Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 121-140 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 (7) 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 34 »


▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


Adámek Mojmír, Barcuch Jan, Hovězák Josef, Ježík Marek, Kafka Jakub, Kašík Libor, Kolařík Radek, Koutek Petr, Kubálek Jan, Kutra Svatoslav, Maryník Tomáš, Masar Ondřej, Mikšík Radek, Molčík Filip, Němec Petr, Pfeffer Jiří, Polášek Jaroslav, Pristach Petr, Slovák Martin, Šimoník Miroslav, Tilšer Michal, Váňa Milan

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


Bečica Marek, Bednář Jan, Borovec Jiří, Bravenec Tomáš, Bucňák Ondřej, Gančarčík Michal, Hrehuš Martin, Januška Ondřej, Kolaja Jaroslav, Kostka Tomáš, Lukeš Ondřej, Mikoška Zdeněk, Novotný Petr, Obdržálek František, Prikryl Martin, Rybáček Matěj, Řezníček Marek, Slanina Tomáš, Straka David, Strnad Jan, Šalášek Petr, Turčín Jiří, Válek David, Záleský František, Žůrek František

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


Ambrůzová Kateřina, Antas Vilém, Baránková Aneta, Bednářová Renata, Fojtíková Šárka, Gottvald Lukáš, Hořáková Barbora, Chovancová Hana, Jurčáková Renata, Kögler Milan, Krajčová Markéta, Krejčová Lenka, Krisl Jakub, Linhartová Veronika, Machů Lucie, Mikšová Dominika, Navrátilová Pavla, Pavelková Nikola, Polachová Zuzana, Prokopová Veronika, Rožnovský Petr, Rudolf Jakub, Skybová Marie, Sluštík Matouš, Tomšů Hana, Vonková Iveta, Vrťová Lenka, Zapletalová Klára

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Zdena Žouželková


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Zdena Žouželková


Beňačka Martin, Brázdilová Kristýna, Capíková Renáta, Donáczi Martin, Goišová Zuzana, Gruber Jakub, Hanáčková Kristýna, Helešicová Kristýna, Heráková Tereza, Chlupová Andrea, Janoušek Petr, Macková Gabriela, Mádrová Simona, Michálek Radim, Mikesková Jana, Mokrá Iveta, Mrnuštík Michal, Prokopová Tereza, Rozsypálková Jana, Spurný Milan, Šerý Jakub, Štěpáníková Klára, Tobolíková Romana, Travencová Veronika, Uhříková Helena, Vašíková Lenka, Vítková Jana, Vyoralová Iveta, Zahnašová Adriana

▫ 4. E Elektrotechnika - Třídní učitelka: Mgr. Alena Langrová


4. E Elektrotechnika
Třídní učitelka: Mgr. Alena Langrová


Ambruz Zdeněk, Bargl Radek, Bělohlávek Petr, Boček Ondřej, Čala Martin, Časta Marek, Důbrava Marek, Foukal František Daniel, Havránek Milan, Jančík Oto, Jurčák Tomáš, Knot Dušan, Kondler Radim, Kořenek Daniel, Kovář Petr, Krajča Jakub, Machů Dominik, Machů Tomáš, Malaník Michal, Mikoška David, Mitáš Martin, Mojžíš Karel, Pektor Martin, Petřík Lukáš, Polášková Markéta, Šmíd Marek, Taťák Martin, Viceník Šimon

▫ 4. F Elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


4. F Elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


Bartoš Marek, Běhůnek Michal, Dlabaja Martin, Dobusch Roman, Domanský Martin, Hrančík Tomáš, Jiráček Tomáš, Juračka Matěj, Kolařík Petr, Koukola David, Kovařík Jakub, Kučný Michal, Maček Ondřej, Matulík Martin, Modlitba Martin, Odstrčil Marek, Pálka Václav, Pekař Tomáš, Ptáček Břetislav, Růžička Jiří, Snášel Martin, Štefanko Jakub, Tatýrek Ondřej, Vald Jan, Vaněk Martin, Vašina David

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


Bělaška Karel, David Miroslav, Dědek David, Dittrich Josef, Havel Michal, Jukin Erik, Kafková Simona, Kočař Daniel, Kolařík Vojtěch, Kopřiva Jan, Kutý Michael, Laščák Tomáš, Lobreis Jan, Nedavaška Martin, Němec Ladislav, Řezníčková Tereza, Skalický David, Šebesta Petr, Šolar Ondřej, Tkadlec Jakub, Trávníček Lukáš, Válek Lukáš, Valouch Marek, Vass Petr, Vítek Vlastimil, Vodička Tomáš, Žaluda Martin

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Ing. Petr Vilímek


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Ing. Petr Vilímek


Belloň Tomáš, Bíreš Michael, Brázdil Petr, Čepica Vojtěch, Gajdoš Nikola, Heřkovič Petr, Juřina Lukáš, Koukal Pavel, Kouřil David, Kubín Petr, Kundera Tadeáš, Ludvík Martin, Mikulík David, Morong Miroslav, Procházka Milan, Psotka Jan, Reiskup Matěj, Smolinka Martin, Svízela Lukáš, Umlauf Martin, Váňa Jan, Večeřa Martin, Vrba Petr, Zajíc Jiří, Zavadil Jakub, Zbranek Michal

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitelka: Ing. Eva Netopilová


4. K Stavebnictví
Třídní učitelka: Ing. Eva Netopilová


Běloň Jan, Bělovský Michal, Buberník Jan, Gábor Lukáš, Heinrich Jiří, Horka Pavel, Janíček Jiří, Kopeček Robert, Král Jiří, Kusák Jiří, Lecián Martin, Macek Martin, Manclová Miroslava, Miklas Josef, Miklík Petr, Nepraš Kamil, Očadlík Martin, Ondráčková Eva, Sedlář David, Šenkýř Michal, Šilhavíková Jana, Šišková Šárka, Vajda David, Vaněk Martin, Vyoral Michal

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitelka: Mgr. Drahomíra Svobodová


4. L Stavebnictví
Třídní učitelka: Mgr. Drahomíra Svobodová


Bednařík Tomáš, Belan David, Borková Marie, Černuška Kamil, Gábová Hana, Holomčík Zdeněk, Chlud Radek, Juráň Pavel, Klečková Kateřina, Knotek Josef, Lukáš Radek, Machovská Soňa, Machů Michal, Matuš Martin, Odložilík Marek, Podškubka David, Prachař Jakub, Řezníček Martin, Skovajsa Štěpán, Svozil Vladimír, Šimoník Luděk, Tranová Kateřina, Vaněk David, Vítek Daniel

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


Benek Roman, Berčík Tomáš, Bleša Michal, David Antonín, Fogaraši Jiří, Grác David, Gregor Michal, Hradil Jaroslav, Chudý Martin, Kouřil Martin, Kunorza Michal, Laník Jan, Mikel Radek, Mišelnický Petr, Polášek Tomáš, Srnec Jan, Sucháček Karel, Šenkeřík Michal, Štefanec Tomáš, Štůsek Jakub, Uherec Pavel, Válek Jan, Žalčík Jakub

▫ 4.D Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Břetislav Mikuláštík


4.D Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Břetislav Mikuláštík


Bachner Jaroslav, Fojtů Jaromír, Fusek Jan, Gajdůšková Ludmila, Hanáková Jindřiška, Hlavica Jan, Horáková Milada, Imrýšek Luděk, Jelínek Miloslav, Jetelina Dalibor, Konečný Zdeněk, Kopčil Miroslav, Lovecký Zdeněk, Mikel Josef, Pálka Dalibor, Pišl Jiří, Pomajbík Josef, Ponížilová-Holubová Jarmila, Prachařová Vladimíra, Provazník Jan, Strašíková Eva, Sýkora Zdeněk, Štalmach Jan, Tinkl Karel, Třeštík Zdeněk, Vals Stanislav, Zemánek Jaroslav

▫ Ds IV-2 - Třídní učitel: Ing. Miloslav Julina


Ds IV2
Třídní učitel: Ing. Miloslav Julina


Batoušek Evžen, Domanský Svatopluk, Dvořák Jan, Gottwald Jiří, Hajduk Jan, Hilšer Jan, Hrdlička Jan, Cholasta Josef, Jalůvka Břetislav, Janiš František, Janka Drahomír, Jemelík Mojmír, Kopřiva Miroslav, Kuchař Jaroslav, Kyml Leopold, Macharáček Oldřich, Mika Ladislav, Novotný Jiří, Petrák Ivan, Prokeš Jiří, Roubal Karel, Skoupil Zdeněk, Sojka Jiří, Šlajferčík Milan, Šoltys Miroslav, Trávníček Josef, Trvaj Jaroslav, Zelinka Antonín

◦ 4.E Stavebnictví - Třídní učitel: František Hamšík


4.E Stavebnictví
Třídní učitel: František Hamšík


Došek Robert, Eliáš Miroslav, Forman Štěpán, Horák David, Juráková Taťána, Kamenec Vít, Kárník Michal, Kautský Pavel, Kolman Vlastimil, Koupil František, Kovářová Bohdana, Krajčová Marcela, Kroča Zdeněk, Matúšová Petra, Nováková Jitka, Olšák Petr, Slaběňák Radek, Spurný Marek, Stloukalová Jana, Sukup Martin, Tichý Ladislav, Viktorin Miroslav, Vladyka Zdeněk, Vlková Iva, Vykoukalová Šárka, Zvonek Pavel, Štětkář Radek, Žůrek Roman

▫ Ps V Strojírenská technologie - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec


Ps V Strojírenská technologie
Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec


Bednařík Jan, Dědek Jiří, Faic Zdeněk, Hillebrand Ladislav, Kalvoda Josef, Kňourek Miroslav, Kočíř Josef, Kučera Květoslav, Matějka Stanislav, Matuška Ladislav, Mičola Josef, Mikel Bohumil, Mlčoch Antonín, Nawersil Josef, Papírník Ladislav, Pavlík Lubomír, Pechal Ladislav, Pluháček Zdeněk, Skopalík Jiří, Staněk Josef, Trefil František, Vítová Libuše, Vrtěl Miroslav

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Jan Dudr


Stavebnictví
Třídní učitel: Jan Dudr


Polášek Rudolf, Riedich Jan, Ryp Leopold, Schwab Zdeněk, Sedláček Jiří, Sekaninová Ludmila, Skyba Josef, Smutná Věra, Střítezský Alois, Sviták Jan, Talský Ludvík, Tesáček Antonín, Tesařík Jiří, Turek Jindřich, Valchář Jindřich, Vaňhara Jiří, Vaňharová Eva, Veverka Miloslav, Vít Vojtěch, Vítek Oldřich, Winkler Jan, Zámečník Antonín, Zelík Jiří, Šidla Jiří, Šilhavík Jiří, Špiruda František

▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Radomír Teplíček


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Radomír Teplíček


Burk Pavel, Doležal Svatopluk, Hledík Leo, Hradílek Miroslav, Kopčil Antonín, Majda Jaroslav, Matějová Hana, Mikel Zdeněk, Mrázek Josef, Petrůj Jaromír, Polanský Zdeněk, Prycl Evžen, Sedláček Zdeněk, Skoch Jan, Štefka František, Ťopek Jan

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: František Koplík


Stavebnictví
Třídní učitel: František Koplík


Blažek Milan, Bublík Josef, Havránek Ladislav, Chmela Zdeněk, Čerešňáková Božena, Formánek Bohumil, Kofroň Jiří, Koželuha Jaroslav, Křemečková Ivana, Machovská Ludmila, Mašek Jiří, Michna Vladimír, Navláčil Martin, Olšáková Marie, Ostřížek Ludvík, Patáková Olga, Pěnčík Ivan, Půček Jiří, Silová Ludmila, Straka Pavel, Stuchlík Jaroslav, Stupka Jiří, Zádrapa František

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Tomášek Karel


Stavebnictví
Třídní učitel: Tomášek Karel


Dvořáčková Naděžda, Hašková Bronislava, Heinrich Ladislav, Horsák Zdeněk, Hořínková Marcela, Hřibňák Ivo, Jandíková Zdeňka, Janča Pavel, Kavan Pavel, Knotková Helena, Kovařík Roman, Kunčík Jaroslav, Lovecký Petr, Mahdal Josef, Marková Ivana, Máselník Pavel, Mazáč Josef, Mikeska Ladislav, Rudecká Kateřina, Saňák Vladimír, Skopal Petr, Stašková Eva, Trňák Stanislav, Válek Jiří, Zapletalová Lenka, Zatloukal Drahoslav, Zelníček Michal, Šefránková Marcela, Škobrtalová Marie, Špalek Oldřich, Švásta Evžen, Říha Radoslav

▫ Sv IV-3 Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Miroslav Vycudilík


Sv IV3 Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Miroslav Vycudilík


Beneš Karel, Bičan Oldřich, Dokoupil Karel, Farmačka Zdeněk, Hrádek Jiří, Hrbotický Oldřich, Hrdlička Miloš, Jeřábek Miroslav, Jurča Vladimír, Klofáč Vojtěch, Machovec Miroslav, Matysík Miroslav, Nehoda František, Nesvadbová Božena, Nezval Rudolf, Plšek Ludvík, Přikryl Zdeněk, Pšenica František, Rajnoha Zdeněk, Stratil Pavel, Strmiska Jaromír, Škamrala František, Škrhák Jaroslav, Štyks Ivan, Vacula Vladimír, Váňa Josef, Vráblík Miroslav, Vrba Lubomír, Vymětal František

Fotografie číslo. 121-140 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 (7) 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 34 »



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |