Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)
2018 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 681 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 1-20 (z 681 fotografií)(1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 35 »


◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal


4.C Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Hrabal


Chlopčík Ladislav, Cuřín Petr, Dostál Radim, Filák Robert, Flekáč Marek, Gajdůšek Vojtěch, Juráň Rostislav, Juřík Tomáš, Kotásek Pavel, Kresta Pavel, Křiva Zdeněk, Liška Libor, Míček Pavel, Mikš Petr, Petura Bohdan, Polýnková Monika, Sidková Michaela, Soukupová Magdaléna, Tesař Ivo, Vavřiník Jiří, Vlachynský Libor, Vyoral Pavel, Zaharowski Martin, Škývara Ondřej, Židková Petra

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Bernátek


Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Bernátek


Bláha Milan, Buchtíková Marie, Chloupková Ivana, Dočkal Vladimír, Dostálková Věra, Dybalová Hana, Hasoň Čestmír, Kamas Vlastimil, Kojecký Jiří, Kaňáková Helena, Kostka Miroslav, Ležová Jindra, Macík Leopold, Mikšánek Dušan, Murasová Milada, Navrátilová Miroslava, Půček Luděk, Skácel Vlastimil, Skřivánek Ladislav, Strachoň Milan, Střížová Miroslava, Uličný Jan, Vaculíková Marie, Viktorin Antonín, Šťastný Stanislav

▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec


Bělovský Roman, Burdel Ladislav, Divila Milan, Drábek Vladimír, Dřímal Miroslav, Habrovanský Josef, Hájek Jiří, Hořák Josef, Kovár Ladislav, Kubálek Jaroslav, Polášek Vít, Řimnáč Vratislav, Smažila Josef, Šurbek Oldřich, Šustek František, Valouch Miroslav, Zámorský Libor, Zatloukal Jaroslav

◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví  - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl


4. H Ekonomika ve stavebnictví
Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl


Bahounek Adam, Čalová Lenka, Čápová Denisa, Dlabačová Kristýna, Fialová Jaroslava, Grňová Hana, Holub Dominik, Holub Šimon, Janečková Michaela, Kocian Michal, Kratochvílová Adéla, Machů Barbora, Mlýnek Martin, Mrlík Michal, Palík Michael, Paveláková Zuzana, Šintálová Klára, Vaculík Jakub, Zapletalová Aneta

◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví  - Třídní učitel: Mgr. Tydlačková Zuzana


4. H Ekonomika ve stavebnictví
Třídní učitelka: Mgr. Tydlačková Zuzana


Buček Martin, Divilová Karolína, Forman Jiří, Franko Ján Marko, Gazda Ondřej, Gerychová Tereza, Hromeček Petr, Jašková Renata, Jozefčák Alan, Kolář Josef, Krajča Lukáš, Kutrová Tereza, Matyáš Jiří, Rafajová Štěpánka, Skaličková Jana, Souček Martin, Svoboda Jan Petr, Šmigura Dominik, Švubová Lucie, Urbanovská Kateřina, Žůrková Dominika

◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví  - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan


4. H Ekonomika ve stavebnictví
Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan


Bernátek Michal, Crkoňová Diana, Černoušková Klára, Gago Michal, Janálová Kateřina, Jozefčák Alan, Klečka Lukáš, Košák Filip, Kráčalová Lenka, Lutonská Markéta, Novák Radim, Novotný Jiří, Plačková Martina, Šebelová Zuzana, Šidlíková Kateřina, Šmachová Kristýna, Štěpáníková Markéta, Tkadlec Adam, Venený David, Višenka Jakub, Vlčková Adéla, Žaludková Natálie


◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk


Antel Michal, Balcárek Lukáš, Bárta Jan, Březík Tomáš, Dohnal Pavel, Gantumur Javkhlan, Hoferek Jakub, Holík Ondřej, Jaška Jiří, Juráň David, Kolařík Vojtěch, Krajčová Alžběta, Lehotský Tomáš, Marečková Andrea, Nebáznivý Tomáš, Němeček Jan, Petřík Jan, Polanská Andrea, Rathouzská Bronislava, Rožnovják Martin, Svitko Ondřej, Šmatla Radek, Uherka Jakub, Vondráčková Tereza

◦ 4. K Strojírenství  - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra


Bednaříková Lucie, Čala Patrik, Fojtík Milan, Gerža Jan, Hauerland Martin, Honek Vlastimil, Hromada Libor, Chotová Tereza, Jakeš Tomáš, Jurák Ondřej, Kopecký David, Koutňák Rostislav, Lacigová Anna, Matušina Patrik, Michálek Dominik, Pančocha Josef, Pastyříková Dagmar, Prachař Jakub, Sluka Filip, Šeda David, Šenovský Jan, Ševčík Vojtěch, Šrámková Michaela, Vašička Pavel, Verbík David, Vráždil Tomáš, Vychodilová Veronika

◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana


Baťa Pavel, Blahoš František, Blanarsch Dominik, Brázdil Libor, Dlabaja Petr, Dohnal Tomáš, Geržičák Jiří, Juřička Tomáš, Kadlík Libor, Krajča Tomáš, Kravic Aleš, Krupka Jakub, Macháček Jan, Mikl Marek, Oškera Lukáš, Pastrňák Jakub, Peška David, Procházka Petr, Rajnoha Jan, Šimek Kryštof, Šůstek Martin, Trojan Jiří, Voborník Jan, Zavadil Petr, Zedníček Martin, Zigmundová Kristýna, Žůrek Jakub

◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: Zahradnický Jiří


Doleček Zdeněk, Dorňák Ondřej, Fritschka Josef, Jandl Radim, Krahulec Karel, Krejča Tomáš, Michalec Radim, Michalík Daniel, Mlčák Petr, Paar Tomáš, Pavelka Martin, Plichta Lukáš, Prachař Marek, Prokop Jan, Schmied Dominik, Šimčík Martin, Trvaj Ondřej, Valenta Radek, Vančík Jiří, Vaškovič Dan, Vlček Pavel, Zlámal Kryštof


◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš


Caha Dominik, Čambala Dominik, Duša Martin, Galád Dominik, Galatík David, Hrabčík Zdeněk, Hřib Michael, Janík Marek, Kadlčík Rostislav, Kamenář Filip, Krejčíř Dominik, Lacina Martin, Lebánek Ladislav, Maček Jakub, Majda Radim, Mikel David, Nevláčil Jakub, Odstrčil David, Odstrčilík Radim, Slezák Viktor, Srněnský David, Wurst Vojtěch,  Zehnálek Ivan

◦ 4. B Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata


Bůbela Petr, Bumbál Pavel, Černíková Kristýna, Doležel Martin, Garguláková Markéta, Juráňová Bára, Kojecký René, Krausová Jana, Látal Dominik, Le Daniel, Mališka Petr, Marek Ondřej, Matějka Petr, Matouš Adam, Matuška Radim, Mlýnek Vít, Novák Dominik, Pavelka David, Satina Lukáš, Soukup Jan, Šrámek Jan, Zbranek David

◦ 4. A Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav


Bilík Denis, Bubík Michal, Daňa Tomáš, Gajdůšek David, Gerža Tomáš, Gregor Radim, Hudek Kamil, Chvátal Martin, Jančář Miroslav, Janík Petr, Kaško Gabriel, Kocháň Martin, Kopytko Michal, Kučera Martin, Kytlica Ondřej, Mana Petr, Mikel Radek, Navrátil Michal, Netopil Lubomír, Novák Jaroslav, Onderka Jan, Pekař Jan, Petira Jan, Ráček Martin, Riedl Jan, Sedláček Tomáš, Seidl Jan, Sekula Filip, Zábojník Petr

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Mitrenga


Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Mitrenga


Baláž Jaromír, Boráň Vojtěch, Čuda Oldřich, Fišar Petr, Gottwald Josef, Hanáček Karel, Hendrych Zdeněk, Hřib Petr, Janík Pavel, Kadlčák Vlastislav, Koplík František, Kostka Emil, Pikner Tomáš, Punčochář Petr, Pšenčík Leopold, Rolek Antonín, Snopek Jaroslav, Sovják Oldřich, Vaverka František, Zatloukal Josef, Šmatla Josef, Šnajdr Jiří

◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav  Ph.D.


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav  Ph.D.


Bainar Viktor, Gajdůšek Radim, Habanec Kamil, Hanáčková Monika, Hoferková Veronika, Hrabalová Veronika, Jančík Martin, Kadlecová Aneta, Keňová Dominika, Kneslík Martin, Kocián Jan, Kopačka Daniel, Kraváček Václav, Krejčí Sabina, Machalíček Šimon, Mannsfeld Jiří, Matulová Lucie, Mikel Jakub, Otoupal Martin, Polášek Radek, Pšurný Jakub, Šopík Alexandr, Velísková Jana, Vojvodík David, Zemčíková Lucie

◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: Ing. Arch.Šobáň Jiří


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Arch.Šobáň Jiří


Bartončík Jan, Běhůnek Ondřej, Čaňo Dominik, Filák Robert, Flíborová Klára, Hořínek Josef, Chytilová Markéta, Janeček Tomáš, Kadlček Ondřej, Kašík Tomáš, Krampla Jan, Kučera Lukáš, Machová Jana, Moštěk Petr, Ondrová Martina, Ondrůšek Radek, Otradovec Tomáš, Pobudová Anna, Pochylá Nikola, Sitník Vojtěch, Skalník Stanislav, Stehlíková Hana, Vintrová Tereza, Zusková Hana, Žalek Martin


◦ 4. K Stavebnictví  - Třídní učitel: Ing. Šenovský Josef


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Šenovský Josef


Bajza Vojtěch, Balcárková Veronika, Baziková Nikol, Březík David, Bureš Ondřej, Čadová Veronika, Červenka Petr, Gahura Dominik, Herník Richard, Janků Jakub, Kaňa Josef, Kozubíková Kamila, Krajča Michal, Krejčí Dominik, Molčanová Viktorie, Odložilíková Monika, Olšáková Klára, Petráš Martin, Rumanová Beáta, Somorovský Jakub, Šilhavíková Hana, Tobolík Jaroslav, Zavadil Martin


◦ 4. K Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor


Brašeňová Michaela, Brňák Martin, Dirbáková Veronika, Dobeš Jan, Gallo Martin, Gazdová Klára, Hlobilová Lucie, Holík Lukáš, Koscelníková Vendula, Kovář Martin, Laštůvková Kristýna, Lednická Barbora, Martinec Ondřej, Mikuláštík Lukáš, Navrátil Miroslav, Petráš Martin, Pinďák Ondřej, Schafferová Denisa, Svobodová Anna, Škrabanová Monika, Šujanová Radka, Vyoralová Tereza, Zálešák Tomáš, Žůrek Tomáš


◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr


Balušek Lukáš, Bešina Marek, Dubický Martin, Gregor Radek, Hrbáček Matěj, Hrstka Jakub, Hujíček Patrik, Kerber Jan, Koutek Lukáš, Krestová Alžběta, Kunz Jiří, Láník Patrik, Matějík Jakub, Maurer Lukáš, Mitrenga Adam, Oškerová Monika, Otépková Lucie, Pavlíček Martin, Petřík David, Plhák Jan, Poláchová Lucie, Rajnošek Šimon, Sadil Ondřej, Sedláček Marek, Solařík Tomáš, Šiška Lukáš, Šiška Marek, Tomšů Jaromír, Vítková Michaela, Vorel Jan

◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: Ing. Pšenčíková Martina


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Ing. Pšenčíková Martina


Blabla Vít, Bouček Vladimír, Fridrich Jan, Hajda Marek, Havlíková Dana, Hlaváč Pavel, Honek Bohumil, Chlud Jaroslav, Jančář Radek, Kolařík David, Konečný David, Košák Václav, Kužela Michal, Mahdal David, Miklík Ladislav, Obadal Jan, Potměšil Petr, Pšenčík Jakub, Sabo Adam, Segrado Ondřej, Sikora Tomáš, Stašek Jiří, Suchánek Matěj, Šenovský Martin, Šimák David, Štěbra Jan, Umlauf Petr, Vítek Tomáš

Fotografie číslo. 1-20 (z 681 fotografií)(1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 35 »



Najdete nás zde
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |