Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 101-120 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 (6) 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 34 »


▫ 4. E Elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


4. E Elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


Bača Václav, Bartoň Vladimír, Brázdil Radek, Crlík David, Gabriel Vít, Hromádka Pavel, Chlud Jan, Chytil Lukáš, Jasenský Filip, Juráň Jakub, Jurča Pavel, Karafiát Michal, Koňařík Michal, Konečný Tomáš, Kvasnička Petr, Lancouch Ondřej, Macháček Lukáš, Postava Václav, Sakin Martin, Skokánek Michal, Studénka Radim, Studenka Vojtěch, Šerý Petr, Umysa Petr, Urbaník Matěj, Vašica Zdeněk

▫ 4. F Elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


4. F Elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


Bobalík Radim, Boráň Martin, Friedl Adam, Frýdl Miroslav, Galuška David, Hoferek Jakub, Homola Stanislav, Hrdina Adam, Charous Zdeněk, Jahoda Tomáš, Jermakov Jiří, Jurča Michal, Krajcar Tomáš, Malaník Tomáš, Manďák Roman, Mašláň Zbyněk, Miškařík Tomáš, Pinďák Michal, Seidl Jiří, Skřivánek Tomáš, Svízela Jan, Svobodník Petr, Štencl Michal, Trhlík Tomáš, Varmuža Aleš

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


Bakala Denis, Bezděčík Jiří, Hesková Veronika, Horáček Jiří, Hrbáček Matěj, Kašpar Michal, Kostka Matěj, Křenek Radim, Lorenc Michal, Máčala David, Machalíček Marek, Malina Vratislav, Malý David, Moštěk Ondřej, Novák Kamil, Ondrašík Adam, Pavelka Tomáš, Popelka Petr, Přívara Jakub, Rektořík Jiří, Růžičková Eva, Smolka Zdeněk, Sovják Erik, Stiborová Dana, Šimoník Ladislav, Talaša Jan, Uher Michal, Vágner Ondřej, Veselý Pavel, Zapletal Miroslav, Žaludek Vojtěch

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Jiří Zahradnický


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Jiří Zahradnický


Benýšek David, Blaha David, Bobák Petr, Buráň Petr, Dvouletý Martin, Horňáková Marie, Křepelka Jakub, Lesák Michal, Masařík Milan, Molek Matyáš, Ondra Michal, Polášek Milan, Smutek Lukáš, Smyčka Jan, Stuchlík Karel, Svozílek Tomáš, Špaček Jakub, Štefek Miroslav, Švancer Jan, Tomešek Jan, Trenčan Tomáš, Usnul Jan, Vlach Ondřej, Vyoral Albert, Závrbský Filip, Zeman Michal, Zigalová Pavla

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


Adámek Jan, Adamovič Michal, Bubeníčková Barbora, Čelůstková Gabra, Hořák Michal, Hutyra Michal, Chromíková Kristýna, Jakóbek Lukáš, Javorský Tomáš, Kotásková Lucie, Kubín Tomáš, Láník Tomáš, Malčík David, Mézl Petr, Mouka Jiří, Nesvadba Martin, Novák Jakub, Rajzlová Ludmila, Sedlářová Martina, Spáčil Stanislav, Stojaníková Vendula, Sviták Marek, Šimoníková Kristýna, Tesař Jakub, Tomšů Filip, Trdlicová Lenka, Turnová Markéta, Urbánek Štěpán, Ženožička Filip

▫ 4.C Strojírenství - Třídní učitel: Ing. František Hrnčíř


4.C Strojírenství
Třídní učitel: Ing. František Hrnčíř


Bačík František, Cedidla Jan, Černý Pavel, Galatíková Eva, Gogela Jindřich, Hrnčíř Jaromír, Kadlčík Antonín, Kaláč František, Keprt Jiří, Kolda Jaroslav, Kotásková Alena, Krejčí Jiří, Kučera Petr, Kudělka Jan, Kunz Antonín, Kutěj Jaroslav, Macák Vladimír, Minařík Zdeněk, Mrnuštík Jan, Polišenská Marie, Roháček Josef, Sekula Petr, Sochorová Eva, Staněk Vlastimil, Strčálek Pavel, Šnédar Petr, Valehrach Miloslav, Večeřová Alena, Vrána Stanislav, Zbořilová Jaroslava, Zdražilová Otilie, Zelinka Miroslav

▫ Ds IV-1 Strojírenství - Třídní učitel: Drahomír Zapletal


Ds IV1 Strojírenství
Třídní učitel: Drahomír Zapletal


Benda Vladimír, Brázda Jiří, Čáň Jaroslav, Fruněk Bohumír, Gogelová Blanka, Hajduček Václav, Hnilica Antonín, Chalupa Slavomír, Jirsák Bohuslav, Jurásek Pavel, Kotrcová Hana, Mikulík Vladislav, Oříšková Olga, Otčenášková Marcela, Paarová Eva, Pelc Václav, Pelnář Václav, Popelová Yvona, Pšenčíková Věra, Rakvica Jaromír, Rotterová Marie, Slezák Josef, Svoboda Vladimír, Šelešovský Jiří, Šuba Karel, Šuranská Ludmila, Ulman Přemysl, Vybíralík Oldřich, Železník Stanislav

▫ Ds IV-3 Strojírenství - Třídní učitel: František Šimonovský


Ds IV3 Strojírenství
Třídní učitel: František Šimonovský


Bílek Alois, Brázdil Zdeněk, Bublík Pavel, Dorotík Ludvík, Dufek Stanislav, Dvořák Oldřich, Hladký Ludvík, Honl Stanislav, Chmelík Josef, Janča František, Kreml Ivan, Matoušek Josef, Medřický Eduard, Merta Zdeněk, Mrázek Jaroslav, Navrátil Ivan, Netušil Jan, Ondra Jiří, Přikryl Stanislav, Stoklásek Zdeněk, Stratil Milan, Štěrbáček Miloš, Tomeček Josef, Vaculík Václav, Vičan Pavel, Vojkovský Miroslav, Žádný Roman

▫ 4.A  - Třídní učitel: Ing. Miloslav Julina


4.A
Třídní učitel: Ing. Miloslav Julina


Adámek Jiří, Barot Zdeněk, Blažek Pavel, Faldík Lubomír, Fiala Emil, Foukal Jiří, Hladký Petr, Horák Alois, Hubert Petr, Jablunka Josef, Jež Vladimír, Koňařík Miloš, Kužel Milan, Mačák Rudolf, Ondík Josef, Pagáč Ivo, Pavelka Jiří, Pavlíček František, Slaměna Rostislav, Spálovský Josef, Srnka Lubomír, Šumšál František, Švub Stanislav, Václavík Petr, Valášek Zdeněk, Vašalovský Zdeněk, Velička Jiří, Zálešák Pavel


▫ Sv IV-1 Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Václav Dvořák


Sv IV1 Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Václav Dvořák


Bartošík František, Blahuš Zdeněk, Dohnalík František, Ivánek Alois, Kožela Bohumil, Kunzová Marie, Malata František, Malík Jaroslav, Mareček Stanislav, Matulíková Milada, Nantl František, Novák Jan, Pikner Bohumil, Řepka Dušan, Sadila Miroslav, Staněk Karel, Strachotová Marie, Šmiták Ladislav, Werner Milan, Zahradníková Jarmila, Zavřelová Marie

▫ 4.H Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Karel Bureš


4.H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Karel Bureš


Bednařík Jan, Dědák Pavel, Fajgar Petr, Gorčík Lukáš, Hnilička Jakub, Keprt Tomáš, Klimeš Jan, Lukaštík Josef, Petr Ondřej, Polách Pavel, Procházka Michal, Ročák Karel, Ševců Jiří, Štěpánek Vít, Vařacha Pavel, Vitovják Radek, Vykoukal David, Zástěra Lukáš, Zemek Pavel

▫ 4.M Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


4.M Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


Berdník Ondřej, Berka Jan, Binarová Marta, Ducháč Jakub, Elefant Zdeněk, Gallasová Daniela, Gottwald Libor, Hanák Martin, Hoke Jiří, Klobáska Petr, Král Pavel, Mikšaník David, Milička Jiří, Moudřík Martin, Mrázek Tibor, Olejník David, Omelka Josef, Paštěka Ladislav, Pivec David, Přikryl Jan, Rapant Ondřej, Slunečko Roman, Stuchlík Filip, Šimr Michal, Valachová Barbora, Valuch Lukáš, Vrzala Luboš, Zapletalová Jana

◦ Stavebnictví  - Třídní učitelka: Dalena Čermáková


Stavebnictví
Třídní učitelka: Dalena Čermáková


Bartošík Radek, Bělaška František, Boďa Oldřich, Charuza Martin, Dohnal Jiří, Drábek David, Forman Jiří, Hanačík Pavel, Horák Petr, Juřík Jaroslav, Kadlec Miroslav, Klíma Libor, Lebánek Petr, Macháček Libor, Navrátil Zdeněk, Panáček Jiří, Pavlík Marek, Pitek Michal, Pražák Pavel, Pšenka Radim, Rozsypalová Miluše, Růžička Jiří, Skovajsa Jaroslav, Suchý Libor, Tesařová Renata, Trubelík Pavel, Uhlířová Hana, Vaďurová Alena, Zelinková Renata, Šeda Petr, Šelena Radek, Šup Jiří, Řihák Vladimír

◦ 4.A Stavebnictví - Třídní učitel: František Sehnal


4.A Stavebnictví
Třídní učitel: František Sehnal


Bačová Monika, Blažková Martina, Chlebečková Jana, Chrástková Hana, Dosoudil Dušan, Dostál Jiří, Drobilová Kamila, Dubravová Jana, Čadílek Michal, Fica Marek, Frýbort Tomáš, Harár Igor, Janda Petr, Javorová Martina, Lehrý Vojtěch, Mucha Petr, Nelešovská Jitka, Novák Petr, Novotný Jiří, Otrubová Ivana, Pavliňár Roman, Pechová Simona, Tomanec David, Vinterová Marcela, Vorlová Andrea, Winklerová Petra, Zaoral Marek, Zatloukal Radek, Zemánek Antonín, Zicháčková Martina, Škára Jiří, Škubalová Petra, Šrámková Karin, Švejčara Patrik

▫ Sv IV-1 Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec


Sv IV1 Strojírenství
Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec


Bačuvčík Jiří, Bláha Jaroslav, Daneš Oldřich, Dospíšil Jan, Dziedzic Antonín, Ježíšek Ladislav, Jonášek Jaroslav, Kafka Milan, Kopřiva Tomáš, Kostková Zdeňka, Kozlík Josef, Kozumplík Václav, Krátký Miroslav, Matocha Antonín, Mikulka Vratislav, Orlíček Karel, Příkaský Jan, Přikryl Jan, Půlpitová Bohumila, Reichl Jiří, Stojar Vladimír, Štěpán Antonín, Večeřa Rudollf, Zelda Zdeněk, Žaroský Jaroslav

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Stavebnictví
Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Bartůsek Zdeněk, Brhlík Vlastimil, Cviček Václav, Drábková Marie, Dvořák Zdeněk, Čechová Helena, Hejný Libor, Hendrych Pavel, Hnilička Leo, Hozík Karel, Javořík Zdeněk, Kolomazník Josef, Kopunec Josef, Krajíček Miroslav, Kroča Antonín, Machala Zdeněk, Malina Pavel, Marčoněk Josef, Marholt Oleg, Masařík Jaroslav, Navrátilová Dobromila, Novák Radomír, Olivková Marcela, Páleník Ivo, Pavelková Alena, Podhorná Jiřina, Snopek Josef, Vránová Jarmila, Váňová Radmila, Vašík Zdeněk, Zámečník Pavel, Zdílnová Pavla, Zmeškal Bohuslav, Šumbera Alois

◦ Stavebnictví Stavebnictví - Třídní učitelka: Jarmila Vašková


Stavebnictví Stavebnictví
Třídní učitelka: Jarmila Vašková


Bednařík Leopold, Berdník Roman, Bína Pavel, Daněček Lubomil, Čech František, Ehrenberger Milan, Fiala Václav, Hain Milan, Halla Aleš, Hartmanová Yvona, Hrnčiřík Petr, Kočenda Miloš, Mládek Pavel, Měrková Marie, Neuman Bohumil, Novotný Lubomír, Pejchal Jiří, Pospíšil Josef, Rozsypal Vladimír, Růžičková Helena, Sadílková Alena, Válek Pavel, Válka Ivan, Válková Hana, Vičík Vladimír, Zajíc Jiří, Závrbská Hana, Šenovský Slavomír, Šochmanová Jiřina, Štěrba Zdeněk, Žůrková Hana


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: František Uchytil


Stavebnictví
Třídní učitel: František Uchytil


http://www.spszl.cz/uploads/thumbs1/97a.gifBlažková Dana, Blažková Jarmila, Dušková Lenka, Fojtů Josef, Gajdošík Ivo, Gajdůšek Zdeněk, Halaška Dušan, Kokešová Olga, Kouřil Richard, Kovář Stanislav, Kovařík Josef, Ličman Vladimír, Machů Dana, Mašláňová Hana, Mikulčík Miroslav, Navara Milan, Novák Miroslav, Novotná Jarmila, Pechanec Roman, Podlasová Alexandra, Rafaj Luděk, Rašťáková Hana, Rejšek Josef, Rosík Jan, Sokolová Marie, Synek Ivan, Toman Mojmír, Uhrovič Dalibor, Urbánková Věra, Válek Antonín, Vítková Dana, Vitovská Jana, Šimík Pavel, Řezníčková Zdeňka


▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Richard Šaur


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Richard Šaur


Balajka Miroslav, Baroň Richard, Čermák Josef, Eliáš Libor, Galík Karel, Hájek Jan, Hanák Petr, Kadlčák Lubomír, Kvasnička Václav, Matějka Miroslav, Měrková Jitka, Munclinger Roman, Pálka Miroslav, Pola Lubomír, Salač Petr, Skrečka Pavel, Soural Zdeněk, Šalomounová Božena, Šimara Aleš, Žák Antonín

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: František Koplík


Stavebnictví
Třídní učitel: František Koplík


Antochová Evženie, Babicová Věra, Chludová Pavla, Daněk Gejza, Dulavová Jana, Čočková Františka, Garguláková Libuše, Handlová Alena, Hlavica Stanislav, Jeníčková Milena, Komínek Pavel, Kovaříčková Věra, Mikeska Miroslav, Pastyřík Miroslav, Podhajská Bohumila, Postava Zdeněk, Troubelíková Jitka, Vlčková Blanka, Vlčková Jiřina, Zlámal Jindřich, Švidrnoch Ivo, Žákovský Josef

Fotografie číslo. 101-120 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 (6) 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 34 »



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |