Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 181-200 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (10) 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 34 »


▫ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


Benroth Jakub, Bořuta Pavel, Gajdušek Lukáš, Hamada Vladimír, Heralecký Petr, Horáček Matěj, Horenský Martin, Chmela Ondřej, Cholasta Lukáš, Jurák David, Jurák Martin, Kolomazník Jan, Kostka David, Kratina Lukáš, Lambor Jiří, Malaník Pavel, Málek Karel, Nevřala Pavel, Novák Milan, Novosád Tomáš, Píštěk Jan, Plášek Ondřej, Pospíšil Jiří, Res Michal, Vlček Petr, Wiesner Jiří

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


Čech David, Fux Jan, Gajdoš Filip, Hanulíková Marie, Horák Miroslav, Charvát Jan, Jurák Vítězslav, Liška Ondřej, Malečík Patrik, Prokop Ondřej, Románek Michal, Řezníček Michal, Řezníček Zbyněk, Sedláčková Petra, Sochor Ondřej, Suchý Jan, Šidlíková Jana, Šůstek Martin, Valenta Jan, Vrba Václav, Zábojník Jakub, Zápařková Kateřina, Zubalík Jakub, Žáček Václav

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


4. H Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


Dvořák Petr, Fleischmann Martin, Haderka Jan, Hradílek Ondřej, Hudec Jiří, Chvíla Martin, Janků Petr, Konečný Jakub, Kostka Roman, Kotěra Milan, Maršovský Karel, Mayer Petr, Mezírka Martin, Mikulášek Kamil, Motal Lukáš, Nešpor Tomáš, Novák Marek, Pavelka Radomil, Rygl Jaroslav, Sokol David, Sousedík Tomáš, Spurný Daniel, Sucháček Lukáš, Sýnek Michal, Ševčík Tomáš, Vala Jan, Zíka Tomáš, Žaludek Jindřich

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


Bednařík Antonín, Boček Michal, Býčková Klára, Fianta Martin, Hanáček Jan, Hanáčík Jan, Hlavičková Kateřina, Holba Radek, Horehleď Jiří, Chovančík Radek, Imrich Petr, Janků Ondřej, Jurča Martin, Kadlček Dan, Kovář Miroslav, Krystýnek Pavel, Kuchař Marek, Laga Marek, Lednický Josef, Máčala Josef, Mlčochová Romana, Sviták Tomáš, Švadleňáková Radka, Trávníček Václav, Tykal Marek, Valášková Lucie, Vlachynský Luděk, Zelík Ondřej

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


Bajza Ondřej, Balajka Michal, Čechová Zuzana, Dolák Jan, Gregor Tomáš, Hala Pavel, Holba Michal, Holková Soňa, Janošík Aleš, Kadlčáková Petra, Knap Michal, Knapová Alena, Lukáš Lubomír, Matějíček Jan, Mikulka Petr, Remeš Martin, Rokosová Iva, Rozumek Jakub, Řehůřek Tomáš, Sedláčková Iveta, Síla Rudolf, Sýkora Jan, Šánek Pavel, Šufner Michal, Vlach Jan, Vyoral Martin, Výstup Petr, Výstup Stanislav

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


Brezanský Vít, Bula Vít, Čejka Libor, Elšík Martin, Grof Jiří, Hotařík Jan, Kapalka Martin, Kolář Bronislav, Křupka Marek, Kubík Pavel, Lecián Václav, Macík Petr, Martínek Ondřej, Matela Milan, Metela Petr, Mikel Pavel, Molek Nikola, Němec Lukáš, Podola Tomáš, Pospíšil Jaromír, Suchomel Viktor, Vraštiak Michal, Weinhönig Jiří, Zálešák Michal, Zaremba Matouš, Zubík Michal

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


Stavebnictví
Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


Bachůrek Petr, Barát Jindřich, Bobák Jaromír, Bobalík Petr, Burdík Jiří, Dohnalová Zdeňka, Ducháč Jiří, Dudková Zuzana, Čeřovský Jaroslav, Hájek Jiří, Hoffman Karel, Ilčík Josef, Kašpárek Jaroslav, Kocourek Zdeněk, Kofroň Stanislav, Kolařík Ladislav, Kolísek Antonín, Konvička Svatopluk, Kotasová Oldřiška, Motalová Dana, Pergrová Hana, Perničková Ludmila, Pochylý Pavel, Růžičková Lenka, Svobodová Hana, Uhrýnek Jaromír, Vlasatík Milan, Výmola Lubomír, Zábojník Vojtěch

▫ Sv IV-1 Strojírenská technologie - Třídní učitel: 1-2. ročník Miloš Skalický, 3-4. ročník Vladimír


Sv IV1 Strojírenská technologie
Třídní učitel: 12. ročník Miloš Skalický, 34. ročník Vladimír


Bezděk Vojtěch, Červinka Vladimír, Daněk Jan, Ernest František, Förster Ludvík, Friebert Miroslav, Hofman Jiří, Janík Dušan, Julina Petr, Jurkovič Josef, Kaňka Jan, Klouda Miloš, Kráčmar Jan, Král Ladislav, Krůček Bohumil, Matlach Bohumil, Mikša František, Mynařík Otakar, Nuhlíček Pavel, Ordelt Jaroslav, Paška Josef, Pazdera Leopold, Přibyl Bedřich, Seeman Jindřich, Šrámek Jiří, Šuráň Josef, Valenta Vladimír

▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


Albrecht Ondřej, Barbořík Tomáš, Barcuch Jakub, Bártek Tomáš, Branda Marek, Drábek Pavel, Firych Michal, Gergel Jiří, Hapal Roman, Hoferica Petr, Jurčák Richard, Krempaský Jakub, Kuňák Jiří, Mrlík Pavel, Pastorčák Lukáš, Petrovský Michal, Rubalová Nikol, Skok Tomáš, Soukupová Lucie, Stodůlka Jiří, Stoklásek Pavel, Strnad Miroslav, Šánek Petr, Šišpera Filip, Šperling Jiří, Šudřich Roman, Zámoravec Lukáš

▫ 4. C Management - Třídní učitelka: Mgr. Věra Mizerová


4. C Management
Třídní učitelka: Mgr. Věra Mizerová


Batík Tomáš, Blaščík Patrik, Červenka Ivo, Červenková Lucie, Fröhlichová Vendula, Hajda Martin, Horká Magdalena, Chudárek Marek, Jurčíková Pavla, Kostílek Tomáš, Kovaříková Vladimíra, Kratochvílová Hana, Kubíčková Kateřina, Lizancová Romana, Macháčková Blanka, Matějů Iveta, Matula Jiří, Petrová Martina, Rakusová Tereza, Slováčková Kateřina, Slováčková Michaela, Stopková Eva, Sýkorová Veronika, Šubová Stanislava, Vlčková Lenka, Vojta Vladimír

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


Bartoník David, Blaho Ondřej, Bršlíková Simona, Budinková Veronika, Daňková Zuzana, Fridrich Vladimír, Garguláková Alena, Hlavicová Radka, Horáková Jaroslava, Jašková Tereza, Jordán Radek, Klíma Radek, Konečná Alena, Krkošková Leona, Kubáňová Marta, Květáková Lucie, Machalíčková Vendula, Manová Jana, Míček Michal, Navláčilová Tereza, Nezdařilová Gabriela, Pfefferová Ľudmila, Sedláčková Daniela, Slezák Roman, Široká Magdaléna, Štětkář Pavel, Velikovský Petr, Zárubová Veronika

▫ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


Belloň Michal, Duda Radek, Dufka Zbyněk, Fryštacký Jakub, Gajdošík Lukáš, Gargulák Lukáš, Hrdek Jan, Janošík Zdeněk, Kolařík Jaroslav, Koncer Adam, Macek Jiří, Mejzlík Martin, Mizera Josef, Motúz Ondřej, Ocelík Marek, Pechal Lukáš, Přikryl Jan, Slováček Jakub, Süsz Jakub, Šilhán Jiří, Šošolík Marek, Tureček Jan, Váňa Libor, Vrabček Lukáš, Zlámal Zdeněk

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


4. G Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


Adámek Tomáš, Barot David, Březina Jiří, Černoch Adam, Doležal Jaroslav, Francálek Petr, Hrabina Pavel, Kadleček Petr, Kocián Petr, Krajča Dominik, Kuczman Petr, Kula Ondřej, Marcaník Jiří, Marek David, Mrnuštík Ondřej, Novosad Patrik, Panzar Ondřej, Plšková Markéta, Polášek Zdeněk, Procházková Jana Rozárie, Ratiborský Pavel, Rozsypálek Tomáš, Smýkal Michal, Sokola Petr, Sokolová Veronika, Tvarůžková Lenka, Uhřík Jaromír, Závodník Jiří, Žáček Petr

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Jiří Zahradnický


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Jiří Zahradnický


Bačák Pavel, Baumann Jakub, Bíbr Ondřej, Fialová Tereza, Hradil David, Ivanová Marika, Jasenský Erik, Jurygáček Dan, Knedla Rudolf, Kolařík Jan, Krasnovský Jiří, Machalíček Karel, Mikel Marek, Mikulčík Ondřej, Nelešovský Tomáš, Noghe Petr, Pala Marek, Pobořil Jan, Rybková Hana, Řehák Tomáš, Sedláčková Monika, Semerád Zdeněk, Sluštík Michal, Škrabal Jiří, Váňa Jonáš, Veselka Michal, Vlasatý Jan, Vyoral Martin, Wiesner David

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitelka: Mgr. Magda Zacharová


4. K Stavebnictví
Třídní učitelka: Mgr. Magda Zacharová


Barcuch Vlastimil, Červenková Simona, Čureček Josef, Hodonský Petr, Hrančík Michal, Hvozdenská Iveta, Juríková Kateřina, Juříček Lukáš, Karásek Jiří, Kašpárek Michal, Kolínek Tomáš, Kubík Jiří, Lekešová Michaela, Marcoňová Iva, Mašlaň David, Mitáš Petr, Neuman Tomáš, Rudolf Jan, Slovák Bronislav, Stehno Pavel, Strelec Josef, Šenovský Tomáš, Tomeček Michal, Ulmová Markéta, Vaněk Josef, Zábojníková Gabriela, Zámečník Ondřej

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


Barcuch Zdeněk, Bořuta Tomáš, Dostálová Dita, Drekslerová Iveta, Hubáček Kamil, Chaloupková Tereza, Janečková Magdaléna, Komárek Martin, Končák Jiří, Konečná Tereza, Křeháček Matěj, Lečbych Antonín, Londa Libor, Lukešová Edita, Manďák Ondřej, Marášek Petr, Miča Jaroslav, Očadlíková Zuzana, Orlovský Tomáš, Pektorová Marie, Ptáček Zdeněk, Steiner Lukáš, Sviták Roman, Tichý Michal, Tomis Adam, Zálešák Dalibor, Žůrek Petr

▫ 4. M Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


4. M Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


Brázdilová Šárka, Černá Tereza, Filípek David, Glücková Markéta, Hasoň Lukáš, Holíková Alena, Juřičková Martina, Klement Jiří, Kocveldová Tereza, Krajčová Jana, Kunorzová Marie, Landorová Jana, Lukašíková Michaela, Míková Aneta, Murková Darina, Mušálková Iva, Pekný Michal, Porubský Pavel, Pospíšilová Martina, Richter Tomáš, Říhová Pavlína, Semelová Tereza, Skřivánková Jitka, Strnadová Michaela, Střítecký Ondřej, Šamánková Barbora, Tkáč Martin, Vájová Markéta, Zlámalová Monika

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: František Koplík


Stavebnictví
Třídní učitel: František Koplík


Bernard Josef, Blahová Milada, Borovičková Marie, Dlabaja Leopold, Dosedlová Dagmar, Dovrtěl Josef, Gajdůšková Jitka, Hajkr Petr, Januška Radoslav, Kučera Jiří, Křen Jiří, Láník Josef, Mahdal Josef, Marková Jiřina, Milták Michal, Netopil Richard, Ondráček Jiří, Ondruš Jiří, Ondrušák Jaromír, Polakovič Vladimír, Přehnal Jan, Soukupová Jaroslava, Tlachová Jitka, Vacek Radomír, Vaculíková Hana, Vančík Jaromír, Vlček Antonín, Zápecová Ivana, Zukalová Zdeňka

◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: František Zrůn


4.C Stavebnictví
Třídní učitel: František Zrůn


Boudová Ivana, Bučková Jaroslava, Daněk Milan, Doležal Dušan, Farář Milan, Fiala Libor, Frank Vlastimil, Holíková Markéta, Honzírková Dagmar, Hubáček Stanislav, Knot Pavel, Kolský Karel, Křenová Jana, Liplová Gabriela, Mičíková Renata, Mikulčík Jan, Moravec Milan, Obdržálek Richard, Pospíšil Miroslav, Ressová Jitka, Sikorová Hana, Trčka Oldřich, Vašát Libor, Vedra Petr, Vojáčková Petra, Vypušťák Miroslav, Zemánek Stanislav, Zrůcká Zdeňka, Ševčík Pavelhttp://www.spszl.cz/uploads/thumbs1/143a.gifhttp://www.spszl.cz/uploads/thumbs1/143b.gif[/font][/size]


◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Pavel Kvapil


4.C Stavebnictví
Třídní učitel: Pavel Kvapil


Chudárek Zdeněk, Cícha Petr, Čagánek Michal, Čapka Ivan, Hala Jan, Hladík Radim, Holubík Pavel, Jurásek Adam, Klinkovský Petr, Matoušková Ilona, Mikulinec Marek, Mixa Petr, Morys Tomáš, Olenjak Zdeněk, Olšák Martin, Pečiva Martin, Plešek Pavel, Pokorný Radim, Potůčková Ivana, Procházka Jan, Rampula Jiří, Raška Pavel, Rozsypal Pavel, Sumec Zdeněk, Sušila Martin, Varcholová Milena, Šarman David, Špička Radim, Řehák Tomáš

Fotografie číslo. 181-200 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (10) 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 34 »



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |