Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 61-80 (z 673 fotografií)« 1 2 3 (4) 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 34 »


▫ Ds IV-2 Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Václav Báča


Ds IV2 Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Václav Báča


Doležalová Eva, Dufek Petr, Gabriel Jaroslav, Hradil Josef, Hýlová Vlasta, Imrich Josef, Janas Petr, Janoušek Ladislav, Kotová Marie, Kratina Pavel, Krejčiřík Josef, Marada Miroslav, Mareček Josef, Náplava Václav, Novotná Marta, Odehnal Václav, Pospíšil Zdeněk, Pravec Petr, Seďa Bohuslav, Smilek Pavel, Ševčík Jiří, Šimková Olga, Špiřík Zdeněk, Vacek Antonín, Václavík Karel, Vaja Zdeněk, Vanča Miloslav, Vodárek Ludvík

◦ Stavebnictví  - Třídní učitelka: Věra Holáňová


Stavebnictví
Třídní učitelka: Věra Holáňová


Běťák Jiří, Břeň Pavel, Cunda Milan, Doseděl Vladimír, Gábelová Alena, Gajzur Jiří, Hanačíková Hana, Hudec Bohumil, Jáně Jaroslav, Jurášek Radomír, Kellner Richard, Kocman Ladislav, Kovařík Jaroslav, Kubela Ivan, Kuropata Karel, Machálek Pavel, Machalíčková Jana, Machalíčková Naděžda, Miklík Stanislav, Němčík Věroslav, Ondrušek Stanislav, Paták Jaroslav, Pekař Stanislav, Petrů Milan, Přikrylová Dana, Slováková Dagmar, Smrž Vlastimil, Uličná Jana, Velísek Jaroslav, Zábranský Jiří, Zlámal Michal, Štastník Jiří, Šusta Marek

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Luděk Kynčl


Stavebnictví
Třídní učitel: Luděk Kynčl


Baláž Ladislav, Barborka Pavel, Blaha Josef, Bumbalíková Pavla, Dobešová Vlastimila, Čech Antonín, Dufek Jiří, Dvořáková Karla, Gurecký Milan,Holčapek Josef, Kadlčák Josef, Kolajová Jitka, Konečný Antonín, Kubisková Alena,Lutonský Jiří, Náplava Jaroslav, Novotný Ivan, Páleníček Oldřich, Polášek Alois, Rusová Jindřiška, Stupka Jan, Teperová Hana, Víček Richard, Zapletal Jiří, Zejda Josef

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Stavebnictví
Třídní učitel: Vladimír Šrubař


Březina Miroslav, Gavenda Miroslav, Grebík Josef, Hait Pavel, Hilšer Milan, Horák Karel, Houdek Jiří, Hruboš Stanislav, Jakšík Josef, Janečka Petr, John Jaroslav, Komínek Ivan, Krajsa Miroslav, Krutil Miroslav, Kučera Stanislav, Machálek Josef, Machalíček Karel, Macků Karel, Mahdal Stanislav, Matoušek Jiří, Mikl Jaroslav, Mikulčík Rostislav, Novák Alois, Ostrčil Zdeněk, Prokop Zdeněk, Přikryl Miloslav, Slavík Jiří, Strejček Josef, Vacenovský Zdislav, Vláčil Pavel (Prostějov), Vláčil Pavel (Rohatec), Vojče Karel, Volf Jiří, Záhorovský Jiří, Záloha František, Zeman Jaroslav, Zvonek Josef, Šarátek Stanislav


◦ Stavebnictví  - Třídní učitelka: Irena Voštová


Stavebnictví
Třídní učitelka: Irena Voštová


Burgetová Dana, Csolová Dana, Daníčková Jana, Čejka Karel, Habr Zbyněk, Hejtmánková Lenka, Horák Jiří, Horčičková Pavlína, Hrbáček Pavel, Huňová Marta, Kunovský Radek, Langerová Jana, Lekešová Broňa, Marcoňová Hana, Mikeštíková Dagmar, Mudrák Ivan, Navrátil Libor, Němec Martin, Páleníková Eva, Perůtková Ivana, Polách Milan, Přívara Jiří, Rygol Vladislav, Sauer Karel, Slámová Hana, Svoboda Roman, Václavík Petr, Zapletal Jiří, Šafaříková Ivana, Šarmanová Renata

◦ 4. C Ekonomické lyceum  - Třídní učitelka: Ing. Marie Vítková


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Ing. Marie Vítková


Bednaříková Tereza, Březík Martin, Červenková Markéta, Drozdová Nikol, Gajdorusová Tereza, Chobotová Kateřina, Jonáková Barbora, Jurčová Alžběta, Kocveldová Gabriela, Kolaříková Andrea, Lehotská Barbora, Lekešová Simona, Lunga Jakub, Maderová Anna, Mališková Eva, Matušová Tereza, Mikesková Denisa, Mikesková Nikola, Mikulčák Petr, Novák Milan, Příhonský Matěj, Šarman Jan, Šibíčková Marie, Šmiraus Tomáš, Špiess Jiří, Štěrbová Sylvie, Vrbová Lucie, Zábojníková Lenka

◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitel: Mgr. Marián Končák


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Marián Končák


Bětík Petr, Bravenec Tomáš, Buček Jan, Ebner Pavel, Fila Patrik, Filipčuk Robin, Gabrhelík Tomáš, Huťka Bohuslav, Chuchma Tomáš, Janoš Lukáš, Juřica Michal, Kozubík Mikuláš, Koželuha Ladislav, Kráčala Filip, Kryšpín Jaroslav, Obdržálek David, Pelánek Radek, Repatý Ondřej, Řehák Filip, Salvet Lukáš, Štěpánek Ondřej, Trunkát Petr, Vrbecký Tomáš, Zapletal David, Zelík Jan

◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitelka: Ing. Zuzana Prokopová


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: Ing. Zuzana Prokopová


Goldmann Richard, Klacek Stanislav, Kolařík Jaroslav, Lecián Tomáš, Linek Martin, Mancl Vlastimil, Maroň David, Němec Radek, Pěček Miroslav, Peňáz Jiří, Pilka Václav, Slavík Jakub, Strnad Martin, Stužka Daniel, Šalanda Jan, Šimek Jaroslav, Šuráň Jiří, Vajdík Adam, Vašík Pavel, Záhora Petr

◦ 4. A Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


Boráň Petr, Džubinský Lukáš, Fila Jakub, Hanzlík Jan, Heinz Pavel, Jaška David, Kopřiva Tomáš, Krajcar Ivo, Libiger Jan, Lukáš Patrik, Macík David, Machů Lukáš, Neděla Jiří, Peroutka Matyáš, Slováček Michal, Šiška Michal, Šmeidler Martin, Vacula Dominik, Vyoral Tomáš

◦ 4. B Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Josef Němeček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Josef Němeček


Bartoš Petr, Cícha Ondřej, Dalajka Patrik, Galuška Lumír, Janoštík Radek, Kozel Jan, Krejčí Jan, Mlček Daniel, Plocek Adrián, Ponížil Ondřej, Řezáč Martin, Stojar Lukáš, Suchomela David, Surý Tomáš, Šivel Michal, Trubelík Pavel, Truong Duc Luan, Tureček Jakub, Valčík Tomáš, Vašina Michal, Večeřa Jaroslav

◦ 4. H Technické lyceum  - Třídní učitel: Mgr. Jiří Novotný


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Jiří Novotný


Bartoš Lukáš, Bláha Miroslav, Částka Jiří, Domanský Vojtěch, Flasar Filip, Chmelař Daniel, Janota Ondřej, Kobylík Lukáš, Kocman Tomáš, Košatka David, Kozubík Michal, Novák Miroslav, Ondroušek Lukáš, Ošťádal Jakub, Polanský Dan, Puchta Daniel, Saňák Daniel, Svarovský Kryštof, Ševčík Daniel, Šidlík Jan, Šmatlo Filip, Vančura Tomáš, Velísek Roman, Zahradníček Tomáš, Žůrek Jakub

◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


Boháčová Radka, Černocký Václav, Juráň Vladimír, Kolomazníková Jana, Koutek Karel, Králíček Jiří, Liška Jaroslav, Loucký David, Marek Ondřej, Matúšů Jan, Mikeš Daniel, Pacolová Kateřina, Pagáč Marek, Pagáč Martin, Petera Jiří, Polach František, Rochlová Tereza, Rubíčková Šárka, Sedláček Tomáš, Stuchlík Jan, Surý Štěpán, Šánek Adam, Šlapal Lukáš, Šmídová Lucie, Šrámek Jakub, Valach Lukáš, Velfl Martin, Vyoralová Tereza, Zemek Šimon, Zicha Jan

◦ 4. K Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


Bělohlávek Pavel, Beníček Matěj, Bočková Andrea, Dubina Drahomír, Fojtík Patrik, Hrnčiříková Petra, Hubáček Josef, Ingrová Natálie, Jandík Daniel, Man Radim, Michálková Barbora, Nevřivý Jan, Paštěka Jakub, Pinďáková Martina, Píštěk Petr, Prekop Michal, Seménka Petr, Sychrová Dominika, Šuranský Jakub, Tichoň Jakub, Vacatová Eliška, Vrágová Kateřina, Zdražil Ondřej, Zvonek Dominik

◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: Ing. Martina Pšenčíková


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Ing. Martina Pšenčíková


Balajka Pavel, Bílý Kristián, Cakl Lukáš, Čala Tomáš, Hamšík Jiří, Holeňák Radek, Chromek Petr, Kachel Ondřej, Kocháň Josef, Kolařík Martin, Konečný Jan, Krutiak Lukáš, Lavička Tomáš, Lysoněk Milan, Matušincová Adéla, Matuška Marián, Očadlík Radek, Podola Radim, Polčák Luděk, Ponížil Milan, Ranocha Petr, Štefánek Antonín, Váňa Jakub, Velecký Jan, Vítková Dominika, Vyoral Marek, Žaludek Ladislav

◦ 4.A Stavebnictví - Třídní učitel: František Uchytil


4.A Stavebnictví
Třídní učitel: František Uchytil


Bardůnek Petr, Berdník Petr, Bubeníček Michal, Bubeníková Hana, Buchta Ladislav, Bříštěla Jiří, Dostál Kamil, Čillík Radim, Číž Michal, Čuříková Martina, Grebeníček Rostislav, Hlůšek Jan, Indra Jaromír, Kadlec Petr, Kadlčík Petr, Klos Tomáš, Kočí Martin, Lysák Václav, Martínková Lada, Petlák Marian, Valenta Tomáš, Vařáková Bohdana, Vinter Michal, Vondra Petr, Ševčík Tomáš, Šůstek Marek, Řezáč Marek

▫ 4.F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


4.F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


Blinka Tomáš, Bůbela František, Červinka Petr, Čevela Vladislav, Čižmář Petr, Daňa Petr, Daněk Leoš, Dekar Karel, Floryk Jaromír, Gajdůšek Martin, Grégr Jiří, Hasík David, Hnátík Jaroslav, Horsák Jiří, Kučera Jan, Kuchař David, Kužela Jiří, Lipinský Lukáš, Lukáč Milan, Mišák Stanislav, Mudrák David, Niedoba Lukáš, Novák Jiří, Popelka Tomáš, Skřivánek Martin, Sochora Roman, Šafránek Petr, Ticháček Petr, Vařecha Martin, Zámečník Jiří

▫ 4.C Strojírenství - Třídní učitelka: Gertruda Pícová


4.C Strojírenství
Třídní učitelka: Gertruda Pícová


Baďura Petr, Čunková Jana, Drábek Jiří, Gavlas Alois, Gergela Zdeněk, Jasenská Jarmila, Knápek Milan, Krejčiřík Milan, Kubáník Lubomír, Lapčík Vítězslav, Měchura Vladimír, Michalíková Jana, Ondruš Miroslav, Podhorný Zbyněk, Přikryl Jaromír, Sedláček Karel, Skopalík Jaromír, Smýkal Zdeněk, Šenkyřík Jaroslav, Tomkovič Jiří, Truhlář Lumír, Večeřa Milan, Venera Zdeněk, Vojtěšková Alena

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


Bartošová Monika, Bucňák Jakub, Býček Patrik, Diatel Ondřej, Grman Marek, Hasoň Stanislav, Holba Petr, Hráčková Eliška, Hrachový Matěj, Jamborová Monika, Jandlová Kristýna, Jílek Radim, Kašný David, Kaššová Nela, Kolařík Stanislav, Lečbych Ondřej, Lysáková Vendula, Macík Ondřej, Mašláňová Michaela, Matůšů Ondřej, Odstrčil Libor, Pivodová Alena, Plšek Jan, Skřek Daniel, Sochorová Jana, Vaculík Tomáš, Vajďák Martin, Voráčová Tereza, Žaludková Kateřina

▫ 4.B Strojírenská technologie - Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


4.B Strojírenská technologie
Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


Bartoš Jiří, Doležel Petr, Ferenc Michal, Gabrhelová Alena, Gregor David, Jančičková Erika, Jasanská Jitka, Jurčíková Martina, Kneifel Milan, Lapčíková Jitka, Lebánková Radka, Měřičková Martina, Mrkvica Roman, Nedbal Libor, Neubauer Jan, Petrla Michal, Surý Karel, Urbanec Pavel, Vajda Leoš, Vápeník Antonín, Zonyga Josef

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Jeřábek


Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Jeřábek


Baletka Jan, Botek Josef, Frühauf Jiří, Galuška Jan, Geršl Lubomír, Hložek Josef, Horák Jan, Jurtík Antonín, Klepal Josef, Kocfelda Karel, Kocourek Josef, Malota Josef, Malovaný Oldřich, Mazálek Otto, Musil František, Ondrušek Eduard, Ondrušek Stanislav, Oulehla Milan, Polášek Pavel, Pravec Josef, Purč Zdeněk, Přikryl Zdeněk, Severin Zdeněk, Srovnal Zdeněk, Tomášů František, Tomek Josef, Váňa Josef, Zbořil Ludvík, Šmíd Václav, Žurek Miroslav

Fotografie číslo. 61-80 (z 673 fotografií)« 1 2 3 (4) 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 34 »



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |