Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 141-160 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 7 (8) 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 34 »


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Jaroš Stanislav


Stavebnictví
Třídní učitel: Jaroš Stanislav


http://www.spszl.cz/uploads/thumbs1/66a.gifBártek Karel, Bezděčková Jindřiška, Blažková Jarmila, Císař Vladimír, Dlabačová Ludmila, Doležalová Marcela, Dovrtěl Jan, Čada Jaroslav, Formánek Tomáš, Helísek František, Hlůšek František, Hubáček Oldřich, Janota František, Jurásek Petr, Kolek Metoděj, Kostka Josef, Kučera Miloslav, Kučerová Františka, Macků Aleš, Malaník Vladislav, Mikel Alois, Mrňa Jan, Obdržálek František, Skácelík Milan, Skála Josef, Stašová Magda, Svobodová Jitka, Tesařová Ludmila, Šťastný Antonín


▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jan Vrba


4.A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jan Vrba


Čelůstka Ivan, Herman Theo, Horák Dušan, Hudeček Jiří, Hujíček Petr, Husková Pavla, Chupík František, Jahoda Miroslav, Ježová Věra, Kočař Rostislav, Koten Vojtěch, Krkošek Pavel, Měrka Stanislav, Mikšík Václav, Nezhyba Petr, Novák Jaroslav, Novotný Josef, Olšina Zdeněk, Pálka Miloslav, Plachý Jan, Prokop Jan, Šejnohová Drahomíra, Šmotek Jiří, Tomeček František, Tomšů Alois, Václavík Josef, Žák Jaroslav, Žilák Karel

▫ 4.C Strojírenství - Třídní učitelka: Věra Tomášková


4.C Strojírenství
Třídní učitelka: Věra Tomášková


Batěk František, Čuba Vladislav, Hladký Antonín, Hrdlička Miroslav, Huf Čestmír, Jedlička Ladislav, Matušů Jan, Navrátil Jiří, Nipprt Zdeněk, Pliska Jiří, Pokorný Jan, Polanský Jan, Prachař František, Pšeja Jaroslav, Stoklásek Jiří, Šilhák Jiří, Valendin Stanislav, Valentík Metoděj, Zabloudil Ladislav


▫ 4.D Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Sovinský


4.D Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Sovinský


Andrýsek Radim, Bartoš Petr, Dostálek Michal, Fuglíková Markéta, Gajdošík Pavel, Holotík Stanislav, Hybl Marek, Chmela Viktor, Jurčová Marcela, Kulíšková Anna, Majc Roman, Malaník Vojtěch, Malčík Karel, Maňas Martin, Ordelt Jaromír, Polášek Pavel, Rak Pavel, Ruth Marek, Singerová Světlana, Sobek Luděk, Ševeček Kamil, Vlk Tomáš, Zach Martin, Žůrek Pavel

▫ Ds IV-2 Strojírenská technologie - Třídní učitel: Ing. Miroslav Vycudilík


Ds IV2 Strojírenská technologie
Třídní učitel: Ing. Miroslav Vycudilík


Baďura Rudolf, Baxa Jaroslav, Březík Karel, Daněk Jiří, Filgas Jaroslav, Hanáček Milan, Hanák Jan, Holík Miloslav, Hrachovec Karel, Chytil Josef, Janda Karel, Kolář Jiří, Kolouch Jaromír, Kotásek Josef, Kráčalík Karel, Kučera Cyril, Mališ Milan, Mezírka Svatopluk, Michálek Oldřich, Musil Adolf, Obdržálek Antonín, Pavelec Leopold, Pelikán Jaroslav, Slováček Jaroslav, Smrčka Petr, Starý Jaroslav, Svoboda Rudolf, Švrček Josef, Trčala Jaroslav, Václavík Leoš, Zelinka František

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. František Hrnčíř


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. František Hrnčíř


Ajgl Jiří, Bánovský Miroslav, Brodina Petr, Červinka Jiří, Dlabaja Jiří, Fojtík Jaroslav, Havlík Jan, Hobza Ivan, Holík Jiří, Imrýšek Jan, Jůzl Miloslav, Kabourek František, Kladivo Antonín, Kýblová Marie, Lapčík František, Machačka Lubomír, Pechal Josef, Písek Ludvík, Pončík Vladimír, Popelová Zdenka, Reich Jaromír, Řezáč Radovan, Schiller Leopold, Stratil Jaromír, Šebesta Ladislav, Tomalová Irena, Uhlířová Jaroslava, Valihrachová Eliška, Veselka Oldřich, Vojtíková Marie


◦ 4.B Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek


4.B Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Bernátek


Blahuš Pavel, Burýšek Jiří, Drofová Alice, Dvořák Petr, Fancová Dana, Fojtů Rostislav, Frůněk Viktor, Hrbáček Pavel, Ježková Renáta, Kedruš Roman, Krahulíková Dana, Lochman Petr, Mareček Miloš, Marková Květa, Minařík Karel, Musil Martin, Olšová Jana, Orsava Richard, Polášek Dušan, Pospíšil Jiří, Remeš Petr, Thurner Ivo, Trčala Milan, Vocelová Alžběta, Vyorálek Radim, Žákovská Martina

▫ 4.D Strojírenská technologie - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Sovinský


4.D Strojírenská technologie
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Sovinský


Daněk Jiří, Dusík Martin, Hanáček Robert, Hubík Martin, Chytil Ivo, Klinkovský Marek, Kopeček Milan, Matyáš Jiří, Mudřík Radim, Navrátil Roman, Nesvadba Petr, Netušil Marek, Řepka Tomáš, Sedláček Zbyněk, Seidl Radim, Slezák Radek, Špaček Zbyněk, Tesař Antonín, Tomáš Jiří, Valeriánová Lenka, Váňa Jaroslav, Vondráček Karel, Vymyslický Ladislav, Zabloudil Michal, Závodský Radek, Zelenický Patrik, Zimák Petr

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


Stavebnictví
Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


Caudrová Marie, Dohnal Lubomír, Dohnalová Jiřina, Drábková Alena, Dvořák Miroslav, Fialová Ludmila, Hnilicová Alena, Jančová Hana, Jordák František, Kužela Josef, Mach Antonín, Marcaníková Jitka, Masaříková Božena, Novotná Ivana, Páleníková Marta, Slaměník Jiří, Stratil Rostislav, Surman Josef, Sýkorová Dana, Tomešek Jiří

▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


Bělaška Václav, Drga Martin, Heinik Filip, Hubík Jan, Juráň David, Kobliha Ondřej, Kojecký Vít, Košárek Matěj, Kovář Martin, Kozubík Petr, Kratina Tomáš, Křemeček Vítězslav, Kůdela Radek, Maňas Lukáš, Mikel Tomáš, Mitáček Jiří, Slíva Karel, Slovák Martin, Solařík Jan, Soukup Radek, Svačina Roman, Šafařík Ondřej, Tichý Petr, Vajďák Radomír, Valendin Jan, Zigal Jiří

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Josef Němeček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Josef Němeček


Bradáč Antonín, Frátrik Michal, Holomel Tomáš, Hubík Adam, Jančík Tomáš, Kelnar Michal, Kovář Jiří, Král Václav, Krsička Marek, Lukašík Michal, Martinec Ondřej, Minařík Martin, Nováček Ivo, Odstrčilík Martin, Otevřel Marek, Plánka Jakub, Roth Michal, Rozsypal Oldřich, Studenka Petr, Svozil Vlastimil, Šrámek Zbyněk, Tolar Dan, Valčík Martin, Vítek Radovan, Zachara Martin

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


Bělejová Lenka, Bublíková Kateřina, Dírerová Andrea, Dupalová Hana, Fojtíková Veronika, Gaždová Kateřina, Hábová Andrea, Habrovanská Jovanka, Haplová Renata, Hauerland Jakub, Chmelař Jiří, Janušková Markéta, Kotková Markéta, Kovářová Hana, Kučerová Barbora, Květáková Lenka, Martincová Klára, Motalíková Kristina, Mrnuštíková Markéta, Nováková Zuzana, Pilíšková Alena, Polách Martin, Rafaj Václav, Rychlík Ondřej, Vašková Olga, Vavrysová Veronika, Vodný Michal, Zavřelová Markéta

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Kamil Zetěk


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Kamil Zetěk


Bečicová Petra, Čížek Adam, Dočkalová Kateřina, Drgová Lenka, Faltusová Kateřina, Chmelová Zuzana, Jančová Eliška, Kenša Václav, Keprdová Šárka, Kovaříková Veronika, Kovaříková Zuzana, Kubešová Dominika, Miškaříková Andrea, Mrázková Jindřiška, Nezval Jan, Odler David, Ondrúšová Hana, Perdochová Gabriela, Plšková Petra, Polášková Veronika, Rozehnalová Magda, Rožek Tomáš, Seidelmann Ondřej, Svačinová Tereza, Štaubertová Lucie, Šumbera Šimon, Švadleňák Michal, Vaňharová Ludmila, Vařáková Kamila, Zábojníková Monika

▫ 4. E Elektrotechnika - Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


4. E Elektrotechnika
Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


Čech David, Chlápek Tomáš, Chlud Michal, Janků Tomáš, Kattauer Jakub, Kolařík Jan, Kovalčík Jindřich, Lecián Michal, Lysák Jan, Miko Roman, Paštěka Richard, Pavelka Václav, Podola Adam, Polášek Martin, Rozsypal Pavel, Řezáč Martin, Slabý Lukáš, Srnec Petr, Šuchma Tomáš, Tomešek David, Viliams Tomáš

▫ 4. F Elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing. Zuzana Prokopová


4. F Elektrotechnika
Třídní učitelka: Ing. Zuzana Prokopová


Berger Michal, Čechmánek Martin, Čevora Marcel, Chmela Vladimír, Klátil Tomáš, Kögler Radek, Krajíček Michal, Langer Jakub, Matýsek Michal, Mikeska Jan, Pešek Radim, Polách Petr, Raška David, Roháček Vlastimil, Skrášek Tomáš, Stračinský Tomáš, Šefránek Jan, Švach Martin, Vančo Erik, Vymětal Jiří, Zálešák Jakub, Zicha Karel, Žváček Martin

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Miroslav Malchárek


4. G Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Malchárek


Bečák Dalibor, Blaha Richard, Borek Dušan, Brázdil Martin, Daněk Jan, Dorňák Zdeněk, Duda Marek, Dupala Martin, Gregůrek Tadeáš, Hanák Jaroslav, Hlavoň Michal, Kalenda Jiří, Kasálek Libor, Kelnar Martin, Kopún Marek, Láznička Petr, Mikeš Petr, Odstrčil Libor, Oškera David, Pitřík Jan, Skovajsa Jan, Šimek Marek, Talášek Jakub, Telecký Vojtěch, Varadinek Jakub, Vlčková Jana, Zelda Radek, Zimák Michal, Zobač Evžen, Žvak Adam

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Jiří Novotný


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Jiří Novotný


Bečica Petr, Brázdil Jan, Červenka Filip, Číž Miloslav, Dvořák Richard, Gajdůšek David, Jankola Mario, Jůzl Martin, Kolařík Adam, Kubát Josef, Kužela Vlastimil, Lamoš Radek, Malota Marek, Maňas Lukáš, Mareček Roman, Pechal Radek, Porubský Michal, Pražák Filip, Procházka Martin, Schovajsa Michal, Sláčík Ondřej, Šafář Zdeněk, Šebestík Ondřej, Ševčík Tomáš, Šťastný Petr, Štěpančík Ondřej, Vrba Jan, Vykopal Jan, Zajíček Roman, Zelda Jan

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


Brhláčová Markéta, Doruška Jan, Drga Tomáš, Foltová Lucie, Frýželková Nikola, Gábor Tomáš, Hlaváček Jan, Hošek Petr, Chlud Jaroslav, Chmela Tomáš, Janíček Vladan, Jarková Táňa, Julinová Patricie, Kozák Roman, Lunga Luděk, Macháček Tomáš, Málek Ludvík, Naňák Jakub, Pavlacká Šárka, Pešat Jan, Smýkal Ondřej, Šindelková Kateřina, Šmeidler Radek, Štalmachová Věra, Tichý Pavel, Valenta Marek

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


Buček Radek, Čala Ondřej, Čech Jan, Čermáková Barbora, Dobeš Radim, Družbík Michal, Gažda Martin, Grubl David, Habarta Tomáš, Hanáček Patrik, Horák Jiří, Chmelíček Patrik, Kissová Andrea, Klanica Josef, Knapčíková Šárka, Kopečková Radka, Koutný Petr, Kovář Jan, Kužela Radim, Kyselicová Barbora, Lekeš David, Mališka Martin, Marková Monika, Mlčáková Veronika, Ondrúšová Alena, Paulus Radomír, Podškubka Patrik, Radoch Vojtěch, Saňáková Simona, Vaňková Ivana

▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Václav Báča


4.A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Václav Báča


Benada Vladimír, Bobčík Bronislav, Fojtík Libor, Gajdík Zdeněk, Gougela Miroslav, Havlík František, Hrabina Petr, Hrádek Jaroslav, Hudeček Vlastimil, Kresta Václav, Krutil Ladislav, Křepelka Aleš, Měšťánek Petr, Miča Ivan, Nováček Ivo, Pechal Ladislav, Plachá-Adamcová Jarmila, Poláček Milan, Popelka Aleš, Slezák Josef, Slováček Antonín, Staroba Jan, Škardová-Vaculíková Marta, Telíšek Rostislav, Urbanovský Pavel, Utěkal Rostislav, Vaněk Robert, Votoupal Ludvík, Vrána Pavel, Vycudilík Miroslav, Zamazal Jiří

Fotografie číslo. 141-160 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 7 (8) 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 34 »



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |