Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 1939-1999 :  Celkem:497

1939-1940 Celkem:2 (0)
1939 (1)
1940 (1)
1941-1949 Celkem:18 (0)
1941 (2)
1942 (1)
1943 (2)
1944 (2)
1945 (2)
1946 (2)
1947 (2)
1948 (2)
1949 (3)
1950-1959 Celkem:52 (0)
1950 (2)
1951 (3)
1952 (3)
1953 (2)
1954 (7)
1955 (5)
1956 (6)
1957 (7)
1958 (9)
1959 (8)
1960-1969 Celkem:96 (0)
1960 (9)
1961 (9)
1962 (8)
1963 (7)
1964 (7)
1965 (11)
1966 (11)
1967 (12)
1968 (12)
1969 (10)
1970-1979 Celkem:100 (0)
1970 (9)
1971 (9)
1972 (9)
1973 (9)
1974 (11)
1975 (9)
1976 (10)
1977 (11)
1978 (12)
1979 (11)
1980-1989 Celkem:123 (0)
1980 (15)
1981 (16)
1982 (14)
1983 (14)
1984 (12)
1985 (10)
1986 (12)
1987 (9)
1988 (10)
1989 (11)
1990-1999 Celkem:106 (0)
1990 (11)
1991 (11)
1992 (12)
1993 (11)
1994 (12)
1995 (8)
1996 (10)
1997 (10)
1998 (11)
1999 (10)

Album neobsahuje fotografie



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |