Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2016 :  ◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk

[<   Předchozí  2  3  4  5  6  7  8  

◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk

◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja ZdeněkPopulárníPoslední změna: 10:47 25.9.2017Vidělo: 1827  
4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk


Antel Michal, Balcárek Lukáš, Bárta Jan, Březík Tomáš, Dohnal Pavel, Gantumur Javkhlan, Hoferek Jakub, Holík Ondřej, Jaška Jiří, Juráň David, Kolařík Vojtěch, Krajčová Alžběta, Lehotský Tomáš, Marečková Andrea, Nebáznivý Tomáš, Němeček Jan, Petřík Jan, Polanská Andrea, Rathouzská Bronislava, Rožnovják Martin, Svitko Ondřej, Šmatla Radek, Uherka Jakub, Vondráčková Tereza

[<   Předchozí  2  3  4  5  6  7  8  

Komentář je vlastnictvím jeho autora. Neodpovídáme za jeho obsah.


Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |