Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 41-60 (z 673 fotografií)« 1 2 (3) 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 34 »


◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


Barbořík Tom, Binar Jakub, Bláha Miroslav, Dočkal Tomáš, Hofman Adam, Jakša Petr, Juřena Jakub, Kadlčík Jan, Kolařík Václav, Krajča Martin, Kučná Dominika, Mačák Jiří, Mahovská Adriana, Navrátil Jan, Pavlůsková Barbora, Petrskovský Tomáš, Ponížil Milan, Řihák Michal, Skyba Jan, Šafránek Martin, Ševčík František, Taoufik Ismael, Vozár Viktor, Weis Matěj

◦ 4. A Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


Brázdil David, Brhel Jan, Bukovjan Dominik, Černý Lukáš, Foldyna Jan, Hradila Daniel, Chmelík Jakub, Icela Jakub, Kaška Zdeněk, Kukla Ondřej, Kunz Jan, Libiger Jan, Lilák Tomáš, Macík David, Melichárek Patrik, Močička Tomáš, Pavlica Martin, Sigmund Jakub, Varmuža Libor

◦ 4. H Technické lyceum  - Třídní učitel: Ing. Petr Vilímek


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Ing. Petr Vilímek


Baroň Alexandr, Františák Václav, Homola Dominik, Horák Vítězslav, Hrbáček Jaroslav, Chuchma Dominik, Kostelník Petr, Libiger Jiří, Macek Robin, Malina Přemysl, Marcoň Vladimír, Ochodnický Radek, Ondra Jakub, Oškera Jan, Skřivánek Tomáš, Ulrych Dominik, Věrný Jan, Vytopil Tomáš, Vyvlečka Pavel, Žaludek Jakub

◦ 4. B Strojírenství  - Třídní učitel: Mgr. Michaela Pekařová


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Mgr. Michaela Pekařová


Bartoš Petr, Bartošák Ladislav, Hrbáček Vít, Jahoda David, Kovář Jan, Krajča Martin, Kratochvíl David, Lekeš Filip, Prikryl Michal, Provazník Jiří, Přikryl Lukáš, Šimoník Radek, Šivel Michal, Toman Jiří, Trhlík Lukáš, Tumenjargal Unensanaa, Valendin Stanislav, Viceník Petr

◦ 4. C Ekonomické lyceum  - Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


Bartl Michal, Červenková Markéta, Galbaatar Munkhtuguldur, Gallasová Vendula, Gojš Jan, Hefková Barbora, Janošová Zuzana, Juračka Martin, Kovařík Adam, Lendler Patrik, Lorencová Nikol, Matušincová Nikola, Miková Kateřina, Němcová Kateřina, Němečková Klára, Petrášová Daniela, Stachová Tereza, Sukupová Kateřina, Tao Ngoc Nam, Truhlaříková Pavla, Vaculíková Vendula, Válková Nikola, Vítů Filip, Vlk Jan, Zábojníková Eva, Žáková Michaela, Žáková Vendula

◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: RNDr. Lenka Švehlíková


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: RNDr. Lenka Švehlíková


Dlhopolček Michal, Fojtů Kristýna, Gahura Ondřej, Hradilová Tereza, Julíček Jan, Kolařík František, Kozubíková Aneta, Kráčalíková Anna, Laciga Jan, Lukáš Adrian, Mikulec Michal, Mlčák Jakub, Náplava Tomáš, Němeček Jan, Nikolov Daniel, Pelčák Vlastimil, Podrazil Martin, Raková Gabriela, Remešová Kristýna, Repatý Karel, Rozsypal Petr, Růžková Jitka, Řihošek Jan, Slováček Štěpán, Suchý Marek, Vaculová Vendula, Vedra Ondřej, Vičík Ondřej

◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitel: Mgr. Alena Langrová


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Alena Langrová


Cekota Raul, Diatel Martin, Grygera Jan, Henčl Jiří, Hollý Jiří, Hrbáček Zdeněk, Hubáček Jonáš, Juriga Patrik, Kolář Jaromír, Konečný Petr, Kučera Jakub, Mrlík Vít, Nakládal Martin, Oral Jakub, Ovesný Přemysl, Podjukl Zdeněk, Poslušný Marek, Pospíšil Tomáš, Ryška Aleš, Stránský Filip, Suchánek Jaromír, Šik Miroslav, Trubelík Martin, Vaněk Radek, Večerka Jaroslav, Vinklárek Jan

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Veselý


Stavebnictví  IV.B
Třídní učitel: Josef Veselý


Chovanec Alois, Daněk Augustin, Dostálek Jaroslav, Dvořák Josef, Čechál Václav, Frelich Vladislav, Grombiřík Radim, Hlaváč Jan, Horák Jaroslav, Janeček Karel, Koláček Josef, Kolářík Jindřich, Koníček Miroslav, Kovářík František, Lank Jiří, Magdálek Antonín, Nešporová Marie, Pitel Martin, Pokorná Ivanka, Sedlář Ladislav, Sokol Josef, Tesař Josef, Vaculová Zdeňka, Valenta Zdeněk

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Svatopluk Sládeček


Stavebnictví
Třídní učitel: Svatopluk Sládeček


Chytil Jiří, Crkal Vladislav, Fojtách Jaroslav, Hanák Rostislav, Horka Petr, Hořák Jiří, Humpa Jiří, Hurta Leoš, Juřena Pavel, Kašný František, Kučera Alois, Laimbeková Dana, Lysoněk Josef, Malina Jan, Mareček Vladislav, Morong Zdeněk, Mudrák Stanislav, Panzar Radek, Pivoda Josef, Plechačová Pavlína, Pořádková Petra, Procházka Martin, Pyšný Roman, Pšurný Jiří, Smetka Igor, Sokol Karel, Strnadel František, Valík Eduard, Vyňuchalová Lea, Zámečník Petr, Zemek Šimon, Šimková Jana, Šob Miroslav, Šrámek Libor, Šrubařová Lenka

▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


4.A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


Adamec František, Blažek Jiří, Daněk Jiří, Dědek Ivo, Divoký Josef, Eischmann Jiří, Hilbertová Miroslava, Holbíková Dana, Houška Čeněk, Hrdlička Otto, Jančík Miloslav, Klíma Vojtěch, Konečná Jarmila, Kovářík Richard, Krejčiřík Lubomír, Levec Jiří, Malík Jindřich, Matoušek Jiří, Mikeška Miroslav, Polách Jaroslav, Polášek Jaromír, Šimíček Jiří, Šinderbal Miroslav, Šuráň Josef, Vaněk Jiří



◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Čestmír Hůlka


Stavebnictví
Třídní učitel: Čestmír Hůlka


Gajdůšek Stanislav, Gruna Miroslav, Hloušek Jiří, Horňáček Milan, Jančaříková Naděžda, Jaroš Čeněk, Jelínková Blanka, Karlík Petr, Kratěna Lubomír, Krejčová Ladislava, Lukavská Marie, Manďák Josef, Merta Jaroslav, Paseka Petr, Stratil Zdeněk, Uhlík Jiří, Vavříková Věra, Vítková Marie, Višeňková Eva, Vojáček Jan, Vytrhlík Jaroslav, Škrabalová Hedvika, Štajer Stanislav

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


Andrýsek Martin, Butek Michal, Čala Antonín, Černý Libor, Divoký Radek, Dlabaja Ondřej, Fedorko Michal, Gregor Radek, Horák Jiří, Janků Jakub, Kostka Přemysl, Mader Petr, Mára Jan, Měrka Tibor, Mrhálek Ondřej, Nedoma Karel, Otoupal Ladislav, Pavelka Štěpán, Pavlůsek David, Pecha Josef, Řehořík Josef, Surovec Vladimír, Svoboda Jan, Šafařík Matěj, Uherka Dominik, Vaňhara Miroslav

▫ 4.B Management - Třídní učitel: Ing. Vladimír Chytil


4.B Management
Třídní učitel: Ing. Vladimír Chytil


Balcárková Michaela, Divácký Martin, Dubovský Miroslav, Dynková Šárka, Ešlerová Alena, Fišer Jaroslav, Holíková Martina, Houšťová Petra, Hradecká Ivana, Hubáčková Bronislava, Julinová Dagmar, Kadlčík Tomáš, Kluzák Zdeněk, Kolaříková Hana, Křížka Libor, Kuchař Radim, Lukašík Petr, Molčíková Lenka, Pernicová Dagmar, Rafajová Jana, Řezníček Michal, Smolinka Jiří, Šolcová Martina, Vychopňová Hana, Zajíček Josef, Zimolková Karin, Zmrzlík Jan

▫ 4.E Automatizační technika - Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


4.E Automatizační technika
Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Bělák Jiří, Borkovec Daniel, Brázdil Jiří, Brucháček Rudolf, Ehl Jaroslav, Holeček Jiří, Holeček Radek, Hrbáček Miroslav, Hrtánek Pavel, Chytil Pavel, Javora Miroslav, Kaňka Jan, Kolínek Jiří, Kostka Zdeněk, Křemének Petr, Kuželová Marie, Měrka Robert, Nerad Leoš, Novák Aleš, Ovčáček Petr, Peroutka David, Perůtka Lubomír, Pospíšilová Markéta, Ševčík Petr, Štork Radek, Talaš Marek, Valášek Jakub, Valentík Martin

▫ 4.D Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Lednický


4.D Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Lednický


Ajgl Zdeněk, Bilík Petr, Bílka Jaroslav, Čevela Pavel, Divoký František, Fiala Josef, Fridrich Vladimír, Horák Zdeněk, Charvát Pavel, Javora Evžen, Kocvelda Zbyněk, Kordula Radmil, Krajča Jindřich, Kučera Ladislav, Lukašík Zdeněk, Macek Miroslav, Mikulka Jaromír, Morávek Milan, Náplava Stanislav, Orel Milan, Otáhal Miroslav, Roháček Ladislav, Solař Otto, Sova Pavel, Sýkora Libor, Sýkora Stanislav, Štěpán Radislav, Tinka Stanislav, Vaculík Milan, Vaníček Petr, Vařacha Petr, Viška Jaroslav, Vojkovský Ivan, Zouhar Jindřich

◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Pavel Kvapil


4.C Stavebnictví
Třídní učitel: Pavel Kvapil


Antlová Lenka, Blahošová Helena, Borýsek Vít, Březík Miroslav, Dostálová Jitka, Gajdůšek Aleš, Hodný Milan, Jagoš Milan, Janáček Ladislav, Jemelka Radim, Kolář Martin, Koutníková Lenka, Kořenský Jiří, Kuchovská Jitka, Kutěj David, Křižka Pavel, Lapčík Jan, Macháň Petr, Macků Zdeněk, Máčalíková Petra, Mika Karel, Mikuška Jindřich, Nevídalová Jitka, Pastyřík Zbyněk, Pechancová Kateřina, Pomykal Jan, Potěšilová Hana, Vojtek Jiří, Zuzaníková Marcela, Šamšová Markéta, Škára Vítězslav, Šmíd Jaroslav

◦ 4.B Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek


4.B Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Bernátek


Dohnalová Daniela, Červinka Jaroslav, Čížová Patricie, Foltýnová Petra, Habšuda Juraj, Hájková Gabriela, Halová Petra, Janíčková Marcela, Kavala Martin, Kašpárek Jiří, Kolářová Jarmila, Kovařík Vít, Kratochvílová Martina, Kroulíková Zdena, Lukšík Libor, Matuchová Gabriela, Nevřalová Šárka, Novotný Jaroslav, Novotný Martin, Paveláková Simona, Pernička Petr, Przybylak Marek, Riedlová Martina, Vykoukal Jan, Zapletal Petr, Zelíková Martina, Zikmund Tomáš


▫ 4. E Elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


4. E Elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


Drábek Jakub, Gregor Jakub, Hoferek Jiří, Holík Tomáš, Holínek David, Hrbáček David, Hubík Tadeáš, Húšť Martin, Chvatík Štěpán, Kadlčík Jiří, Kozubík Lukáš, Krajča Bronislav, Král Vítězslav, Krčma Lukáš, Křižka David, Kvaiser Patrik, Labuda Ivo, Majzlík David, Minarčík Šimon, Miškařík Vít, Oškera Jakub, Pavelka Tomáš, Polášek Jaromír, Pšenica Martin, Sáblík Patrik, Ševců Tomáš, Vacata Karel, Vápeník Jan, Vintrlík Petr, Zmeškal Jiří

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Stavebnictví
Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Beňo Václav, Bradová Lenka, Dostálek Roman, Greplová Jitka, Hejdová Lenka, Hlavičková Věra, Horák Evžen, Hučík Pavel, Janeček Jiří, Kundrátová Lenka, Kurial Petr, Lebánek Vladimír, Mlček František, Navrátilová Jana, Novotný Ivo, Ondráš Boris, Panáková Jarmila, Pfefferová Květuše, Prášek Dušan, Procházková Iveta, Rerko Radovan, Sehnalová Dana, Sovadinová Bronislava, Ševelová Magda, Škopík Vlastimil, Šrubařová Martina, Vargová Jana, Vinter Miroslav, Vrlová Petra, Zaoral Milan, Zdražil Pavel, Zlomek Zdeněk.


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Bernátek


Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Bernátek


Březina Ivan, Coufalíková Alena, Dohnal Luboš, Doležalová Jarmila, Havlová Blanka, Hink Václav, Huňa Miroslav, Janíková Helena, Janota Josef, Jurášek Stanislav, Jurčík Milan, Kárský Jindřich, Láníková Alena, Mezírka Petr, Mikulčíková Pavla, Ondráš Josef, Panáček Boleslav, Pechal Petr, Přikryl František, Ruckl Stanislav, Vacula Ladislav, Vajdová Vlasta, Vojenčák Vladimír, Vojtěšek Zdeněk, Ševčík Vladislav, Štefan Drahomír, Žilka Jiří

Fotografie číslo. 41-60 (z 673 fotografií)« 1 2 (3) 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 34 »



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |