Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2008 :  Celkem:11


▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


Albrecht Ondřej, Barbořík Tomáš, Barcuch Jakub, Bártek Tomáš, Branda Marek, Drábek Pavel, Firych Michal, Gergel Jiří, Hapal Roman, Hoferica Petr, Jurčák Richard, Krempaský Jakub, Kuňák Jiří, Mrlík Pavel, Pastorčák Lukáš, Petrovský Michal, Rubalová Nikol, Skok Tomáš, Soukupová Lucie, Stodůlka Jiří, Stoklásek Pavel, Strnad Miroslav, Šánek Petr, Šišpera Filip, Šperling Jiří, Šudřich Roman, Zámoravec Lukáš

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


Brezanský Vít, Bula Vít, Čejka Libor, Elšík Martin, Grof Jiří, Hotařík Jan, Kapalka Martin, Kolář Bronislav, Křupka Marek, Kubík Pavel, Lecián Václav, Macík Petr, Martínek Ondřej, Matela Milan, Metela Petr, Mikel Pavel, Molek Nikola, Němec Lukáš, Podola Tomáš, Pospíšil Jaromír, Suchomel Viktor, Vraštiak Michal, Weinhönig Jiří, Zálešák Michal, Zaremba Matouš, Zubík Michal

▫ 4. C Management - Třídní učitelka: Mgr. Věra Mizerová


4. C Management
Třídní učitelka: Mgr. Věra Mizerová


Batík Tomáš, Blaščík Patrik, Červenka Ivo, Červenková Lucie, Fröhlichová Vendula, Hajda Martin, Horká Magdalena, Chudárek Marek, Jurčíková Pavla, Kostílek Tomáš, Kovaříková Vladimíra, Kratochvílová Hana, Kubíčková Kateřina, Lizancová Romana, Macháčková Blanka, Matějů Iveta, Matula Jiří, Petrová Martina, Rakusová Tereza, Slováčková Kateřina, Slováčková Michaela, Stopková Eva, Sýkorová Veronika, Šubová Stanislava, Vlčková Lenka, Vojta Vladimír

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


Bartoník David, Blaho Ondřej, Bršlíková Simona, Budinková Veronika, Daňková Zuzana, Fridrich Vladimír, Garguláková Alena, Hlavicová Radka, Horáková Jaroslava, Jašková Tereza, Jordán Radek, Klíma Radek, Konečná Alena, Krkošková Leona, Kubáňová Marta, Květáková Lucie, Machalíčková Vendula, Manová Jana, Míček Michal, Navláčilová Tereza, Nezdařilová Gabriela, Pfefferová Ľudmila, Sedláčková Daniela, Slezák Roman, Široká Magdaléna, Štětkář Pavel, Velikovský Petr, Zárubová Veronika

▫ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


Belloň Michal, Duda Radek, Dufka Zbyněk, Fryštacký Jakub, Gajdošík Lukáš, Gargulák Lukáš, Hrdek Jan, Janošík Zdeněk, Kolařík Jaroslav, Koncer Adam, Macek Jiří, Mejzlík Martin, Mizera Josef, Motúz Ondřej, Ocelík Marek, Pechal Lukáš, Přikryl Jan, Slováček Jakub, Süsz Jakub, Šilhán Jiří, Šošolík Marek, Tureček Jan, Váňa Libor, Vrabček Lukáš, Zlámal Zdeněk

▫ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


Cileček Petr, Drážný Jiří, Forman Jiří, Hlaváč Jan, Hlavica Petr, Holderik Pavel, Hrdina Pavel, Chmela Ondřej, Jůzl Lukáš, Kajš Stanislav, Krampl Jakub, Křepelka Jan, Kurandin Dmitrij, Kurečka Adam, Kusák Tomáš, Matuška Jakub, Mikel Vojtěch, Mikulinec René, Nagy Michal, Ryba Lubomír, Říha Petr, Slováček Ondřej, Šramota Jan, Šudoma Ondřej, Talaš Roman, Vaculík Václav, Váňa Václav, Zelina Tomáš

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


4. G Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


Adámek Tomáš, Barot David, Březina Jiří, Černoch Adam, Doležal Jaroslav, Francálek Petr, Hrabina Pavel, Kadleček Petr, Kocián Petr, Krajča Dominik, Kuczman Petr, Kula Ondřej, Marcaník Jiří, Marek David, Mrnuštík Ondřej, Novosad Patrik, Panzar Ondřej, Plšková Markéta, Polášek Zdeněk, Procházková Jana Rozárie, Ratiborský Pavel, Rozsypálek Tomáš, Smýkal Michal, Sokola Petr, Sokolová Veronika, Tvarůžková Lenka, Uhřík Jaromír, Závodník Jiří, Žáček Petr

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Jiří Zahradnický


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Jiří Zahradnický


Bačák Pavel, Baumann Jakub, Bíbr Ondřej, Fialová Tereza, Hradil David, Ivanová Marika, Jasenský Erik, Jurygáček Dan, Knedla Rudolf, Kolařík Jan, Krasnovský Jiří, Machalíček Karel, Mikel Marek, Mikulčík Ondřej, Nelešovský Tomáš, Noghe Petr, Pala Marek, Pobořil Jan, Rybková Hana, Řehák Tomáš, Sedláčková Monika, Semerád Zdeněk, Sluštík Michal, Škrabal Jiří, Váňa Jonáš, Veselka Michal, Vlasatý Jan, Vyoral Martin, Wiesner David

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitelka: Mgr. Magda Zacharová


4. K Stavebnictví
Třídní učitelka: Mgr. Magda Zacharová


Barcuch Vlastimil, Červenková Simona, Čureček Josef, Hodonský Petr, Hrančík Michal, Hvozdenská Iveta, Juríková Kateřina, Juříček Lukáš, Karásek Jiří, Kašpárek Michal, Kolínek Tomáš, Kubík Jiří, Lekešová Michaela, Marcoňová Iva, Mašlaň David, Mitáš Petr, Neuman Tomáš, Rudolf Jan, Slovák Bronislav, Stehno Pavel, Strelec Josef, Šenovský Tomáš, Tomeček Michal, Ulmová Markéta, Vaněk Josef, Zábojníková Gabriela, Zámečník Ondřej

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


Barcuch Zdeněk, Bořuta Tomáš, Dostálová Dita, Drekslerová Iveta, Hubáček Kamil, Chaloupková Tereza, Janečková Magdaléna, Komárek Martin, Končák Jiří, Konečná Tereza, Křeháček Matěj, Lečbych Antonín, Londa Libor, Lukešová Edita, Manďák Ondřej, Marášek Petr, Miča Jaroslav, Očadlíková Zuzana, Orlovský Tomáš, Pektorová Marie, Ptáček Zdeněk, Steiner Lukáš, Sviták Roman, Tichý Michal, Tomis Adam, Zálešák Dalibor, Žůrek Petr

▫ 4. M Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


4. M Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Marie Zemanová


Brázdilová Šárka, Černá Tereza, Filípek David, Glücková Markéta, Hasoň Lukáš, Holíková Alena, Juřičková Martina, Klement Jiří, Kocveldová Tereza, Krajčová Jana, Kunorzová Marie, Landorová Jana, Lukašíková Michaela, Míková Aneta, Murková Darina, Mušálková Iva, Pekný Michal, Porubský Pavel, Pospíšilová Martina, Richter Tomáš, Říhová Pavlína, Semelová Tereza, Skřivánková Jitka, Strnadová Michaela, Střítecký Ondřej, Šamánková Barbora, Tkáč Martin, Vájová Markéta, Zlámalová Monika

Fotografie číslo. 1-11 (z 11 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

zavodnik2
Titulní stránka
4 h-17 min-22 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |