Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2003 :  Celkem:10


▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


4.A Strojírenství
Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


Alexa Tomáš, Brada Dušan, Brázdil Marian, Černý Jakub, Čižmář Ondřej, Daněk Petr, Frantík Jaroslav, Hozík Martin, Huťka Pavel, Klement Filip, Klos Zdeněk, Koplík Petr, Kovář Radim, Laciga Rudolf, Langer Zdeněk, Martinec Jan, Martinů Jan, Pilař Vlastimil, Růžička Lukáš, Rýdel Jiří, Sedláček Jiří, Slovák Vojtěch, Šantavý Petr, Úšela Tomáš, Vašíř Jakub, Vodička Jiří

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Bohumír Urbánek


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Mgr. Bohumír Urbánek


Adámek Roman, Bernátek Martin, Bistrý Tomáš, Brhel Marek, Čalová Eva, Folta Jakub, Hajdučko Petr, Kasálek Petr, Kolařík Roman, Konečná Kateřina, Kouřil Lukáš, Koutský Jiří, Krkoška Zdeněk, Kubík Pavel, Kubiš Lubomír, Kužel Lukáš, Maroň Jiří, Matuška Petr, Musil Jan, Odložilík Pavel, Skopal Tomáš, Šimoník Vojtěch, Uhlár Radek, Urban Marek, Urban Pavel, Záruba Michal, Zavřel Lukáš

▫ 4.C Management - Třídní učitel: Ing. Jan Janča


4.C Management
Třídní učitel: Ing. Jan Janča


Bartoňková Martina, Cedidlová Marcela, Cmajdálka Lukáš, Doležalová Lenka, Hložková Kateřina, Hudečková Pavlína, Janů Ondřej, Korbelová Zuzana, Kostka Tomáš, Macháň Martin, Mazurová Kristýna, Perůtková Petra, Petrucha Lukáš, Polášek Michal, Rotterová Jana, Sedláčková Petra, Seidlová Lucie, Skřivánková Petra, Skýpalová Eva, Stuchlíková Kristýna, Šoman Josef, Turčínová Aneta, Zbořilová Monika, Zlámalová Lenka

▫ 4.D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


4.D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


Bortel Miroslav, Cejpková Erika, Galatíková Terezie, Halašková Gabriela, Hanulík Michal, Horčica Zdeněk, Chaloupka Jiří, Chochruňová Hana, Janík Michal, Kuběna Michal, Kuňák Tomáš, Lukáš Petr, Nábělková Iveta, Pagáčová Jana, Skopový Michal, Skřivánková Petra, Ševců Lucie, Ševčíková Zuzana, Štěpánů Martina, Šůstková Hana, Tomčalová Jitka, Vápeníková Eva, Vrabčeková Petra, Vymětalová Markéta, Zaoralová Lenka, Zapletalová Denisa, Zubíčková Šárka, Žáková Petra, Žůrková Renata

▫ 4.E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Lapčík


4.E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Lapčík


Bořuta Petr, Čala Josef, Gahura Antonín, Jadavan Rostislav, Kalous Stanislav, Kozlovský Karel, Kropáč Michal, Kundera Radek, Lisoněk David, Malina Michal, Matoušek Tomáš, Navrátil Petr, Odstrčilík Marek, Panáček Martin, Polášek Miloslav, Reich Jakub, Smutný Tomáš, Šik Ondřej, Štěpáník Petr, Ticháček Aleš, Valouch Tomáš, Veselý Filip, Zavrtálek Jan

▫ 4.F Slaboproubá elektrotechnika - Třídní učitelka: Mgr. Zdenka Žáková


4.F Slaboproubá elektrotechnika
Třídní učitelka: Mgr. Zdenka Žáková


Boukal Pavel, Buršík Martin, Dederle Pavel, Dostál Jiří, Dvorský Martin, Dzurus Marián, Horák Petr, Hubáček Jiří, Hula Tomáš, Hýbner Lukáš, Juza Jan, Kaštovský Petr, Koutný Jiří, Linhart Daniel, Malota Ondřej, Maňák David, Matušů Roman, Munclinger Jan, Ochmann Tomáš, Outěřický Pavel, Penkala Michal, Perůtka Martin, Řezníček Bohuslav, Surý Jaroslav, Svoboda Jiří, Šimík Vladislav, Šústek Martin, Úlehla Martin, Zavadil Stanislav

▫ 4.G Technické lyceum - Třídní učitel: RNDr. Vlastimil Flajšingr


4.G Technické lyceum
Třídní učitel: RNDr. Vlastimil Flajšingr


Absatz Leoš, Borovská Katarína, Češka Pavel, Farný Dalibor, Gerlich Vladimír, Heryán Pavel, Hošek Václav, Hrabec Aleš, Jakuba Marek, Janota Libor, Jezný Lukáš, Just Michal, Kropáček Jan, Malaník David, Mikulka Martin, Navrátil Ivo, Odstrčilík Tomáš, Opravil Jan, Popela Martin, Řeha Jakub, Selucký Jakub, Smyček Lukáš, Šimek Pavel, Šustr Libor, Šuta Martin, Tomášek Pavel, Tomek Ladislav, Vančura Filip, Vogl Marek, Winkler Josef

▫ 4.H Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


4.H Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


Buchtíková Vendula, Burešová Jana, Čechová Petra, Del Maschio Lucie, Dibďák Tomáš, Gavendová Ivana, Hurtík Milan, Chromčáková Alena, Jakeš Petr, Juráková Zuzana, Kaňovský Lukáš, Klinkovský Pavel, Machara František, Marcaníková Jana, Pospíšil Václav, Prachař Marek, Remeš Josef, Seifer Tomáš, Slováček Michal, Starý Ondřej, Stejskal Radek, Stratil Tomáš, Šenkeřík Petr, Šimák Martin, Tábor Miroslav, Talák Jakub, Valer Lukáš, Vendel Jiří, Vtelenský František, Žáček Pavel

▫ 4.K Stavebnictvi - Třídní učitelka: Mgr. Růžena Sehnalová


4.K Stavebnictvi
Třídní učitelka: Mgr. Růžena Sehnalová


Březík Tomáš, Čaník Luděk, Dobiáš Petr, Fabián Ondřej, Fojtů Jaroslav, Gerža Libor, Heinik Štěpán, Hlavička Tomáš, Hořelka Michal, Hrabák David, Chaloupka Martin, Chocholatý Daniel, Jadrníček Lukáš, Janečka Marián, Jedlička Petr, Kadlčková Michaela, Kováčik Jozef, Mana Michal, Milička Pavel, Ovesná Marcela, Pleca Lukáš, Řepová Marta, Řezáčová Adéla, Skácelíková Monika, Struhařík Roman, Svobodová Romana, Ševčíková Petra

▫ 4.L Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


4.L Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


Aujezdský Petr, Caudr Tomáš, Daňa Milan, Fišer Vlastimil, Horka Pavel, Chlevišťan Daniel, Juřenová Vlastimila, Kelnar David, Mahdal Petr, Machovský Tomáš, Melichárek Ivo, Mikulička Roman, Mlýnek Lukáš, Nádeníček Tomáš, Nešpor Milan, Pavelka Tomáš, Procházka Jan, Sedláček Aleš, Skočovský Radim, Smyčková Marie, Surá Lucie, Šimurda Karel, Švachová Klára, Vymětal Petr, Vyňuchal Zdeněk, Zlámalová Helena, Žák Michal

Fotografie číslo. 1-10 (z 10 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

zavodnik2
Titulní stránka
4 h-17 min-31 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |