Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 161-180 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 7 8 (9) 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 34 »


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Antonín Krajča


Stavebnictví
Třídní učitel: Antonín Krajča


Chmelař Jan, Chytilová Jindřiška, Habáňová Helena, Hrbáček Josef, Janků Ludvík, Jarník Pavel, Jaroš Stanislav, Juhaňák Antonín, Jurásková Helena, Kašpárek František, Koníčková Ilona, Kubričan Rudolf, Machulík Josef, Mládek Miroslav, Plánovský Ján, Pšenák Stanislav, Rafaj František, Sivík Rudolf, Trlica Karel, Vávra Jaroslav, Venclík Alexandr, Šrámek Vladimír, Štěpánek Vojtěch, Žižlavský Rostislav

◦ Stavebnictví Stavebnictví - Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Stavebnictví Stavebnictví
Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Bednaříková Marie, Berka Radan, Brabcová Irena, Cholasta Stanislav, Fišnar Karel, Gábriš Milan, Gajdová Marcela, Habarta Jaroslav, Hrabica Miroslav, Hubáčková Blažena, Jančová Taťána, Kašíková Eva, Knotková Zdeňka, Kubíčková Olga, Kříž Roman, Křižánek Luděk, Laga Čestmír, Malíšek Antonín, Martinec Evžen, Máselník Stanislav, Němec Petr, Oharková Marie, Pallová Eva, Persunová Renata, Prokopec Zdeněk, Příkaský Antonín, Přikrylová Alena, Soldánová Dagmar, Valášek Stanislav, Vrána Libor, Štegner Ladislav, Žabka Miloš, Žalmánková Magda, Řezníček Josef


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Jindřich Ondra


Stavebnictví
Třídní učitel: Jindřich Ondra


Dobřická Dagmar, Dohnal František, Dürrerová Helena, Červenka Vladimír, Homolík Jiří, Jandásková Eva, Kadlčák Miroslav, Karásek František, Kraus Arnošt, Matějičný Jiří, Mikeš Eduard, Mikuláštík Emil, Mitrenga Josef, Ohnutová Alena, Ondruš František, Pazderová Jana, Procházka Antonín, Ryba Milan, Semelová Jindřiška, Sládeček Svatopluk, Směšný Jan, Sochora Petr, Stašová Jana, Tomanec František, Trčala Leopold, Vašulková Jaroslava, Venclíková Jitka, Vráblík Josef, Žmolíková Anděla

◦ VZ II Stavebnictví - Třídní učitel: Jan Dudr


VZ II Stavebnictví
Třídní učitel: Jan Dudr


Dujka Vlastimil, Gajdošík Václav, Hrnčiřík Jan, Janouš Josef, Kadlec Vladimír, Karlík Antonín, Kuneš Josef, Matulík Lubomír, Pavlíček Václav, Píša Jaroslav, Pokorný Miloslav, Pyroutek Miroslav, Smejtek Dušan, Svoboda Josef, Vokurka Václav, Vrba Vojtěch, Špidla Miroslav

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.C Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Lednický


4.C Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Lednický


Bajgar Luděk, Baťa Zdeněk, Bravenec Libor, Horejš Pavel, Hořava František, Hubík Libor, Julinová Lenka, Kocvelda Luděk, Kotásek Ivo, Koutek Libor, Kovařík Radim, Macek Igor, Mikulčík Petr, Močičková Jana, Němcová Martina, Obadalová Iva, Pastyřík Jaroslav, Pícha František, Přivřel Radek, Řezáč Lubomír, Sobek Tomáš, Stuchlík Petr, Ševčík Jiří, Štolfová Světlana, Vala Jiří, Vojtík Zdeněk, Zeťková Ivana, Žák Petr

▫ 4.B Management - Třídní učitel: Ing. Otto Hrbáček


4.B Management
Třídní učitel: Ing. Otto Hrbáček


Adamec Petr, Baronová Alena, Divoký Jan, Drga Tomáš, Gajdošík Petr, Gajdůšek Karel, Hnilica Tomáš, Hrubá Lucie, Kajšová Marcela, Kráčalík Otakar, Květoňová Veronika, Martinák Jakub, Michálková Ivana, Mikel Petr, Perůtka Karel, Pjatkan Jiří, Reiterová Eva, Rudlová Lucie, Samohýlová Renata, Sukupová Jana, Surá Lenka, Škubalová Radka, Tinková Irena, Tomaštík Martin, Trllová Martina, Velísek Pavel

▫ 4.eD Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: Ing. Karel Dekar


4.eD Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: Ing. Karel Dekar


Ambrož Jiří, Bakalová Ivana, Bartoš František, Býma Roman, Daněk Jiří, Gryga Miroslav, Hajda Jiří, Hajda Radek, Hofman Rostislav, Hradecký Ivan, Hutěčka Michal, Ježíková Vlasta, Kašlík Miroslav, Klhůfek František, Komora Michal, Manďák Jan, Matějíček Leoš, Mikel Vlastimil, Mikeska Leoš, Radoberský Václav, Sedlář Miroslav, Slíva Jiří, Šimek Jaroslav, Šudoma Oto, Vrba Aleš, Werner Milan, Zambal Tomáš


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Veselý


Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Veselý


Adamíková (Trombíková) Marie, Bartášek Jiří, Bilík Zdeněk, Boog Ivo, Bumbalíková Pavla, Dalecký Vladimír, Daněk Lubomír, Dlabaja Antonín, Drábek Oldřich, Elgart Eugen, Hasík Jan, Horák Miroslav, Kadlec Zdeněk, Kotásek Rostislav, Lerchová (Zapletalová) Dagmar, Lukešová (Stőhrová) Vladimíra, Matějka Jan, Mařák Josef, Ondráš Stanislav, Petrášková (Tomíčková) Eva, Přibyl Karel, Říha Josef, Samohýlová (Machalová) Marie, Skoumal Václav, Sobota Karel, Valihrachová (Šancová) Božena, Viktořík Miloslav, Zapletalová (Vařáková) Olga, Zich Bernard, Zobánková Hana


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Stavebnictví
Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Bernátek Petr, Bělík Zbyněk, Blažíčková Markéta, Cukr Josef, Daňková Helena, Dohnal Jiří, Gabriel Jiří, Horký Milan, Janků Petr, Kaňovský Karel, Kovářová Dana, Krejčí Libor, Kučera Dalibor, Martínek Karel, Mlča Karel, Mynaříková Eva, Náplava Stanislav, Nedoma Jaroslav, Obdržálek Jiří, Palán Radek, Pivodová Marie, Podhajská Lenka, Polišenská Taťána, Slavík Květoslav, Sýkora Jiří, Vrla Radim, Zbranek Zdeněk, Šilhavík Jiří, Štěpán Alois, Štěpánková Marie, Šůstek Miroslav, Švancerová Ivana, Žampach Miroslav


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Stanislav Jaroš


Stavebnictví
Třídní učitel: Stanislav Jaroš


Baďura Pavel, Benešík Jan, Březina Pavel, Chlubna Jaroslav, Čevela Miloslav, Fišer Vlastimil, Frajt Josef, Horsák František, Jedlička Roman, Jedlička Rudolf, Krampl Jiří, Krušina Josef, Merián Josef, Mikš Jaroslav, Milko Miroslav, Mužík Josef, Omelka Josef, Pustějovský Michal, Pšenka Jiří, Rakus Jaromír, Růpa Miroslav, Sedláček Ladislav, Simerský Pavel, Stehlík Jaroslav, Toman Stanislav, Záloha Jaroslav, Zelina Václav

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: František Sehnal


Stavebnictví
Třídní učitel: František Sehnal


Gistr Jiří, Hájek Vladimír, Juráková Jarmila, Jurča Marek, Kadlčíková Renata, Luňáková Jana, Mach Jaroslav, Mach Libor, Malina Petr, Mikeska Jiří, Mikulášková Pavla, Mohler Martin, Mrkvan Ivo, Ohnútek Michal, Ondrová Eva, Paseková Jana, Plášek Josef, Prokůpek Kamil, Pšeja Stanislav, Směšná Marta, Válek Miroslav, Vodička Václav, Vongrej Radim, Ševčík Miroslav, Živnůstková Eva, Řezáčová Jana

▫ P5B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


P5B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


Bojňanský Drahoslav, Čagánek Jaroslav, Daníček Milan, Gahurová Zdenka, Grygera Milan, Hezucký Jiří, Hluchý Jan, Janečka Jiří, Kašík Jaromír, Konečný Vlastimil, Krpal Vladimír, Malý Jan, Nesvadba Miloš, Nevělík Zdeněk, Novák Vladimír, Ponížil Svatopluk, Sládek Bohumil, Smilek Petr, Šalamoun Antonín, Ševčík Vlastimil, Terna Milan, Velikovský Vladimír

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Bernátek


Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Bernátek


Bouda Pavel, Caudr Jiří, Chvosta Pavel, Damborský Vladimír, Duba Milan, Fišer Alan, Harca Jan, Jančář Lubomír, Janík Květoslav, Janoch Aleš, Julina František, Kopp Jiří, Kořenek Stanislav, Kubáň Vlastimil, Kutálek Petr, Maňásek Otakar, Michálek Zdeněk, Milička Miloslav, Novotný Robert, Odstrčilík Leo, Otáhal Oldřich, Pšeja Zdeněk, Přikryl Josef, Slováček Jiří, Stuchlík Antonín, Tománek Josef, Vilček Rudolf, Vyhlídal Antonín, Vyňuchal Ladislav, Zátopek Stanislav, Šebela František, Šesták Jiří, Šigut Drahomír

▫ 4.G Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


4.G Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


Brada David, Bůbela Jaroslav, Cuřín Richard, Hejda Marek, Hufová Hana, Klajbl Pavel, Konečná Radka, Kop Martin, Matějka Marek, Medek Daniel, Nedbálek David, Plšek Jan, Rafaj Jan, Rohan Jiří, Rubeš Matěj, Šenkyříková Dagmar, Ševců Martin, Vaculík Pavel, Zábojníková Bronislava, Zetěk Václav, Zrník Jiří, Žíla Pavel

▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


Babica Jaromír, Baroň Richard, Fischer Arnošt, Horáková Stanislava, Horák Stanislav, Hubáček František, Churý František, Konečný Oldřich, Kosař František, Lukša Rostislav, Měchura František, Mynařík Ivan, Pančocha Stanislav, Pavelka Antonín, Pospíšil Josef, Reichel Miroslav, Strnad František, Stuchlík Vít, Šmakal Antonín, Štětkář Jiří, Tomaštík Josef

▫ Stavebnictví  - Třídní učitel: František Uchytil


Stavebnictví
Třídní učitel: František Uchytil


Bartončík Radek, Bernatík Ivan, Chmelíček Jiří, Dohnálek Ervin, Doležal Jaromír, Gája Ivo, Halaška Miroslav, Helešic Kamil, Horák Libor, Hrdina Jiří, Hurta Tomáš, Hvozdenský Miroslav, Kasan Marek, Klimonczyková Irena, Kolařík Miroslav, Kotásek Michal, Košák Jan, Kutra Zdeněk, Kužela Josef, Manďáková Alena, Marková Alexandra, Martišek Radek, Mikel Roman, Novák Radek, Pekárek Antonín, Pilzová Jolana, Pšeja Vojtěch, Rolinc Zdeněk, Rýpal Jan, Stránský Michal, Vlček Petr, Vojtěšek Ivan, Vránek Vladimír

▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


4. A Strojírenství
Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


Aust Richard, Brázdil Pavel, Budík Tomáš, Goiš Jiří, Halík Václav, Hrabal Tomáš, Jakůbek Bohdan, Kolář Jan, Krmášek Vladan, Machů Tomáš, Malý Ondřej, Marcoň Václav, Matula Lukáš, Musil František, Nedbalová Radka, Novotný Roman, Orsák Jaromír, Potočný Vlastimil, Šinderbal Marek, Školný Roman, Šulovský Jan, Valčík Lukáš, Vaněček Martin, Vaněk Martin, Vodák Tomáš, Zlámal Radomír, Žáček Petr

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


Bambuch Ondřej, Běťáková Anna, Cigánková Aneta, Císařová Barbora, Cveková Michaela, Hamšík Josef, Hynčicová Simona, Chovancová Zuzana, Juhaňáková Veronika, Koňařík Martin, Kotásková Gabriela, Kozáková Leona, Krajčová Veronika, Kunovjánková Martina, Kysilková Klára, Lukašíková Natália, Marková Aneta, Navrátilová Martina, Ocelíková Klára, Pavelka Tomáš, Smýkalová Barbora, Srněnská Jana, Šerá Gabriela, Ševčíková Michaela, Škrabanová Lenka, Urban Tomáš, Váňová Nelly, Vrlová Iveta

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


Bártová Kateřina, Blanařová Lenka, Bobalová Lenka, Čechmánek Miroslav, Čevorová Sandra, Drybčáková Hana, Důbravová Petra, Hlávková Jana, Holík Lukáš, Horáková Monika, Hrubá Barbora, Janečková Gabriela, Kašík Oldřich, Kašpárková Marcela, Krajčová Eliška, Krsičková Pavlína, Mertová Kristýna, Mikala Roman, Mrlinová Lenka, Nesrsta Tomáš, Ratiborský Petr, Schadová Petra, Slezáková Sabina, Šumbera Jan, Válková Pavla, Večeřa Václav, Zapletalová Michaela, Zichová Magda, Zůbková Markéta

▫ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


Bat Roman, Bečica Aleš, Bělaška Tomáš, Březina Radim, Čech Pavel, Duroň Michael, Facuna Jiří, Galia Michael, Gromus Tomáš, Herba Andrej, Hrdlička Martin, Jakubíček Michal, Klečka Jan, Kolář Jakub, Kotrla Martin, Lukašík Petr, Onderka Jakub, Pospíšil Jiří, Stibora Karel, Šenovský Jiří, Vaňhara Michal, Večerka Tomáš, Vlček Josef, Zvončák Vojtěch

Fotografie číslo. 161-180 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 7 8 (9) 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 34 »



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |