Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2017 :  ◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr

[<   Předchozí  2  3  4  5  6  7  8  Další   >]

◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr

◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar PetrPopulárníPoslední změna: 9:43 29.8.2017Vidělo: 1667  
4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr


Balušek Lukáš, Bešina Marek, Dubický Martin, Gregor Radek, Hrbáček Matěj, Hrstka Jakub, Hujíček Patrik, Kerber Jan, Koutek Lukáš, Krestová Alžběta, Kunz Jiří, Láník Patrik, Matějík Jakub, Maurer Lukáš, Mitrenga Adam, Oškerová Monika, Otépková Lucie, Pavlíček Martin, Petřík David, Plhák Jan, Poláchová Lucie, Rajnošek Šimon, Sadil Ondřej, Sedláček Marek, Solařík Tomáš, Šiška Lukáš, Šiška Marek, Tomšů Jaromír, Vítková Michaela, Vorel Jan

[<   Předchozí  2  3  4  5  6  7  8  Další   >]

Komentář je vlastnictvím jeho autora. Neodpovídáme za jeho obsah.


Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

zavodnik2
Titulní stránka
4 h-17 min-3 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |