrhálek Jaroslav, Mrlina Pavel, Paták Martin, Pelčák Petr, Šauer David, Trnečka Vojtěch
Učebna: D103 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 24  (22/2)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.L (rozvrh) Dírerová Hana RNDr./A409 Samson Josef /C114
Brauner Jakub, Dobiáš Aleš, Dobiáš Daniel, Dorňák Josef, Ent Michal, Heinz Pavel, Hulín Jakub, Konečný Dominik, Kurtin Ladislav, Lanšperk Matěj, Mahdalík Jakub, Misař Pavel, Němec Tomáš, Netopilová Barbora, Nosálková Karolína, Sklenář Marek, Smetka Jan, Studenková Šárka, Sýkora Jiří, Šiška Patrik, Šrajer Martin, Tichá Karolína, Tinka Václav, Vráblík Štěpán, Výmola Patrik, Zátopek Adam, Zavadilová Lucie, Zehnal Michal, Zezulka Pavel
Učebna: A403 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 29  (24/5)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd ve 3. ročníku: 8    Počet žáků ve 3. ročníku: 218  (198/20)


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.A (rozvrh) Jelínek Michal Ing./D303 Konečná Zdeňka Mgr./A108
Aljič Adam, Bělíček Daniel, Caletka Ondřej, Gažda Jakub, Gerych Tomáš, Halenčák Tomáš, Herman Petr, Hradil Štěpán, Charvát Matyáš, Janíček Adam, Joch Daniel, Kirilenko Roman, Kögler Daniel, Kopečný Adam, Kozlovský Jakub, Krajča Petr, Loukota Radim, Nguyen Tat Anh Tuan, Oškera Ondřej, Ptáček Zdeněk, Sedlář Filip, Slovák Jakub, Šobáň Dominik, Trlica Tomáš, Vařák Jan, Vondřejc Jan, Zemánek Jonáš, Zlámal Jan
Učebna: D201 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 28
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.B (rozvrh) Němeček Josef Ing./D003 Javorová Jitka Mgr./A209
Černý Jan, Dobeš Václav, Charvát Adam, Chudý Vojtěch, Kaláb Tomáš, Kamenčák Daniel, Kolařík Jiří, Kovaříček Jan, Krajča Jakub, Kuchárek Patrik, Lebánek Jan, Mikulec Jan, Neišl Vít, Omelka Martin, Petřík Jakub, Plášek Pavel, Rádl Jan, Salvet Patrik, Sekula Jakub, Skřivánek Vít, Světlík Radek, Šimoník Pavel, Špendlík Viktor, Tomeček Marek, Uličník Filip, Uličník Tomáš, Vaculín Přemysl, Viktořík Marek, Zindler Lukáš
Učebna: D108 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.E (rozvrh) Končák Marian Mgr./A105 Kovář Josef Ing./D203
Crlík Lukáš, Čevela Adam, Hlaváček Martin, Horák Lukáš, Hradil Tomáš, Hrozek Tomáš, Klečka Matěj, Kletečka David, Koutná Dominika, Krahula Petr, Krejčí Václav, Lapčík David, Lehký Dominik, Mackovík Petr, Mančík Filip, Očadlík Lukáš, Omelka Ondřej, Pelka Jan, Polách Jakub, Smejkal Tomáš, Šiška Jakub, Valenta Oldřich, Vyoral Teodor, Zach Petr
Učebna: A106 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 24  (23/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.F (rozvrh) Prokopová Zuzana Ing./D203 Trávníček Jan Ing./C116
Andrýsek Tomáš, Bačůvka Petr, Bečka Jan, Bernátek Vojtěch, Čada Hynek, Drábek Jan, Jurášek Ondřej, Kališ Vojtěch, Kment Tomáš, Koutný Dominik, Lupták Martin, Lutonský Jan, Rundt Jakub, Srovnal Lukáš, Štekl Ondřej, Vaculík Lukáš, Válek Roman, Vaňhara Michal
Učebna: D204 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 18
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.G (rozvrh) Pšenčíková Martina Ing./A309 Vondřejcová Jana PhDr./D102
Blabla Vít, Bouček Vladimír, Fridrich Jan, Hajda Marek, Havlíková Dana, Hlaváč Pavel, Honek Bohumil, Chlud Jaroslav, Jančář Radek, Kolařík David, Konečný David, Košák Václav, Kužela Michal, Mahdal David, Miklík Ladislav, Obadal Jan, Potměšil Petr, Pšenčík Jakub, Sabo Adam, Segrado Ondřej, Sikora Tomáš, Stašek Jiří, Suchánek Matěj, Šenovský Martin, Šimák David, Štěbra Jan, Umlauf Petr, Vítek Tomáš
Učebna: A306 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 28  (27/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.H (rozvrh) Tydlačková Zuzana Mgr./A108 Slováčková Renata Mgr. /A305
Buček Martin, Divilová Karolína, Forman Jiří, Franko Ján Marko, Gazda Ondřej, Gerychová Tereza, Hromeček Petr, Jašková Renata, Jozefčák Alan, Kolář Josef, Krajča Lukáš, Kutrová Tereza, Matyáš Jiří, Rafajová Štěpánka, Skaličková Jana, Souček Martin, Svoboda Jan Petr, Šmigura Dominik, Švubová Lucie, Urbanovská Kateřina, Žůrková Dominika
Učebna: A110 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 21  (12/9)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.K (rozvrh) Šenovský Josef Ing./C303 Vítková Marie Ing./A405
Bajza Vojtěch, Balcárková Veronika, Baziková Nikol, Březík David, Bureš Ondřej, Čadová Veronika, Červenka Petr, Gahura Dominik, Herník Richard, Janků Jakub, Kaňa Josef, Kozubíková Kamila, Krajča Michal, Krejčí Dominik, Molčanová Viktorie, Odložilíková Monika, Olšáková Klára, Petráš Martin, Rumanová Beáta, Somorovský Jakub, Šilhavíková Hana, Tobolík Jaroslav, Zavadil Martin
Učebna: C308 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 23  (14/9)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.L (rozvrh) Šobáň Jiří Ing.arc/E304 Zálešáková Gabriela Ing.arch. /C303
Bartončík Jan, Běhůnek Ondřej, Čaňo Dominik, Filák Robert, Flíborová Klára, Hořínek Josef, Chytilová Markéta, Janeček Tomáš, Kadlček Ondřej, Kašík Tomáš, Krampla Jan, Kučera Lukáš, Machová Jana, Moštěk Petr, Ondrová Martina, Ondrůšek Radek, Otradovec Tomáš, Pobudová Anna, Pochylá Nikola, Sitník Vojtěch, Skalník Stanislav, Stehlíková Hana, Vintrová Tereza, Zusková Hana, Žalek Martin
Učebna: C301 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 25  (16/9)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd ve 4. ročníku: 8    Počet žáků ve 4. ročníku: 196  (167/29)

Počet tříd na škole: 32    Počet žáků na škole: 875  (770/105)


Najdete nás zde
Informace
Bakaláři
Bakaláři
mezi školou a rodinou

Moodle SPŠ Zlín
Moodle SPŠ Zlín

Facebook SPŠ Zlín
Facebook SPŠ Zlín


Baťák Tvoříme svůj časopis
Baťák
Tvoříme svůj časopis

Hledání Google



Kalendář
listopad 2017
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
Regionální výběrová konference 3.-5.11.2017 Kutná Hora
7
8
9
10
Strojírenská olympiáda 2017
11
12
13
14
15
Erasmus+ Budapešť5. ročník Bridge Builder Contest
16
Prezentace společnosti XellaVolejbalový turnaj 17. listopadu
17
18
19
20
21
PROJEKT KROKUS Akce pro SŠ studenty i učitele na FEL ČVUT v Praze
22
23
Strojírenská olympiáda 2017
24
Zájezd do Vídně.Den otevřených dveří SPŠ Zlín
25
Den otevřených dveří SPŠ Zlín
26
27
28
29
30
Zprávy Zprávy  
Kalendář školy Kalendář školy  
Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

1b kulda
Titulní stránka
1 min-8 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |