Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2007 :  Celkem:10


▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


4. A Strojírenství
Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


Bobčík Martin, Doležel Adam, Fialka Radim, Gajdošík Evžen, Chytil Jakub, Juráň Jan, Juřena Svatopluk, Juza Stanislav, Kolář Martin, Koseček Pavel, Kotek Ondřej, Kučera Michal, Máčala Stanislav, Mazur Michal, Mokriš Lukáš, Mudrák Ivo, Orsák Jakub, Palla Lukáš, Pastyřík Michal, Petula Lukáš, Prokopec David, Slovák Petr, Straka Petr, Struška Ondřej, Šikuta Lukáš, Štokman Michal, Urban Jan, Vavrys Petr, Veselý Lukáš

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


Barcuch Jiří, Bochořák David, Bůžek Radim, Kamarád David, Karola Vlastimil, Kovář Vlastimil, Kozár Lukáš, Křeček Vojtěch, Kučera Tomáš, Kysilko Vít, Mikel Milan, Miškařík Kamil, Odstrčilík Pavel, Podola David, Sazima Ondřej, Stružka Pavel, Sýkora Ondřej, Šantavý Ivo, Šrom Michal, Štarha Miroslav, Štěpán Martin, Válek Jan, Zdráhal Evžen

▫ 4. C Management obchodu a služeb - Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


4. C Management obchodu a služeb
Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


Dubská Veronika, Gillová Ivana, Habrovanská Michaela, Halaška Martin, Hanák Daniel, Jakeš Miroslav, Jakešová Zuzana, Janků Lukáš, Jasenská Anna, Jurčíková Jana, Juřenová Eva, Kabourková Renata, Kolářová Ivana, Krátký Lukáš, Kraváčková Adéla, Laciga Martin, Lekešová Jana, Mlýnková Alena, Mol Martin, Nováková Marie, Oškerová Zuzana, Pašková Šárka, Pešková Veronika, Rejdíková Jana, Slunečková Hana, Strachotová Kristina, Turková Michaela, Ulmanová Renata, Vacenovská Lucie, Vyoralová Alena

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


Balejová Iveta, Bauerová Lucie, Beníček Martin, Beníčková Veronika, Bezděčík Martin, Čajková Edita, Daňková Kateřina, Fialová Michaela, Gabrhelíková Michaela, Hala Filip, Hanulík Petr, Hoferková Romana, Juráňová Magda, Jurášková Kateřina, Karlíková Veronika, Krupicová Markéta, Lednická Hana, Paroulková Jana, Pavlíček Václav, Pavlíková Lenka, Plšková Michaela, Rudoš Martin, Sedláčková Ludmila, Slavíková Petra, Stöhrová Karolína, Turečková Jarmila, Valčíková Kamila, Vargová Jana, Vrbová Martina, Žižlavská Petra

▫ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Mgr. Růžena Sehnalová


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: Mgr. Růžena Sehnalová


Barot Pavel, Častulík Michal, Dóczy Robert, Drgoň Martin, Jurásek Matěj, Kadlec Michal, Kovařík Jindřich, Krčma Martin, Kučeřík Petr, Machala Pavel, Marcinka Ondřej, Naňák Pavel, Přikryl Ondřej, Slovák Josef, Ševčík Jan, Šild Dušan, Škamrala Adam, Šmíd Josef, Štekovič Michal, Tobolík Jiří, Vogeltanz Tomáš, Vrba Jaroslav, Zbranek Miroslav

▫ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


Bartoň Martin, Čmelák Josef, Dvořáček Petr, Gargulák Lukáš, Gomola Roman, Hanáček Adam, Kadlčák Jan, Kanoš Petr, Kožušník Jan, Krajčovič Michal, Kvasnička Václav, Latinák Lukáš, Malaník Jan, Michalčík Ondřej, Mikulášek Jakub, Novák Dominik, Polách Ondřej, Ptáček Tomáš, Smékal Lukáš, Zemčík Jakub, Žáček Viktor

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitel: RNDr. Vlastimil Flajšingr


4. G Technické lyceum
Třídní učitel: RNDr. Vlastimil Flajšingr


Basovník Marek, Bětík Václav, Císař Václav, Coufalík Pavel, Dosedla Milan, Dubina Jan, Dujka Petr, Fojtů Pavel, Görig Jan, Hradil Michal, Janečka Jan, Javorová Lucie, Kocián Adam, Kuzník Petr, Lichková Iveta, Machů Martin, Mikunda Petr, Nedbal Jan, Pecina Lukáš, Sysala Tomáš, Talaša Miroslav, Truhlář Marek, Vraštiak Pavel, Vyoral Ondřej, Záhorovský Petr, Zeman Marek

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Bohumír Urbánek


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Bohumír Urbánek


Bosák Dalibor, Bužek Michal, Čecho Martin, Doleček Ladislav, Doležel Marek, Dolník Jaroslav, Drda Jan, Hrdlička Michal, Hübner Lukáš, Chomič Dimitrij, Jurčík Michal, Kašpar Jaroslav, Košárek Jan, Krajča Tomáš, Kutěj Ondřej, Machala Jan, Mrlík Jiří, Nábělek Pavel, Ocelík Tomáš, Stehlík Martin, Šuba Dušan, Šudřich Martin, Vítek Pavel, Vyoral Jiří, Zahradnický Martin, Žouželka Martin

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitelka: Ing. Eva Netopilová


4. K Stavebnictví
Třídní učitelka: Ing. Eva Netopilová


Borovičková Martina, Dvorník Jakub, Ešler Petr, Fendrychová Marie, Filák David, Gajdošík Jiří, Gerych Michal, Grebeníček Jan, Holba Martin, Jehlička Lukáš, Kavečka Roman, Klinkovský Lukáš, Machálková Nela, Pastyřík Martin, Skuherský Karel, Stoklásek Václav, Stuchlík Radek, Šenovský Josef, Škorík Jan, Šojdr Jan, Talaš Radek, Vlk Pavel, Vyoral Václav, Zábelová Tereza, Zifčák Martin, Zvonek Martin, Žáčková Lucie

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitelka: Mgr. Drahomíra Svobodová


4. L Stavebnictví
Třídní učitelka: Mgr. Drahomíra Svobodová


Bukovjanová Eva, Bula Tomáš, Černá Lenka, Dorda Lukáš, Gabryš Pavel, Hanáček Michal, Hirková Jana, Hučík Martin, Chudý Tomáš, Juřík Michal, Kozubík Jiří, Kuča Lukáš, Mrva Jan, Opravil Lukáš, Sátora Martin, Sedláček Tomáš, Schwach Patrik, Srnec Radovan, Staněk Milan, Surý Viktor, Škrabal Pavel, Šupová Veronika, Švirák Jiří, Vančura Lukáš, Vaněk Štěpán, Vávra Vít, Votava Lukáš, Vrba Pavel

Fotografie číslo. 1-10 (z 10 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

zavodnik2
Titulní stránka
4 h-15 min-23 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |