Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 661-673 (z 673 fotografií)« 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 (34)


▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: František Jurásek


4.A Strojírenství
Třídní učitel: František Jurásek


Bačík Miroslav, Fuks Tomáš, Grygera Lubomír, Hezucký Antonín, Hrušák Jaroslav, Klimša Petr, Kolář Pavel, Kopp Antonín, Ligurský Alois, Lukavský Vladimír, Luska Jiří, Pravda Zdeněk, Schneider Miroslav, Škňouřilová Marie, Topič Jaromír, Vinklárek Josef

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


Bochýnek Pavel, Elgart Marek, Ferdus Pavel, Huslík Josef, Janda Miroslav, Jašková Dana, Jurček Pavel, Koňařík Jiří, Kučeřík Miroslav, Navrátil František, Pešková Marie, Sedlář Václav, Schob Jan, Svačina Karel, Šajdák Stanislav, Škrancová Miluše, Táborský Jaroslav, Vilímek Blahoslav, Vítková Ludmila

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.C Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jan Vrba


4.C Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jan Vrba


Buriánová - Váňová Marie, Češková Miloslava, Hefka Petr, Janiš Jaroslav, Julina Milan, Kozáková Milada, Králík Jiří, Měřička Petr, Mostýnová Eva, Odložilík Josef, Ondík Miroslav, Ryška Petr, Šimková Květoslava, Šimlíková Alena, Štěpánek Břetislav, Švec Josef, Uhlíř Josef, Úšela Josef, Vajda Radim, Vysložil Josef, Zádrapa Stanislav, Zálešák Jaroslav

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.D Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Václav Báča


4.D Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Václav Báča


Celizna Ivan, Černý Antonín, Dohnal Oldřich, Dosoudil Oldřich, Dudík Alois, Dvořáček Jaroslav, Gargulák Oldřich, Halasz Petr, Chalupa Vlastimil, Jančulová Svatava, Janda Petr, Kořenek Josef, Krulíček Jan, Maděra Petr, Machorek Jiří, Maršálková Marie, Mlček Miroslav, Novák Jan, Petřík Miloslav, Plachý Josef, Rafaja Josef, Šlézar Jaroslav, Štajerová Marie, Tomeček Jaroslav, Urban Milan, Vrána Lubomír, Vyoral Rostislav

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


Baťa Ivan, Beck Vladimír, Hájková Eva, Hillscher Josef, Hrdlička Josef, Hrobařík Jaroslav, Hroněk Vladislav, Kadlčáková Irena, Koudelka Antonín, Kováč Miroslav, Kučera Petr, Matušinec Ladislav, Mimochodek Josef, Plšek Josef, Prokopová Marie, Res Eduard, Sadílek Dušan, Sedláček Stanislav, Štefan Jiří, Štěpán Pavel, Tomšíček Miroslav, Vyorálek Jiří

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ Pe5B Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Pe5B Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Bílek Josef, Březovják Štěpán, Dřímal František, Fiala Jaromír, Grmela Oldřich, Hajný Ivan, Hofr Petr, Hradil Bohumil, Husička Karel, Kadeřábek Jan, Klaban Rudolf, Klableňa Jan, Lajtoch Karel, Matzenauer Jan, Mrhálek Ladislav, Omelka Antonín, Plachý Jaroslav, Rakušan Vlastislav, Raška Josef, Rozkopal Josef, Siegel Květoslav, Stančík Zdeněk, Široký Vlastimil, Točev Svetoslav, Vala Miroslav, Velech Josef, Vidlák Oldřich, Vítek Ladislav, Vojtek Josef, Všianský Petr

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. František Hrnčíř


4.A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. František Hrnčíř


Beznoska Pavel, Dvorník Stanislav, Hemza Jiří, Jankovič Karel, Jirčík Oldřich, Kolář Josef, Krumlová Ludmila, Kříž Jaroslav, Loučka Přemysl, Maňák Jaromír, Marcaník Jiří, Mikuklec Zdeněk, Navrátil Vlastimil, Novák Zdeněk, Podhajský Josef, Podrazil Josef, Prchlý Miroslav, Půček Miloslav, Remešová-Koryčanová Ludmila, Stuchlík Václav, Ševčík Milan

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Václav Báča


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Václav Báča


Bílek Bohumil, Bláha Vlastimil, Bureš Josef, Cetkovský Miloš, Gregor Stanislav, Herodes Jiří, Hoferek Libor, Horák René, Hudeček Petr, Jančíková Svatoslava, Kadlec Jan, Klacek Rostislav, Kotásek František, Kovář Karel, Křižan František, Marek Břetislav, Maša Radomír, Nejedlík Josef, Polášek Miroslav, Postava Vladimír, Pytel Jaroslav, Rek Emil, Samohýl Petr, Soukupová Dana, Spurný Jaroslav, Štacha Vladimír, Štěpánek Jaromír, Šupka Jaroslav, Úlehla Ivan, Václavek Alois, Vaculík Stanislav, Vlček Lubomír, Zicha Karel

▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


Bařina František, Benedykt Karel, Beran Ivan, Brada Josef, Březík Jan, Čejka Josef, Dračka František, Egner Lubomír, Gebauer Jiří, Hoffmann Přemysl, Hrabec Vladimír, Janča františek, Kladníček Milan, Kolář Jaromír, Mach Bohumil, Michalík Petr, Moskva Linhart, Němec Jan, Ondráček Josef, Orlita Vratislav, Pernica Jiří, Petřík Vladimír, Prokop Jaromír, Rektořík Ladislav, Richter Miroslav, Rop Otakar, Sedmera Jiří, Skovajsa Jiří, Tichý Ladislav, Václavek Miroslav, Valenta Antonín, Žalková Jana

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ Pe5B Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Pe5B Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Foltýn Miroslav, Gajdoš Pavel, Horký Josef, Kamarád Stanislav, Kozmík Lubomír, Máčala Josef, Mareček František, Mikulka Miroslav, Nesvadba Jiří, Peterek Hynek, Petrů Martin, Ruth Emil, Ruthová Karla, Řezníček Antonín, Snášel Oldřich, Ševčík Julius, Trlida František

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jan Vrba


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jan Vrba


Adámek Radomír, Bazala Jiří, Dlabaja Josef, Dočkálek Jiří, Dubravová Zdeňka, Grulich Josef, Helešic Miloslav, Hnilica Lubomír, Chromec František, Janský Miloslav, Josefík Josef, Kokeš Jiří, Korvas Albín, Koutný Vladimír, Krajča Josef, Křemenek Radim, Křížka Václav, Kudrna František, Machala Josef, Mikulášek Miroslav, Nohál Eduard, Oršulík Miroslav, Pelc Luděk, Pešl Vladimír, Petlach Karel, Pobořil Josef, Procházka Jiří, Rumíšek Milan, Struha Miroslav, Svoboda Karel

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.D Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: Ing. Antonín Bětík


4.D Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: Ing. Antonín Bětík


Černý Jaroslav, Devátý Stanislav, Dosedlová Hana, Farda Josef, Holub Jiří, Horák František, Hudeček Václav, Hvozdenský Richard, Chmelař František, Javořík Michal, Jůzl Bohuslav, Kadlčák Petr, Kaima Zdeněk, Karlík Jaroslav, Konečný Josef, Korec Jaroslav, Krejčíř Rudolf, Kröbl Jaromír, Kvasnička Evžen, Limburský Bohumil, Lízal František, Mojžíš Karel, Novák Petr, Ondra Karel, Paprskář Karel, Pelánek Zdeněk, Polínek Jaroslav, Rysner Miroslav, Stavjaníček Karel, Šenkýř Petr, Širučka Jaromír, Talaš Karel, Trojna František, Válek Miroslav, Zábranský Stanislav, Zamazal Jiří, Zuzaníková Milena

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


Adámek Ladislav, Brázdil Jiří, Bubeníčková Markéta, Coufalík Otakar, Došek Zdeněk, Flek Jan, Frýželka František, Gregůrková Ludmila, Haderka František, Hubáček Ladislav, Jagoš František, Jedlička Jan, Jíra Luboš, Korcová Alena, Kubiš Lubomír, Macková Marie, Maček Pavel, Machů Miroslava, Mrlík František, Němec Petr, Němeček Josef, Rokos Zdeněk, Skácel Karel, Střítecký Jaroslav, Štangl Miroslav, Tábor Josef, Trávníček Milan, Zámečník Josef, Zdráhal Milan

Fotografie číslo. 661-673 (z 673 fotografií)« 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 (34)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |