Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2002 :  Celkem:11


▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


4.A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


Buchta Pavel, Čech Lubomír, Čuč Radomír, Drmla Jiří, Gottfried Viktor, Holík Zdeněk, Janoštík Adam, Janoušek Michal, Kanderál Martin, Karafiát Jiří, Kartousek Jan, Kopečný Martin, Kučera Josef, Lutonský Zbyněk, Machourek Viktor, Ovsík Milan, Peška Zdeněk, Polách Libor, Stloukal Ondřej, Strážnický Přemysl, Štipčák Ondřej, Švec Martin, Úředníček Radek, Vaněček Jaromír, Žídek David

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Radomír Nedbal


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Radomír Nedbal


Brimus Jan, Čanda Martin, Gazda Daniel, Hamrlíček Jan, Janečka Kamil, Komárek Břetislav, Křen Pavel, Langer David, Michalčík Josef, Novák Václav, Pálka Stanislav, Pokusa Jiří, Pozzi Milan, Ševeček Josef, Šobáň David, Trčálek Pavel, Urban Vlastimil, Vasko Tomáš, Vávra Josef, Venera Jakub, Vymětal Filip, Zajíc Pavel, Zatloukal Jaroslav, Zehnal Martin

▫ 4.C Management - Třídní učitelka: Ing. Helena Florjančičová


4.C Management
Třídní učitelka: Ing. Helena Florjančičová


Adam Tomáš, Balatková Jolana, Bártková Jana, Blažek Jakub, Buráňová Monika, Cetkovská Šárka, Gillarová Jana, Hela Libor, Hyžíková Marie, Kadlčáková Pavla, Karlík Ondřej, Langrová Irena, Latinová Monika, Mikeš Martin, Mizerová Kateřina, Nečasová Dita, Ondík Tomáš, Ragasová Helena, Soldánová Eva, Sousedík David, Stopa Ondřej, Stružková Kateřina, Ševčáková Lenka, Špendlík David, Topičová Kamila, Ťopková Alena, Turbeková Marcela

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4.D Management - Třídní učitel: Robert Ficek


4.D Management
Třídní učitel: Robert Ficek


Adrýsková Eva, Bařinová Petra, Bijoková Jana, Burdiláková Renata, Drahotůská Pavla, Filimošinová Jana, Giesl Jiří, Hložková Hana, Hradilová Iveta, Hučíková Romana, Jankůjová Markéta, Janů Václav, Kapustová Dita, Kohoutková Lenka, Komárek Jan, Kovaříková Olga, Mrázková Silvie, Ondráš Zdeněk, Ordeltová Jana, Oškera Eduard, Podéšť Michal, Procházka Pavel, Rychlíková Vendula, Slezáková Romana, Světlíková Pavlína, Tichavská Jana, Vaculíková Veronika, Vernerová Zuzana

▫ 4.E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Kamil Zetěk


4.E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Kamil Zetěk


Fiala Michal, Fuksa Josef, Gavenda Richard, Hýl Petr, Chvatík Petr, Jaroš Jan, Jurák Petr, Juřica Jakub, Kasala Zdeněk, Klinkovský Petr, Knotek Martin, Kohoutek Jakub, Kochaníček Roman, Koutková Hana, Krajčovič Dušan, Kuda Roman, Měřínský Miroslav, Mikel Jiří, Musil Jan, Peprníčková Jana, Pospíšil Lukáš, Rak Martin, Rektořík Michal, Ristovský Radek, Rozsypálek Michal, Štrajt Miroslav, Vyoral Josef

▫ 4.F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Antonín Bětík


4.F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Antonín Bětík


Bánovský Libor, Bednář Pavel, Beran Jiří, Ehrlich Václav, Fůsek Petr, Gavenda Martin, Grúň Jan, Hořínek Martin, Hrančík Lukáš, Chovanec Tomáš, Chytil Tomáš, Janíček Marek, Jaroněk Pavel, Jelének Ondřej, Komárek Vítězslav, Krajča Martin, Lednický Miroslav, Malaník Vladislav, Malina Pavel, Martinec Pavel, Pekař Milan, Pokorný Michal, Skala Petr, Skýpala Michal, Šiška Martin, Šmigura Michal, Štefek Ladislav, Vojvodík Jan, Žeravík Karel

▫ 4.G Ekonomické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


4.G Ekonomické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


Bača Jaroslav, Bejtkovský Jiří, Čechmánková Dana, Gabrhel Josef, Gořalíková Ivana, Hanslián Michal, Hendrych Pavel, Hevrová Michaela, Konečný Antonín, Kouřilová Terezie, Macíková Eva, Olivík Jan, Pavúček Marián, Petrášová Martina, Řepa David, Sivková Petra, Stodůlková Jana, Stuchlíková Veronika, Ševčík Jiří, Šilhanová Sandra, Švajdová Barbora, Tomisová Kateřina, Trlicová Jana, Vitovjáková Petra, Zapletalová Pavla, Zemanová Magda, Žáčková Lenka, Žmolíková Martina

▫ 4.H Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Miroslav Malchárek


4.H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Malchárek


Barot Milan, Čala Jan, Derbek Přemysl, Dovrtěl Jan, Dupák Josef, Hrazdira Jakub, Hubáčková Kateřina, Hudcovič Martin, Klofáč Leoš, Kubáček Jiří, Macharáček Lubomír, Novák Martin, Peprný Tomáš, Řezník Jaroslav, Slinták Jiří, Smetana Zbyněk, Špaček Jiří, Turek Rostislav, Uhlář Martin, Vaculík Jaroslav, Váňa Martin, Vlček Pavel, Vrána Michal, Zábojník Ondřej

▫ 4.K Stavebnictvi - Třídní učitelka: Mgr. Alena Hozíková


4.K Stavebnictvi
Třídní učitelka: Mgr. Alena Hozíková


Bartošík Jaroslav, Binarová Vlasta, Bíza Marek, Blažková Šárka, Bouchalová Vendula, Božáková Martina, Češíková Marika, Dorňáková Vladislava, Dřímal Tomáš, Dujka Tomáš, Gregovský Filip, Hanačíková Kateřina, Hnilica Ondřej, Hudeček Martin, Janeček Lukáš, Kopecký Aleš, Kořenek Tomáš, Kriška Libor, Kubík Jiří, Malina Radek, Matějka Miroslav, Nášel Vladimír, Olšák Radek, Plášek Josef, Srněnský Zdeněk, Strouhal Václav, Šíma Jakub, Šuchma Zdeněk, Viternová Jana

▫ 4.L Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


4.L Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


Ambruz Zdeněk, Březíková Eliška, Gernová Petra, Gerychová Eva, Herinková Marcela, Hnátková Eva, Hrbáčková Anna, Hubáček David, Hybner Radek, Janota Lukáš, Kadlec Ivo, Kománková Zuzana, Kovář Martin, Kučera Petr, Lukešová Adéla, Miklíček Michal, Ondráš Jan, Potočný Martin, Svoboda Tomáš, Šenovská Barbora, Šmíd Martin, Štábl Erik, Telička Dušan, Urbánek Petr, Vlachynský Jaroslav, Zámečník Petr

▫ 4.M Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


4.M Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


Antošová Monika, Coufalík Petr, Doležel David, Filip Tomáš, Hanák Vítězslav, Hnilicová Jiřina, Horák Radek, Chytilová Pavlína, Janošík Radek, Jurášek Stanislav, Krausová Tereza, Maček Lubomír, Macháček Petr, Moudřík Jaroslav, Polanská Petra, Semela Ladislav, Slováček Michal, Svoboda Radim, Šedová Ivona, Šestáková Marie, Ševčík Radek, Tóth Pavel, Trlida Jan, Vavrušová Jana, Višnovský Ondřej, Vojtášková Žaneta, Vrba Jan, Zemek Pavel, Žáček Jan, Žmolík Michal

Fotografie číslo. 1-11 (z 11 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 4
Uživatelé: 3
Návštevy: 1

3a reznik
Titulní stránka
3 min-17 sec

2e bargl
Kalendář školy
3 min-12 sec

4a krajca
Titulní stránka
0 min-24 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |