Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2017 :  ◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona

[<   Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  Další   >]

◦ 4. B Strojírenství  - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona

◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková IvonaPopulárníPoslední změna: 9:42 29.8.2017Vidělo: 1631  
4. B Strojírenství
Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona


Burger Tomáš, Dohnalová Monika, Dolina Lukáš, Gajdošík Tomáš, Hrbáč Matěj, Janotová Eliška, Karlík Stanislav, Kazlepková Dominika, Kovaříková Michaela, Lankaš Antonín, Rak Václav, Rochla Jan, Satina Lukáš, Silný Jakub, Štěpánů Martin, Vybíral Radek, Zálešák David

[<   Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  Další   >]

Komentář je vlastnictvím jeho autora. Neodpovídáme za jeho obsah.


Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

zavodnik2
Titulní stránka
4 h-15 min-11 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |