Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 673 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 81-100 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 34 »


▫ Pe5O Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Břetislav Mikuláštík


Pe5O Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Břetislav Mikuláštík


Heroudek Josef, Hübner Jondřich, Kala Leo, Lukeš Vladimír, Lysoněk Vojtěch, Malina Jiří, Marčík Josef, Němec Jaroslav, Neubauer Jiří, Otépka Jaroslav, Preclík Ladislav, Řezníček Alois, Šenovská Marie, Večeřa Rostislav


◦ Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Miloš Mělčák


Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Miloš Mělčák


Bližňáková Stanislava, Golomek Jiří, Hadař Oldřich, Lukašík František, Mikyska Jiří, Nikl Miroslav, Karásek František, Koutek Radomír, Martyňák Štěpán, Polách Vladimír, Prokopec Ladislav, Roštyák Josef, Rozumek Stanislav, Ryp Jaromír, Slovenčík Ivan, Sušinová Marie, Vyoral Jindřich


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Matušinec


Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Matušinec


Beránek Jan, Bezruč Petr, Cyroň Jan, Hoza Svatoš, Húsek Antonín, Janas Ivan, Kohn Miroslav, Kotásek Rostislav, Kubečková Vladimíra, Langer Petr, Malovaný Josef, Mikulík Rudolf, Novosad Josef, Novotný Svatoslav, Pastyříková Božena, Rudle František, Skácel Bohuslav, Stružka Vítězslav, Uhlík František, Vaculíková Marta, Vaňková Božena, Veit Pavel, Vydra Oldřich, Zapletal Arnošt, Zbořilová Miloslava, Švidrnoch Jan, Žůrek Vladimír


◦ Pozemní stavitelství  - Třídní učitel: František Uchytil


Pozemní stavitelství
Třídní učitel: František Uchytil


Daďa Libor, Dvořák Richard, Dvořák Zdeněk, Černík Ivo, Gregor Radomír, Gregor Stanislav, Hilner Bohumil, Himlar Přemysl, Hodický Stanislav, Horák Ivo, Jáně Vladimír, Jurášek Vlastimil, Juřeník Miroslav, Kocfelda Jaroslav, Kůdela Miloš, Kudlička Milan, Legindi Juraj, Molek Antonín, Ondrušek Eduard, Románek Milan, Seménka Petr, Smažinka Antonín, Svozil Pavel, Vrzalík Jiří, Zámečník Radek, Zatloukal Jiří, Šafařík Stanislav, Ševčík Jiří, Žemlička Roman

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


Doležalová Klára, Gorčíková Kateřina, Hejda Tomáš, Holíková Aneta, Jiříčková Markéta, Jurčíková Irena, Kaňovská Romana, Klátilová Kateřina, Macháňová Alena, Machovčák Tomáš, Nováková Sabina, Novák Petr, Pagáčová Michaela, Pavelková Kristina, Rybová Karolína, Soukupová Andrea, Stříž Lukáš, Šebík David, Urbanová Milena, Vajdáková Tereza, Válková Martina, Vránová Aneta, Výmolová Markéta, Vyvlečka Matěj

◦ 4.D Stavebnictví - Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


4.D Stavebnictví
Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


Bergmann Igor, Chudárek Roman, Gergela Lukáš, Hefka Vlastimil, Holec Radek, Hruban Robert, Huf Čestmír, Jordán Pavel, Kadlčík David, Kašpárek Libor, Kaštyl Viktor, Korvasová Lenka, Košík Jiří, Kunovská Andrea, Lapčík Martin, Libiger Milan, Lux Radim, Nedbalová Eva, Nový Zdeněk, Pavlas Milan, Pernička Jiří, Plášková Jarmila, Plodr Jan, Totušková Petra, Valčík Petr, Večeřa Roman, Vocelová Helena, Votánek Jaroslav, Vrzala Vlastimil, Výchopňová Jana, Wallková Eva, Štrkáňová Simona, Žemlík Jiří, Řezáč Adam


▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitelka: Mgr. Eva Rozsypálková


4. A Strojírenství
Třídní učitelka: Mgr. Eva Rozsypálková


Baláž Martin, Bartoš Pavel, Beníček Ondřej, Berečka František, Březík Martin, Černý Tomáš, Dobiáš Jan, Glabazňa Petr, Chodil Dominik, Klapil Lukáš, Klátil Ladislav, Konečný Vojtěch, Kráčalík Libor, Kunetek Daniel, Macháč Martin, Maňas Jakub, Menšík Rostislav, Mikel Pavel, Svárovský Petr, Trchalík Lukáš, Trubelík Josef, Truhlář Matouš, Zemčík Matěj, Žmolík Jakub

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. František Kosař


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. František Kosař


Hoferek Tomáš, Jankovský Ladislav, Jurčík Pavel, Kanoš Milan, Letocha Ondřej, Lysák Petr, Lysoněk Lukáš, Macharáček David, Menšík Martin, Mikulec Marek, Minařík Pavel, Němeček Tomáš, Ondrík Jan, Páleník Pavel, Pleca Radek, Prokop Radek, Roth Jaromír, Škrabal Ondřej, Štefka Tomáš, Uličný Roman, Žůrek Jakub, Žváček Petr

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


Angelovič Vojtěch, Bernatíková Iva, Cápíková Martina, Fornůsková Michaela, Gojšová Tereza, Hasoňová Daniela, Javorinská Lucia, Jurásková Vendula, Karlíková Kristýna, Klimt Jakub, Koutňáková Adriana, Matlach Martin, Pallová Gabriela, Plšková Věra, Podlasová Michaela, Pochylý Michal, Řezníček Tomáš, Sojáková Romana, Šafářová Veronika, Šustrová Lucie, Tomšů Ondřej, Vaculíková Lucie, Žaludová Monika

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. F Elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


4. F Elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


Čambala Lukáš, Daďa Přemysl, Dorazin David, Friedsam Tomáš, Gregor Václav, Holík Daniel, Kopčil Lukáš, Koutný Martin, Kovačík Lukáš, Kučera Tomáš, Majer Dominik, Masařík David, Melichárek Josef, Mlčoch Patrik, Pecha David, Ronza Tomáš, Sklenář Milan, Slovák Martin, Soukup Tomáš, Sousedík Martin, Syřena Jiří, Šara Patrik, Ševčík Martin, Šiška Milan

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Petr Fajgar


4. G Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Petr Fajgar


Batěk Ondřej, Hlaváč Martin, Horáčková Monika, Chlud Martin, Klhůfek Michal, Klučka Tomáš, Koš Filip, Lábsky Viliam, Matula Tomáš, Měchura Lukáš, Novák David, Obal Matěj, Stračinský Michal, Šanta Daniel, Štěbra Václav, Tichý Antonín, Tkáč Jakub, Umlauf Jiří, Vláčilíková Michaela, Vymětal Lukáš, Vyoral Marek, Závrbský Ladislav, Zvoníček Josef, Žíla Radim

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


Čížová Gabriela, Donáczi Daniel, Gottwald Lukáš, Hradil Patrik, Hromádková Lenka, Hřebačka Jan, Koleník Tomáš, Kolková Natálie, Lysoňková Simona, Michalíková Petra, Mikulincová Denisa, Moštěk Jan, Mucha Zbyněk, Petřík Michael, Pokorný Tomáš, Remeš Lukáš, Sátorová Barbora, Slavíček Kryštof, Svačinová Martina, Šarközi Ondřej, Ševela Ondřej, Šimonová Lucie, Topičová Sabina, Vítková Eva, Wiesner Jan, Zátopek Antonín, Žáková Michaela

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ Sv IV-2 Strojírenství - Třídní učitel: Luděk Lugr


Sv IV2 Strojírenství
Třídní učitel: Luděk Lugr


Bakala František, Březina Josef, Buchlovský Zdeněk, Čermák Emil, Falešník Jan, Hejda Jiří, Helísek František, Hrabák Miloslav, Hurta Leopold, Chmela Milan, Jaša Bohumil, Jegla Jan, Mlýnek Antonín, Müller Jindřich, Ondrušák František, Papežík Karel, Polášek Antonín, Rudecký František, Spáčil Vladislav, Strouhal Josef, Štolfa Sergej, Trbušek Vojtěch, Trvaj Josef, Velísek Václav, Zajíc František, Zdařil Václav

▫ Sv IV-2 Strojírenská technologie - Třídní učitel: Ing. Dušan Vincent


Sv IV2 Strojírenská technologie
Třídní učitel: Ing. Dušan Vincent


Antoš Rudolf, Bartík Jaromír, Duda Miroslav, Dvořák Jan, Gába Bohumír, Gbelec Miloslav, Hába Miloš, Hrnčiřík Josef, Kašný Jaroslav, Kenša Jaromír, Konečný Jaroslav, Loučka František, Macenauer František, Michalec Tomáš, Mikeška František, Novotný Oldřich, Nový František, Otevřel Vlastimil, Páleník Vladimír, Pšeja Rudolf, Schwarz Josef, Škára Ladislav, Škrábal Zdeněk, Tesák Jiří, Válek Jaroslav, Váňa Vladimír

▫ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


Cileček Petr, Drážný Jiří, Forman Jiří, Hlaváč Jan, Hlavica Petr, Holderik Pavel, Hrdina Pavel, Chmela Ondřej, Jůzl Lukáš, Kajš Stanislav, Krampl Jakub, Křepelka Jan, Kurandin Dmitrij, Kurečka Adam, Kusák Tomáš, Matuška Jakub, Mikel Vojtěch, Mikulinec René, Nagy Michal, Ryba Lubomír, Říha Petr, Slováček Ondřej, Šramota Jan, Šudoma Ondřej, Talaš Roman, Vaculík Václav, Váňa Václav, Zelina Tomáš

▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


4. A Strojírenství
Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


Beneš Ondřej, Čechman David, Čechman Ondřej, Horáček Jan, Horák Jakub, Chalupa Vlastimil, Javora Václav, Jurečka Vladislav, Kalenda Jan, Kmenta Ondřej, Kořének Pavel, Kudela Libor, Lysák Radek, Máčala Martin, Macháč Patrik, Machara Radek, Nagy Martin, Němec Ondřej, Pálka Petr, Polanský Martin, Suchomela Adam, Šafařík Petr, Šerý Václav, Šimara Jiří, Škrabana Jan

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitelka: RNDr. Lenka Švehlíková


4. K Stavebnictví
Třídní učitelka: RNDr. Lenka Švehlíková


Bednařík Adam, Coufalík Otakar, Čech Jiří, Fojtík Jakub, Hlaváček Radek, Hoferková Aneta, Holý Lukáš, Hubáček Lukáš, Hustá Lucie, Jadrníčková Kateřina, Kačmář Filip, Keprdová Jana, Knot Tomáš, Kulenda Jan, Malotová Klára, Maršálek David, Martinec Tomáš, Mikerásek David, Pikhartová Karolína, Rachůnková Iva, Simerský Petr, Surá Lenka, Šefl Jan, Šimek Antonín, Šůstková Kateřina, Šušlík Drahomír, Toboláková Andrea, Vašička Jakub

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


Angelovič Jakub, Bělák Zdeněk, Brostík Michal, Důbrava Lukáš, Hejník Jiří, Kaláč Michal, Kalus Vojtěch, Konečný Josef, Koutník Martin, Kročil František, Kučera Jan, Mališka Lukáš, Mikeska Jiří, Nedbal David, Nedbal Petr, Petrák Tomáš, Ponížil Tomáš, Řehůřek Ondřej, Sokola Tomáš, Srnec Jakub, Stolařík Jaromír, Strapina Dominik, Sunek Ondřej, Ševčík Tomáš, Štach Jan, Tkadlec Martin, Tomšů Michal, Utinek David

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Tydlačková


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Tydlačková


Baumbachová Vendula, Bobálová Kateřina, Březina Filip, Damborský Adam, Dlabajová Pavlína, Dosedla Jiří, Dosoudil Patrik, Kadlečková Marie, Klačánková Lucie, Komárková Veronika, Kopecká Gabriela, Lognierová Jana, Mitáčková Kateřina, Mol Erik, Nováková Michaela, Plšková Vendula, Polišenská Jana, Půčková Monika, Robková Kateřina, Skoumal Karel, Slezáková Michaela, Škrabalová Michaela, Štach Martin, Třetinová Marie, Urbanová Dagmar, Vojáčková Kristýna, Vráblíková Lenka

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


Brázdil Radek, Brhlová Markéta, Častulíková Marie, Dlabačová Veronika, Fojtík Patrik, Gabryš Vojtěch, Gottwaldová Aneta, Hájková Barbora, Hlaváč Pavel, Hořák Daniel, Hrošová Jitka, Chromčáková Yveta, Ježíková Jana, Kolářová Aneta, Kosina Lukáš, Kozubík Jan, Kupčíková Kristýna, Kyselicová Martina, Mališková Pavla, Römerová Tereza, Šimoníková Nikola, Štěpánová Eva, Tylčeová Michaela, Vaškůjová Klára, Vavrysová Jarmila, Zábojníková Anna, Zůbková Kristýna

Fotografie číslo. 81-100 (z 673 fotografií)« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 34 »



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |