Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2006 :  Celkem:10


▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


Bednařík Martin, Elger Jiří, Fišer Pavel, Fránek Martin, Gavendová Hana, Gruník Jan, Hošková Eliška, Chaloupka Petr, Konečný Petr, Latinák Petr, Macháč Jan, Machů Vojtěch, Ocelík Jakub, Podola Milan, Sedlák Pavel, Sedlář Radek, Slíva Josef, Stoklásek Lubomír, Švihel Miroslav, Trčka Vojtěch, Vašíková Martina, Vyoral Jan, Zemánek Tomáš, Žaba Tomáš

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


4. B Strojírenství
Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


Adámek Ladislav, Hanáček Tomáš, Handl Jakub, Imrich David, Janečka Michal, Klimeš Michal, Králík Lukáš, Kudláček Tomáš, Láník Martin, Martínek Tomáš, Mišelnický Lukáš, Novák David, Petřík Václav, Pobořil Josef, Růžička Radim, Sedláček Jan, Sokol Filip, Turýn Jan, Umýsa Radovan, Vágner Vladislav, Valentík Jakub, Vlč Lukáš, Zajíček Ondřej

▫ 4. C Management obchodu a služeb - Třídní učitel: Ing. Jan Janča


4. C Management obchodu a služeb
Třídní učitel: Ing. Jan Janča


Čechmánková Iveta, Davidová Ingrid, Friedl Jakub, Holíková Veronika, Chmelař Lukáš, Jurečková Tereza, Karafiátová Lenka, Kašpárková Zlata, Kovářová Barbara, Koželová Radana, Kuňák David, Lochmanová Lucie, Mádrová Andrea, Mahdal Petr, Macháčková Lenka, Mikesková Martina, Musilová Hana, Ondrůšová Iva, Pálková Jana, Plšková Veronika, Procházková Martina, Přikrylová Marcela, Saláková Andrea, Skalníková Kateřina, Světlíková Vendula, Šuba Michal, Šustrová Lenka, Tománková Veronika, Vaňharová Eva, Vyoralová Jana, Zavadilová Kateřina

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Ing. Marie Vítková


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Ing. Marie Vítková


Balun Jan, Bednaříková Petra, Čevelová Nikola, Gallová Martina, Halaška Michal, Hnilicová Alena, Klemšová Marie, Kotásková Veronika, Kouřil Jiří, Krajča Ondřej, Lev Václav, Macháčová Markéta, Malinek Martin, Manová Tereza, Marcoňová Martina, Matějíčková Monika, Petržela Tomáš, Podhorná Nikola, Polínková Martina, Pomklová Lada, Richtrová Martina, Říhová Zuzana, Sattek Martin, Skálová Miroslava, Skula Jakub, Stuchlíková Terezie, Sýkorová Ivana, Vítková Lenka, Zapalačová Hana, Žák Roman

▫ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Antonín Bětík


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Antonín Bětík


Bělík Pavel, Bořutík Stanislav, Černý Tomáš, Čížek Marek, Gazdík Petr, Gažda Michal, Gerych Jan, Hlavica Michal, Hlobil Vítězslav, Horňák Radim, Hradil Jiří, Juras Marek, Kolínek Petr, Kopka Ondřej, Macháč Ondřej, Machů Petr, Mužík Milan, Novák Zdeněk, Petřík Tomáš, Rysner Jan, Ryška Petr, Santo Tomáš, Sikora Martin, Suchomel Petr, Valenta Jaroslav, Valouch Lukáš, Zamazal Zdeněk

▫ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: RNDr. Lenka Švehlíková


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: RNDr. Lenka Švehlíková


Bartončík Petr, Bezděk Tomáš, Březík Petr, Čech Martin, Čevora Radek, Daněk Jan, Gajdošík Ivo, Goňa Tomáš, Holotík Jan, Hubáček Martin, Juřica Stanislav, Korec Jiří, Kutra Igor, Novák Ondřej, Plšek Stanislav, Polanský Jakub, Pšenka Radek, Rejdík Martin, Richter Zdeněk, Rudoš Miloslav, Straka Richard, Strejček Jan, Šebestík Jan, Ševela Martin, Trbušek Josef, Valenta Petr, Vyoral Jakub, Zvonek Radek

▫ 4. G Technické  lyceum - Třídní učitel: Mgr. Miroslav Malchárek


4. G Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Malchárek


Bača Lubomír, Bartončík Michal, Benda Tomáš, Bochezová Markéta, Březina Roman, Doležal Petr, Heinrich Tomáš, Hromník Lukáš, Junák Vladimír, Kolek Jan, Kudláček Ondřej, Liška Marek, Malaník Martin, Mičola Jan, Opáleník Ivo, Prokopec Zdeněk, Řezáč Jan, Schöfrová Kristýna, Skovajsa Lukáš, Šicner Jiří, Šimek Tomáš, Špaček Petr, Šušlík Václav, Tichý Libor, Tkáč Adam, Vrána Pavel, Zlámalová Petra

▫ 4. H Technické  lyceum - Třídní učitel: Mgr. Kamil Zetěk


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Kamil Zetěk


Adam Vladislav, Baletka Zdeněk, Beneš Karel, Dědek Hynek, Halámek Martin, Cholasta Jan, Kašpárek Jiří, Kolomazník Martin, Konečný Ivan, Kop Michal, Krajíček Tomáš, Lovecký Jakub, Macháček Václav, Matoušek Jiří, Míček Jiří, Mikeš Jan, Mikl Martin, Peček Roman, Rozehnal Mirek, Svoboda Jiří, Škrabánek Ondřej, Šuráň Jiří, Talaš Josef, Tomášek Michal, Valčo Jakub, Velikovský Lukáš, Zbožínek Martin, Žák Vojtěch

▫ 4. K Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


4. K Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


Bětík Jaroslav, Blažek David, Darebníček Pavel, Dostál Miroslav, Družbík Jiří, Gallová Marcela, Hlavenka Tomáš, Hoferek Martin, Hulenková Martina, Jelínek Roman, Jurášek Lubomír, Kočica Jakub, Lisoněk Tomáš, Mariánková Eva, Mikulinec David, Minarčík Michal, Ondráček Lumír, Otáhal Roman, Podolan Zdeněk, Stančíková Pavlína, Stuchlík Jaroslav, Surý Václav, Štěpáník Martin, Valová Alena, Vlčková Marie, Zabloudilová Věra, Zaremba Michal, Zavadil Michal, Zedka Milan, Zíka Vratislav

▫ 4. L Stavebnictvi - Třídní učitel: Mgr. Robert Ficek


4. L Stavebnictvi
Třídní učitel: Mgr. Robert Ficek


Bazelová Nikola, Čabla Daniel, Damborský Lukáš, Dlabaja Ondřej, Doruška Ondřej, Fianta Michal, Hoferek Jaroslav, Ingr Aleš, Juřík David, Kadlčík Jiří, Kokojanová Kristýna, Koláček Kamil, Kotouč David, Majdloch Jan, Marková Lada, Mikesková Denisa, Otáhalová Marcela, Přehnal Jan, Skyba Tomáš, Smolka Miroslav, Sučanský Tomáš, Svěchota Petr, Šenovská Martina, Vašíček Jiří, Zápeca Jiří, Zderčík Ondřej

Fotografie číslo. 1-10 (z 10 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 3
Uživatelé: 2
Návštevy: 1

3a reznik
Titulní stránka
5 min-28 sec

2e bargl
Kalendář školy
5 min-23 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |