Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2005 :  Celkem:11


▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


4.A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


Gaja Miroslav, Gyuricsek Lukáš, Hejda Tomáš, Chlud Dušan, Churý Lukáš, Klaška Jan, Klvaň Roman, Košťál David, Kozelský Jiří, Krajča Petr, Křivánek Jiří, Machů Jakub, Mikeška Filip, Molnár Zbyněk, Nohál Libor, Polách Stanislav, Stein Pavel, Šolar Martin, Šťasta Martin, Tomeček František, Tomšů Rudolf, Valdecký Michal, Vykoukal Martin

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Josef Němeček


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Josef Němeček


Fojtík Dan, Gergela Tomáš, Hambálek Juraj, Helsner Jiří, Hubáček Jan, Kokeš Jan, Kubiš Martin, Matúšů Jakub, Miklas Petr, Mikulec Jakub, Možný Jan, Procházka Michal, Pšenčík Leoš, Staněk Jakub, Šmigura Pavel, Šťastný Radek, Štěpánů Martin, Valenta Zdeněk, Večerka Jan, Vrla Jiří

▫ 4.C Management obchodu a služeb - Třídní učitelka: Ing. Marie Vítková


4.C Management obchodu a služeb
Třídní učitelka: Ing. Marie Vítková


Atanasova Pavlína, Bank Michal, Buriánková Alena, Heinrichová Martina, Hradilová Hana, Hrubá Alena, Hudcovič Ondřej, Janečková Eva, Juříková Petra, Koseček Jaroslav, Křapová Lenka, Mališková Renata, Mrázková Zuzana, Nováková Monika, Ondroušková Lenka, Pfeilerová Martina, Putnová Zuzana, Rubecký Lukáš, Stiborová Marcela, Stodůlková Kristýna, Stuchlík Václav, Šípková Blanka, Škarvadová Tereza, Urbánková Kateřina


▫ 4.D Ekonomické lyceum - Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


4.D Ekonomické lyceum
Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


Andrijko Jan, Birnbaumová Michaela, Blahuš Radek, Borková Blanka, Brhláčová Zuzana, Bruštík Jiří, Černochová Michaela, Hanáčková Eva, Holcová Jana, Huťková Miroslava, Juřenová Jana, Kořínek Tomáš, Kynčl Miroslav, Langerová Ivana, Langrová Miroslava, Lišková Pavla, Macháčková Radka, Mikl Jaroslav, Mikulenková Kateřina, Pulkrábek Adam, Salaj Petr, Smrčková Květa, Šošolíková Petra, Tichá Veronika, Tomková Kateřina, Trlidová Martina, Válková Kateřina, Vavříková Anna, Vrchovská Lenka, Zubalík Karel

▫ 4.E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Vařák


4.E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Vařák


Barnet Daniel, Běhunek Martin, Bobek Martin, Bocheza Jiří, Budinka Jan, Císař Tomáš, Haluza Miroslav, Helešic Petr, Horsák Jan, Jančařík Robin, Janů Petr, Juřica Zbyněk, Juříček Ondřej, Kašpar Petr, Král Daniel, Kubový David, Kusák David, Lutr Marek, Nepor František, Petrů Stanislav, Písařík Jan, Polínek Pavel, Prekop Pavel, Ptáček Tomáš, Sára Jakub, Stodola Ondřej, Šmiraus Michal, Vaškůj Jaroslav, Zemánek Karel

▫ 4.F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


4.F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


Apolenář Roman, Bělíček Vlastimil, Blažek Jiří, Cagaš Tomáš, Ficek Ondřej, Habrman Zdeněk, Hájek Michal, Hubík Jiří, Ingr Miroslav, Jančík Břetislav, Jurák Tomáš, Kordula Milan, Koutný Adam, Kříž Petr, Lamoš Martin, Lengál Ondřej, Nečas Aleš, Potočný Roman, Řehák Ladislav, Slezák Jiří, Smola Ladislav, Strnad Otto, Tomášek Eduard, Turna Lukáš, Váňa Roman, Vítek Daniel, Wiesner Roman, Žmolík Pavel

▫ 4.G Technické  lyceum - Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


4.G Technické lyceum
Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


Bača Petr, Beneda David, Černý Ondřej, Gavenda Pavel, Hoza Martin, Hradil Rostislav, Chmelenský Pavel, Jurčík Libor, Klammert Michal, Kolář Jan, Loučka Vít, Macalík Lukáš, Maixner Martin, Mičák Tomáš, Mikulčík Miloslav, Navrátil Rudolf, Pavelec Jiří, Popelka Jaroslav, Strohbach Thomas, Škrabal Ondřej, Talášek Jan, Tomšů Jana, Turoň Karel, Velecký Jaroslav, Vyvlečka Radek, Zápeca Jan

▫ 4.H Technické  lyceum - Třídní učitel: RNDr. Vladimír Vaščák


4.H Technické lyceum
Třídní učitel: RNDr. Vladimír Vaščák


Balogh Igor, Blažek Tomáš, Dědek Vladimír, Dekar Martin, Hošek Petr, Chlud Michal, Jurák Přemysl, Kledrowetz Jan, Kurtin Lukáš, Mackovík Matěj, Málek Martin, Mazal Jan, Míčka Martin, Polách Jan, Silný Libor, Ševeček Jan, Šimčík Milan, Šimek Ludvík, Vozdek Lukáš, Vrba Bohumil, Walter David, Zmeškal Marek

▫ 4.K Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


4.K Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


Bitomská Vendula, Burget Josef, Doležal Radim, Dospíšil Tomáš, Eliášová Petra, Forman Radek, Hlaváček Martin, Holík Marek, Horehleďová Martina, Janča Lukáš, Juráň Milan, Laštůvka Milan, Mikulčík Jiří, Netopilík Tibor, Ovesný Přemysl, Pavlačka Radek, Peniaško Lukáš, Pisklák Tomáš, Podmajerský Petr, Semela Lukáš, Skřivánek Jakub, Strýček Tomáš, Sukup Marek, Šiko Marek, Ťoková Radka, Vaněk Vlastimil, Zatloukal Radek, Zelík Pavel

▫ 4.L Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


4.L Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


Bednařík Jaroslav, Fürst Pavel, Gajdošíková Marie, Hrebík Marek, Humpál Tomáš, Janča Petr, Kašpar Michal, Králík Tomáš, Ládyová Renáta, Löffelmann Tomáš, Lovecký Petr, Malaník Petr, Sába Josef, Skopal Svatopluk, Smyček Jakub, Staňková Kateřina, Sýkora Martin, Štefka Vladimír, Švach Jakub, Velísková Zuzana, Višenka Jiří, Vítková Romana, Vlček Tomáš, Volek Miroslav

▫ 4.M Stavebnictvi - Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


4.M Stavebnictvi
Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


Bečica Radek, Čechmánek Jiří, Černíková Jana, Gajdošík Roman, Hodický Kamil, Hudek Jan, Chvilíček Roman, Janík Michal, Košina Jakub, Kunovský Dušan, Lebeda Adam, Machů Ondřej, Mikuláštík Miroslav, Němec Tomáš, Ostřanský Jiří, Paštěka Petr, Pavlas Radek, Petrášová Martina, Skokánek Petr, Skula Pavel, Šimová Zuzana, Šoustal Pavel, Ušela Michal, Vývoda Martin

Fotografie číslo. 1-11 (z 11 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 3
Uživatelé: 2
Návštevy: 1

3a reznik
Titulní stránka
5 min-54 sec

2e bargl
Kalendář školy
5 min-49 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |