Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2004 :  Celkem:10


▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


4.A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


Blažek Adam, Břeň Jan, Dočkal Ondřej, Filák Martin, Fila Tomáš, Forman Lukáš, Grác Ondřej, Hapal Tomáš, Hasík Jakub, Chrástek Martin, Kedroň Jan, Konečný Pavel, Kováč Petr, Krásný Jiří, Markytán Michael, Nevělík Ondřej, Pavlica Adam, Prchlík Ondřej, Rudolf Miroslav, Šafránek Ondřej, Tkadlec Dušan, Turek Stanislav, Uhlíř Jaromír, Unger Ondřej, Vaško Michal, Zapletal Václav

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Radomír Nedbal


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Radomír Nedbal


Boďa Lukáš, Číhal Martin, Dupala Ondřej, Gořalík Tomáš, Hájek Filip, Janásek Adam, Jiránek Lukáš, Kokeš Michal, Kolář Jiří, Koplík Martin, Kopp Milan, Kovář Lukáš, Křůmal Martin, Lochman Lukáš, Macík Pavel, Míček Lukáš, Polomíček Ondřej, Pražák Michal, Rakušan Martin, Reňák Antonín, Švancara Jan, Urban Václav, Zábojník Tomáš, Zapletal Ladislav, Zemek Milan

▫ 4.C Management - Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


4.C Management
Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


Burešová Petra, Čučová Magdaléna, Doleželová Kateřina, Hanáková Martina, Knéblová Jana, Koláříková Romana, Kůřilová Alena, Kuželová Jiřina, Lorencová Eva, Machálková Šárka, Mamicová Simona, Matušová Denisa, Nedbálková Eva, Novotná Lucie, Patáková Renáta, Pavlíková Monika, Ragasová Hana, Reková Eva, Řezáč Michal, Sahajová Martina, Veverková Martina, Vičíková Kateřina, Vitovský Ondřej, Vybíralová Marcela, Zemanová Erika, Žůrek Petr

▫ 4.D Ekonomické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


4.D Ekonomické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


Bartůsek Michal, Červinková Jana, Daníčková Petra, Eliášová Klára, Gajdůšek Vlastimil, Hubáčková Zuzana, Kanalošová Petra, Knebl Lukáš, Kocourková Jana, Kollarčík Lukáš, Kouřilová Hana, Langerová Eva, Malý Jiří, Paseková Ivana, Pavlíková Gabriela, Schořová Lucie, Slavíková Pavla, Sulovská Kateřina, Šustek Radim, Urbanová Jana, Vaculová Kateřina, Valendinová Jana, Velčovský Jiří, Vičíková Lenka, Voráčková Zuzana, Vrána Michal, Vyoralová Michaela, Žaludková Petra

▫ 4.E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Mgr. Věra Mizerová


4.E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: Mgr. Věra Mizerová


Bednařík Miloslav, Bezděk Václav, Burdilák Radek, Galle Zbyněk, Grác Vladimír, Hála Antonín, Hanačík Lukáš, Janečka Josef, Kašík Filip, Kašík Robin, Kašpařík Petr, Kledrowetz Vilém, Krahulec Lukáš, Maděra Jakub, Marcoň Petr, Miškařík Petr, Otáhal Jiří, Pešta Roman, Ptáček Michal, Sláma Jakub, Soukup Lukáš, Staník Libor, Šušlík Martin, Tomeček Jan, Václavík Lukáš, Váňa Lukáš, Vyoral Jindřich, Zambal Jan, Zbranek Lukáš

▫ 4.F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Jiří Zahradnický


4.F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Jiří Zahradnický


Babík Zdeněk, Bezděk Tomáš, Brimus Petr, Černohorský Jakub, Češka Daniel, Doležal Roman, Drga Jaroslav, Gargulák David, Hála Ondřej, Halfar Václav, Hrabálek Jiří, Klofáč Ondřej, Kolář Pavel, Lekeš Petr, Maňas Jakub, Moudřík David, Paštěka Martin, Pekař Daniel, Plášil Petr, Prokopec Tomáš, Smětala Martin, Sovják Josef, Stuchlík Vojtěch, Šubrt Ondřej, Trecha Ladislav

▫ 4.G Technické lyceum - Třídní učitelká: Ing. Milada Kostelecká


4.G Technické lyceum
Třídní učitelká: Ing. Milada Kostelecká


Blaha Jan, Blaha Miloslav, Bureš Radek, Černý Michal, Eliáš Jan, Foltýn Jakub, Gregůrek Jakub, Gurský Jan, Honzírek Oldřich, Horák Martin, Hrabal Jan, Janča Petr, Janský Martin, Javořík Petr, Krásný Ivo, Krejcárek Ondřej, Kříž Martin, Kučera Aleš, Kundera Aleš, Loučka Jan, Matyáš Milan, Mizera Jiří, Ondráček Miroslav, Ondrušek Petr, Rychlý Pavel, Řezníčková Alena, Ševčík Roman, Ungerman Tomáš, Zahnaš Tomáš, Žmolík Václav

▫ 4.H Stavebnictvi - Třídní učitelka: Mgr. Renata Slováčková


4.H Stavebnictvi
Třídní učitelka: Mgr. Renata Slováčková


Bětíková Zuzana, Bravenec Lukáš, Bucňáková Hana, Čevela Michal, Falešník Martin, Gerža Jan, Haragoš Marek, Humpola Mojmír, Janků David, Kalíková Petra, Klement Jan, Klíma Jiří, Kolařík Jan, Kolář Jakub, Korec Filip, Kudláček Jakub, Lukeš Jan, Luňák Marek, Macháň Martin, Mikulec David, Mrnuštíková Zuzana, Petrášová Pavla, Plášek Jan, Stach Miroslav, Vacula Ondřej, Vančík Petr, Vymětal Aleš

▫ 4.K Stavebnictvi - Třídní učitelka: Mgr. Magda Zacharová


4.K Stavebnictvi
Třídní učitelka: Mgr. Magda Zacharová


Borýsek Antonín, Čechmánek David, Frýdl Pavel, Graubner Petr, Janoštíková Jitka, Javořík Petr, Jedruščáková Silvia, Jestřabík Petr, Kolaja Ondřej, Koníček Miroslav, Kostelník Zdeněk, Kroča Martin, Malinová Kateřina, Mrhálková Iveta, Navrátilík Pavel, Otýpka Ondřej, Slezák Pavel, Šťastná Eliška, Tomešek Ondřej, Tureček Jan, Vařecha Ivan, Večeřa Petr, Vondřejc Aleš, Výrostek Pavel, Zámečník Tomáš

▫ 4.L Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


4.L Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


Červenka Jakub, Filák Robin, Hejč Petr, Huťka Radek, Javořík Martin, Kasal Milan, Krajča Jan, Krajčovič Marián, Krejčiřík David, Křížek Michal, Manďáková Stanislava, Mašková Jana, Novák Jakub, Odstrčilová Iva, Ondrůšek Tomáš, Psota Daniel, Rudolf Tomáš, Říha Josef, Sekanina Jakub, Schiebel Milan, Šeďa Martin, Šopík Josef, Špalek Michal, Štepánik Michal, Tomšů Josef, Valová Eva, Zálešáková Alena, Zamazal Jan

Fotografie číslo. 1-10 (z 10 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

zavodnik2
Titulní stránka
4 h-15 min-59 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |