Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2001 :  Celkem:14


▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Radomír Nedbal


4.A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Radomír Nedbal


Bernátek Lubomír, Fajgar Antonín, Fischer Tomáš, Haderka Martin, Hotař Jan, Jašková Eva, Kolečkář Radim, Kovařík Petr, Kubát Petr, Kučera Radim, Markes Filip, Mikeš Jiří, Ogurek Petr, Polaštík Roman, Sedlák Ondřej, Silný Robert, Slaměna Petr, Šanda Štěpán, Trčka Jan, Trlica Pavel, Vacula Jan, Zapletal Miroslav, Zháněl Petr

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


Bača Jiří, Čmelák Martin, Drga Zdeněk, Filák Jan, Gallas Lumír, Hradecký Rostislav, Chudárek Martin, Jurča Petr, Martinec Robin, Navrátil Petr, Nesvadba Marek, Pantlík Miroslav, Pečiva Tomáš, Plhal Petr, Saramák Jan, Schovajsa Jan, Šťastný Lukáš, Trčka Josef, Valeš Zdeněk, Vojenčák Michal, Vyoral Jakub, Zmrzlý Martin

▫ 4.C Management - Třídní učitel: Ing. Jan Janča


4.C Management
Třídní učitel: Ing. Jan Janča


Bačovský Martin, Dvořáková Martina, Hájková Iva, Hevrová Eva, Chalupová Markéta, Chudějová Hana, Janíčková Kristýna, Janulíková Hana, Klimek Jiří, Kolář Jan, Kolářová Anna, Krutilová Pavla, Machálek Ondřej, Mazalová Lenka, Mikulášková Jana, Mikulaštík Jan, Palka Lukáš, Pospíšilová Olga, Pozziová Renata, Sedlačíková Petra, Sedláčková Věra, Sousedík Jan, Sousedíková Barbora, Šišková Martina, Talaš Petr, Ťopková Hana, Valašek Lukáš, Vitová Adéla, Vrlová Kateřina

▫ 4.D Management - Třídní učitelka: Mgr. Alena Duchtíková


4.D Management
Třídní učitelka: Mgr. Alena Duchtíková


Čerešníková Jitka, Hermanová Jana, Hladůvková Lucie, Hodinářová Petra, Chovančík Vít, Kasl Tomáš, Kašná Adéla, Kiflová Jana, Kohlová Ivana, Kopáčková Jana, Křepelková Pavlína, Mikel Miroslav, Mikesková Hana, Mikesková Petra, Neudecker Tomáš, Pavlíčková Petra, Pejter Martin, Sedláček Martin, Sedlářová Martina, Schneiderová Zuzana, Siverová Martina, Sluštíková Alena, Světlíková Kateřina, Špaňhelová Radka, Trčka Pavel, Trochtová Michaela, Ulrychová Hana, Vik Karel, Zaorálková Iva

▫ 4.E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Vařák


4.E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Vařák


Ambrož Roman, Andrýsek Petr, Baklík Aleš, Bednařík Radim, Dočkal Martin, Doležal Václav, Guryča Lukáš, Hložek Petr, Hobza Ondřej, Kaláb Ondřej, Kasaj Michal, Konečný David, Kopp Radim, Kučera Pavel, Pinkava Ondřej, Slezák Josef, Šolc Vladimír, Šošolík František, Vesecký Karel

▫ 4.F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


4.F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


Bartoš Pavel, Bijok David, Doležel Karel, Horák Tomáš, Huňa Aleš, Husák Filip, Kráčalík Lukáš, Kubáček Aleš, Kurtin Petr, Machalíček Luděk, Misař Tomáš, Mlýnek Pavel, Novák Martin, Obadal Tomáš, Oharek Petr, Ovesný Pavel, Prokeš Roman, Prokůpek Zdeněk, Šik Martin, Vavruša Ondřej, Vetečník Petr, Vinter Ondřej, Záhořík Vojtěch, Zbranek Pavel, Žák Pavel

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.G Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Miroslav Mikulík


4.G Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Miroslav Mikulík


Bajaja Petr, Barnet Tomáš, Bartoník Jaroslav, Belza Lukáš, Beran Jan, Bochořák Daniel, Bubeník Jan, Červený David, Daněk Petr, Dluhoš Petr, Gahura Jan, Hájek Tomáš, Jura Jiří, Jura Pavel, Kaštovský Lubomír, Koráb Jakub, Novák Michal, Smětala Petr, Smola Michal, Stoppani David, Špaňhel Jan, Trlida Lukáš, Válek Petr, Záruba Zdeněk

▫ 4.H Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Karel Bureš


4.H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Karel Bureš


Bednařík Jan, Dědák Pavel, Fajgar Petr, Gorčík Lukáš, Hnilička Jakub, Keprt Tomáš, Klimeš Jan, Lukaštík Josef, Petr Ondřej, Polách Pavel, Procházka Michal, Ročák Karel, Ševců Jiří, Štěpánek Vít, Vařacha Pavel, Vitovják Radek, Vykoukal David, Zástěra Lukáš, Zemek Pavel

▫ 4.K Ekonomické lyceum - Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


4.K Ekonomické lyceum
Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


Ballová Sylvie, Březíková Lenka, Burešová Renata, Čechmánková Veronika, Čelůstka Jan, Dostál Filip, Hálová Hana, Horáková Alena, Hybner Lukáš, Jurčák Petr, Kociánová Pavla, Krůčková Jana, Machalíček Radek, Machů Kateřina, Malinová Kateřina, Matúšová Veronika, Nedomová Martina, Pálková Lenka, Polcerová Zdenka, Sedlářová Kateřina, Směšná Irena, Stuchlík Martin, Tarabus Ondřej

▫ 4.L Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


4.L Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


Bělíková Pavlína, Berger Ivan, Bobálová Hana, Buňková Romana, Častulíková Petra, Černý Ondřej, Fajkusová Šárka, Hallová Michala, Hodková Kateřina, Chaloupková Marie, Janošíková Petra, Krupil Roman, Kubíčková Michaela, Lukášová Kateřina, Mahďáková Ivana, Mikulcová Jana, Němeček Zdeněk, Petříková Helena, Pilíková Jana, Pospíšilová Alena, Pravdová Petra, Ryšánková Lenka, Smažinková Kateřina, Szczotková Sandra, Šinderbal Ondřej, Vendolská Martina, Zezulka Libor, Zlámalová Zuzana

▫ 4.M Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


4.M Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


Berdník Ondřej, Berka Jan, Binarová Marta, Ducháč Jakub, Elefant Zdeněk, Gallasová Daniela, Gottwald Libor, Hanák Martin, Hoke Jiří, Klobáska Petr, Král Pavel, Mikšaník David, Milička Jiří, Moudřík Martin, Mrázek Tibor, Olejník David, Omelka Josef, Paštěka Ladislav, Pivec David, Přikryl Jan, Rapant Ondřej, Slunečko Roman, Stuchlík Filip, Šimr Michal, Valachová Barbora, Valuch Lukáš, Vrzala Luboš, Zapletalová Jana

▫ 4.N Stavebnictvi - Třídní učitelka: RNDr. Věra Vavroušková


4.N Stavebnictvi
Třídní učitelka: RNDr. Věra Vavroušková


Babic Michal, Bartošek Marek, Bartoš Přemysl, Beníček Libor, Dočkalová Lenka, Gazda Jiří, Gerych Tomáš, Hainc Boris, Havránek Ondřej, Konečný Miroslav, Kozubík Leoš, Krejčiřík Lubomír, Kubáček Petr, Láník Petr, Lukašíková Lenka, Mana Tomáš, Mikulička David, Minařík Lukáš, Musil Marek, Ondra Michal, Pavlovská Michaela, Přikryl Lukáš, Rupa Martin, Sedlář Jakub, Smolík Marek, Vavruša Lukáš

▫ 4.P Stavebnictvi - Třídní učitel: Mgr. Pavel Kvapil


4.P Stavebnictvi
Třídní učitel: Mgr. Pavel Kvapil


Černý Pavel, Hrabalík Pavel, Hubík Petr, Chochul Pavel, Chudárek David, Juříková Silvie, Kaňa Martin, Karlík Vojtěch, Kolaja Milan, Konečná Pavlína, Koryčánek Tomáš, Koukol Vladimír, Kubínová Zdeňka, Kusák David, Musil Aleš, Novák Michal, Ovečka Zdeněk, Pospíšil Radim, Rotschedl Jiří, Sanitrník Pavel, Sekanina Miroslav, Truxa Ondřej, Tuháček Roman, Vaculík Ondřej, Vařák Tomáš, Vít Tomáš, Vyňuchal Antonín

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.R Stavebnictvi - Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


4.R Stavebnictvi
Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


Berková Miroslava, Cigoš Aleš, Culek Tomáš, Frajt Radim, Janečka Michal, Jurásková Anna, Kalivoda Jiří, Kopecký Michal, Kořínková Lenka, Králíková Marcela, Luka Petr, Mikulec Josef, Pacík Tomáš, Pastyřík Radim, Plášek Petr, Pochylý Jan, Randa David, Světinský Marek, Ševčík Jaroslav, Škrabal Tomáš, Váňa Ladislav, Vítková Eva, Vyorálek Milan, Vystrčil Radek, Zelina Aleš, Žáček Pavel

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

Fotografie číslo. 1-14 (z 14 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 3
Uživatelé: 2
Návštevy: 1

3a reznik
Titulní stránka
4 min-36 sec

2e bargl
Kalendář školy
4 min-31 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |