Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 21-40 (z 673 fotografií)« 1 (2) 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 34 »


◦ Strojírenství  - Absolventi 1945


Strojírenství
Absolventi 1945


Gebauer Svatopluk, Holčík Antonín, Jašek Zdeněk, Fibrich Svatopluk, Flekáč František, Gargulák Josef, Kadaňka Rostislav, Kubíček Josef, Markvart Jaroslav, Pírek František, Podhajský Josef, Rédl Miloslav, Semela Jiří, Sovadina Bohumil, Strakoš Mojmír, Vývlečka František, Bužga Jan, Haupvogel Vladislav, Janošec Mojmír, Kulička Rudolf, Losert Miloslav, Maňák Bedřich, Nepraž František, Němec Jan, Patočka Miroslav, Podmol Josef, Popule Petr, Přibyl Josef, Rozum Antonín, Tesař Jaroslav, Zapletal Ferdinand, Zatloukal Josef, Floryk Jaromír, Kužílek Karel, Sýkora Stanislav, Klhůfek Vladimír, Zbořil Jaroslav, Stejskal František, Baroš Václav, Brož Miroslav, Drážný Jaroslav, Hráček Zdeněk, Parkan Jaroslav, Pýcha Miloslav, Remsa Václav, Smolka Jaroslav, Suchomel Václav




◦ Sv IV-1 Strojírenství  - Absolventi 1954


Sv IV-1 Strojírenství
Absolventi 1954


Bednařík Leopold, Bednařík Leopold, Čaník Antonín, Červinka Lubomír, Gola Bedřich, Janouš František, Koudelka František, Kožela Milan, Kučera Jiří, Lišťák Radomír, Martinec Stanislav, Marušák Stanislav, Mikl Rudolf, Mikulášek Dušan, Němec Ladislav, Novotný Miroslav, Oškera Stanislav, Pospíšil Jaroslav, Preisler Jaroslav, Rašťák Emil, Šlosárek Jaroslav, Ušela Rudolf, Vaculík Karel, Vopařil Miroslav, Vlášek Zdeněk, Zubík Karel

◦ Sv IV-2 Strojírenství  - Absolventi 1954


Sv IV-2 Strojírenství
Absolventi 1954


Bližňáková Stanislava, Golombek Jiří, Hadač Oldřich, Karásek František, Koutek Radomír, Lukaštík František, Martiňák Štěpán, Mikyska Jiří, Nikl Miroslav, Polach Vladimír, Prokopec Ladislav, Roštyák Josef, Rozumek Stanislav, Ryp Jaromír, Slovenčík Ivan, Sušinová Marie, Vyoral Jindřich

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitelka: Mgr. Zdenka Žáková


4.B Strojírenství
Třídní učitelka: Mgr. Zdenka Žáková


Bača Libor, Bačík Radim, Balšán Martin, Bazalková Jitka, Čapka Lukáš, Čech Martin, Čudrnák Tomáš, Doležal Aleš, Erneker Martin, Hovorková Jana, Charvát Petr, Kostelník Pavel, Mádr Michal, Mikeska Tomáš, Pátík Karel, Růžička Pavel, Srněnský Ladislav, Šerý Mojmír, Ševčík Martin, Škrabal Jan, Špeta Petr, Tomšů Martin, Veselka Oldřich, Vydra Radomír, Zelinger Martin, Žáček Zdeněk

◦ 4.D Stavebnictví - Třídní učitelka: Jaroslava Shejbalová


4.D Stavebnictví
Třídní učitelka: Jaroslava Shejbalová


Blažková Pavla, Borský Milan, Budař Martin, Chaloupka Roman, Chrastina Pavel, Eichler Jan, Fojtách Roman, Hondl Hanuš, Kovářová Magda, Kratochvílová Darja, Májíčková Hana, Marek Bedřich, Martinů Tomáš, Polášek Petr, Přikrylová Monika, Rečka Pavel, Ries Milan, Spurný Roman, Stuchlík Milan, Suchánková Jitka, Syptáková Hana, Vallová Marta, Vaňáček Zdeněk, Šimák Adam, Šimurda Petr, Špaček Marek, Řezanina Karel


▫ 4.C Technická administrativa - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Santarius


4.C Technická administrativa
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Santarius


Bradová Petra, Dolanská Jana, Eliášová Martina, Gerlová Hana, Grácová Markéta, Hložková Marcela, Hnilová Renáta, Kadlčák Jan, Karlík Miroslav, Kužel Jaroslav, Lednický Ivo, Lefan Martin, Luňák Zdeněk, Odložilík Marek, Otrubová Dagmar, Patočková Martina, Pavlíčková Gabriela, Rohanová Eva, Řehová Dagmar, Šilhavík Lubomír, Švancarová Petra, Tobolová Andrea, Topičová Leona, Vaculová Renáta, Žák Antonín

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.C  - Třídní učitel: Ing. Václav Báča


4.C
Třídní učitel: Ing. Václav Báča


Andrejsová Renée, Badin Pavel, Bergmannová Eliška, Bobková Ludmila, Bodanský Miroslav, Cagášek Kamil, Doležal Václav, Hába Svatopluk, Hnilo Rostislav, Chovanec Jaromír, Juráň Karel, Konupčík Miroslav, Kozák Jan, Langer Zdeněk, Mazal Vladimír, Němec Jaroslav, Pilař Jaromír, Pliska Oldřich, Reiter Oldřich, Řiháková Jana, Sarnecki Antonín, Skácel Jaroslav, Slivka Pavel, Středulínská Jana, Šimáček Jiří, Šimíčková Yvona, Škutková Iva, Toman Josef, Vacenovský Pavel, Válek Miroslav, Vodehnal Josef, Zapletal Viktor, Závrbský Jaroslav, Zimmermann Jiří

◦ 4.B Stavebnictví - Třídní učitel: Karel Tomášek


4.B Stavebnictví
Třídní učitel: Karel Tomášek


Doležel Aleš, Dolina Václav, Gajdošík Petr, Gerych Milan, Hamšík Petr, Helísek Jiří, Hnilo Tomáš, Hrbáček Tomáš, Hruška Jiří, Kovařík Martin, Krčmová Jarmila, Kuželová Šárka, Machynka Petr, Martinec Václav, Mlček Roman, Mlčochová Sabina, Musil Petr, Navláčil Pavel, Novosad Aleš, Rídl Zdeněk, Roubalík Milan, Stacke Jiří, Struhár Filip, Tuzar Filip, Ulrich Petr, Šimák Kamil


▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Svoboda


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Svoboda


Bělík Rostislav, Cahel Josef, Dostálová Jana, Gergel Jiří, Goldman Antonín, Hrdina Alois, Hubík Zdeněk, Hýža Josef, Chytilová Alena, Ján Petr, Kolařík Jindřich, Kolář Zdeněk, Koneček Rostislav, Konečný Zdeněk, Kotek Vladimír, Kovář Pavel, Kozák Ludvík, Kozmíková-Fabíková Miloslava, Matucha Aleš, Mazal Jaroslav, Mikeška Oldřich, Molčík Jan, Moučka Zdeněk, Ondra Radomír, Solař Rudolf, Ševčík Milan, Ševčík Vladislav, Švach Miroslav, Večerka Jiří, Vrba Jan





▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


4.A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


Balcárek Zdeněk, Caudr Roman, Dlabaja Jaroslav, Fuglík Robert, Chaloupka Jaroslav, Kadleček Bohdan, Kadlečík Pavel, Keňa Roman, Kolář Miroslav, Konečný Daniel, Kovařík Břetislav, Langr Alois, Migota Pavel, Mlčák Petr, Neubauer Jiří, Novák Zdeněk, Pazdera Leopold, Popelka Jan, Strnad Lubomír, Šišlák Kamil, Šuranský Ludvík, Šuranský Zdeněk, Talaš Pavel, Vacenovský Marek, Vajda Tomáš, Valenta Marek, Vymětalík Petr, Zábojník Ladislav, Zábojník Zdeněk, Žeravský Petr


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Bernátek


Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Bernátek


Dočkal Oldřich, Facon Pavel, Gábová Marie, Gazda Pavel, Habrovanská Jarmil, Holba František, Horáček Luděk, Horák Pavel, Hrubá Marie, Juráň Jaroslav, Juřica Petr, Kadlčík Stanislav, Konečný Miroslav, Kovařík Milan, Levek Vratislav, Machara František, Miču Kostas, Nedvídek Jiří, Oplatek Karel, Opravil Aleš, Pagáč Vladimír, Pančocha František, Postavová Hana, Sedlář Pavel, Tallová Zdeňka, Vychodilová Jaroslava, Výmola Vladimír, Zlámal Pavel, Šiška Zdeněk, Špaček Zdeněk, Špunda Pavel


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Svatopluk Sládeček


Stavebnictví
Třídní učitel: Svatopluk Sládeček


Andršová Hana, Bakalíková Věra, Borýsek Jindřich, Brázdová Jana, Brodina Pavel, Chládek Pavel, Chovanec Josef, Chromčák František, Drobil František, Čalová Dagmar, Francová Danuše, Habr Karel, Hanáková Marta, Holáň Stanislav, Kočař Jiří, Korbel Lubor, Kubíček Zdeněk, Kurina Dušan, Macalík Karel, Pekáček Karel, Pleva Jaroslav, Prokop Miroslav, Reichsfeld Vilém, Skrečková Miluše, Veverka Pavel, Zamazal Václav, Šajdler Pavel, Šaur Zdeněk, Šebesta Zdeněk


◦ VZ II Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Balcárek


VZ II Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Balcárek


Hulka Ladislav, Kopeček Josef, Koutský Milan, Koželuha Jaroslav, Kořán Jaroslav, Krajsa Josef, Kubíček Antonín, Páleník Rostislav, Tůma Jan, Valášek Ladislav, Šildberger Karel, Šimeček Břetislav, Žádník Vojtěch

▫ 4.D Obchodní akademie - Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


4.D Obchodní akademie
Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


Bartůněk Jiří, Bílková Renata, Blaťáková Martina, Bradová Michaela, Doleželová Pavla, Dostálová Soňa, Ferebauerová Dagmar, Jandlová Dominika, Javořík Milan, Kiflová Marcela, Knedla Miroslav, Kučerová Jana, Kývalová Alena, Macek Pavel, Machalová Kristýna, Matějková Petra, Měrková Markéta, Michnová Jitka, Mizerová Šárka, Nešporová Šárka, Pecha Jan, Přibylová Pavla, Růžičková Zuzana, Slavíková Veronika, Stašová Blanka, Suchánková Jana, Urbánková Markéta, Zemanová Kateřina

◦ Sv IV-2 Strojírenství  - Absolventi 1956


Sv IV-2 Strojírenství
Absolventi 1956


Ambrož Karel, Barvíř Milan, Bednařík Josef, Fiala Václav, Hurta Josef, Chludil Štěpán, Janišová Drahomíra, Janků Vlastimil, Komyž Stanislav, Kubík Petr, Láznička Alois, Machálka Stanislav, Měšťánek Jindřich, Osička Bedřich, Pelikán Jiří, Polášková Danuše, Pospíšil Miroslav, Přikryl Jaroslav, Řezníček Bohumil, Řiháková Věra, Smolka Allan, Stafilias Athanas, Šiškovski Taki, Šplíchal Ivo, Valčík Josef, Válka Oldřich, Večeřa Josef


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Karel Tihelka


Stavebnictví
Třídní učitel: Karel Tihelka


Dorazil Václav, Drahoš Oldřich, Fajgar Josef, Gargulák Zdeněk, Gavendová Jarmila, Hlůšek František, Hradil Vladimír, Hudec Radomír, Janečka Milan, Kamas Jiří, Kárník Karel, Kolaříková Radoslava, Kotrášová Anna, Krajíček Jiří, Kučera Libor, Kulich Jaroslav, Lagová Miroslava, Mačáková Dana, Matuška František, Pivec Lubomír, Ptáková Zuzana, Pulec Vlastimil, Přadka Karel, Rybka Pavel, Sedlář Vlastimil, Sporková Věra, Tůma Milan, Vaďura Milan, Válek Rostislav, Zeman Miroslav, Žák Josef, Řezníková Olga

▫ 4.eF Měřici a automatizačni technika - Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


4.eF Měřici a automatizačni technika
Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Čmelík Marek, Doležel Václav, Graas Zdeněk, Hrnčiřík Libor, Jadrníček Ivo, Jašek Miloslav, Jiřikovský Milan, Jurka Antonín, Kala Lubomír, Macek Radomil, Mikoška Jiří, Mikula Pavel, Opršal Miroslav, Peprný Kamil, Pospíšilík Jaromír, Spáčil Zbyněk, Srkala Oldřich, Strojil Luděk, Šimíček Jiljí, Šrámek Milan, Tauš Petr, Trnkal Pavel, Vašíček Milan, Vaverka Bohumír, Ventrča Václav, Zajíček Michael


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: František Lněnička


Stavebnictví
Třídní učitel: František Lněnička


Basovník Vlastimil, Bobálová Jana, Dvořák Radek, Grác Ivan, Hrdlička Jaroslav, Jančík Břetislav, Jarošová Jana, Juhaňáková Lenka, Kadlec Zdeněk, Komárek Petr, Kovařík Milan, Kozáková Hana, Moll Pavel, Novák Jiří, Ondrušek Petr, Ondrušková Jana, Remeš Lubomír, Salačová Vlasta, Sedláček Petr, Soukupová Věra, Sovadinová Zdeňka, Ševců Břetislav, Šiška Pavel, Šlampová Šárka, Štefaník Pavel, Tlusták Rostislav, Úlehla Petr, Váňová Blanka, Vlčková Eva, Voráčová Marcela, Vranka Miloš, Vymětal Stanislav, Zelená Ivana, Zichová Alena


◦ 4. K Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Eva Netopilová


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Eva Netopilová


Bartoň Jakub, Bortlová Nicol, Bravenec Martin, Brebis Tomáš, Brhel Jiří, Březina Miroslav, Fojtů Jan, Gottwald Petr, Hanák Martin, Hořák Ondřej, Hrabalová Eliška, Hrbáček Dominik, Jurásková Diana, Knotek Michal, Koníček Jakub, Kopecká Lucie, Kozumplíková Markéta, Krahula Tomáš, Maňáková Kateřina, Mrázková Eva, Plášková Věra, Svízela Martin, Turečková Tereza, Urubek Petr, Valášek Michal, Veselý Jiří, Zajícová Dagmar, Zajíček Vojtěch, Zimková Adéla

◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitelka: Mgr. Zdena Žouželková


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: Mgr. Zdena Žouželková


Bábek David, Berecka Marián, Bílý Ondřej, Buráň Jaroslav, Čečotka Filip, Černoch Roland, Dorazin Michal, Ešler Ondřej, Janků Marek, Kolenčík Marek, Kreisel Tomáš, Pěček Miroslav, Polášek Michal, Procháska Adam, Schejbal Jiří, Sklenář Josef, Stolář Petr, Tkadlec Miroslav, Varmuža Miroslav, Vlček Jiří, Vybíral Dominik, Zouhar Marek

Fotografie číslo. 21-40 (z 673 fotografií)« 1 (2) 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 34 »



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |