Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2009 :  Celkem:10


▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


4. A Strojírenství
Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


Aust Richard, Brázdil Pavel, Budík Tomáš, Goiš Jiří, Halík Václav, Hrabal Tomáš, Jakůbek Bohdan, Kolář Jan, Krmášek Vladan, Machů Tomáš, Malý Ondřej, Marcoň Václav, Matula Lukáš, Musil František, Nedbalová Radka, Novotný Roman, Orsák Jaromír, Potočný Vlastimil, Šinderbal Marek, Školný Roman, Šulovský Jan, Valčík Lukáš, Vaněček Martin, Vaněk Martin, Vodák Tomáš, Zlámal Radomír, Žáček Petr

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


Benek Roman, Berčík Tomáš, Bleša Michal, David Antonín, Fogaraši Jiří, Grác David, Gregor Michal, Hradil Jaroslav, Chudý Martin, Kouřil Martin, Kunorza Michal, Laník Jan, Mikel Radek, Mišelnický Petr, Polášek Tomáš, Srnec Jan, Sucháček Karel, Šenkeřík Michal, Štefanec Tomáš, Štůsek Jakub, Uherec Pavel, Válek Jan, Žalčík Jakub

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


Bambuch Ondřej, Běťáková Anna, Cigánková Aneta, Císařová Barbora, Cveková Michaela, Hamšík Josef, Hynčicová Simona, Chovancová Zuzana, Juhaňáková Veronika, Koňařík Martin, Kotásková Gabriela, Kozáková Leona, Krajčová Veronika, Kunovjánková Martina, Kysilková Klára, Lukašíková Natália, Marková Aneta, Navrátilová Martina, Ocelíková Klára, Pavelka Tomáš, Smýkalová Barbora, Srněnská Jana, Šerá Gabriela, Ševčíková Michaela, Škrabanová Lenka, Urban Tomáš, Váňová Nelly, Vrlová Iveta

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


Bártová Kateřina, Blanařová Lenka, Bobalová Lenka, Čechmánek Miroslav, Čevorová Sandra, Drybčáková Hana, Důbravová Petra, Hlávková Jana, Holík Lukáš, Horáková Monika, Hrubá Barbora, Janečková Gabriela, Kašík Oldřich, Kašpárková Marcela, Krajčová Eliška, Krsičková Pavlína, Mertová Kristýna, Mikala Roman, Mrlinová Lenka, Nesrsta Tomáš, Ratiborský Petr, Schadová Petra, Slezáková Sabina, Šumbera Jan, Válková Pavla, Večeřa Václav, Zapletalová Michaela, Zichová Magda, Zůbková Markéta

▫ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


Bat Roman, Bečica Aleš, Bělaška Tomáš, Březina Radim, Čech Pavel, Duroň Michael, Facuna Jiří, Galia Michael, Gromus Tomáš, Herba Andrej, Hrdlička Martin, Jakubíček Michal, Klečka Jan, Kolář Jakub, Kotrla Martin, Lukašík Petr, Onderka Jakub, Pospíšil Jiří, Stibora Karel, Šenovský Jiří, Vaňhara Michal, Večerka Tomáš, Vlček Josef, Zvončák Vojtěch

▫ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


Benroth Jakub, Bořuta Pavel, Gajdušek Lukáš, Hamada Vladimír, Heralecký Petr, Horáček Matěj, Horenský Martin, Chmela Ondřej, Cholasta Lukáš, Jurák David, Jurák Martin, Kolomazník Jan, Kostka David, Kratina Lukáš, Lambor Jiří, Malaník Pavel, Málek Karel, Nevřala Pavel, Novák Milan, Novosád Tomáš, Píštěk Jan, Plášek Ondřej, Pospíšil Jiří, Res Michal, Vlček Petr, Wiesner Jiří

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


Čech David, Fux Jan, Gajdoš Filip, Hanulíková Marie, Horák Miroslav, Charvát Jan, Jurák Vítězslav, Liška Ondřej, Malečík Patrik, Prokop Ondřej, Románek Michal, Řezníček Michal, Řezníček Zbyněk, Sedláčková Petra, Sochor Ondřej, Suchý Jan, Šidlíková Jana, Šůstek Martin, Valenta Jan, Vrba Václav, Zábojník Jakub, Zápařková Kateřina, Zubalík Jakub, Žáček Václav

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


4. H Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


Dvořák Petr, Fleischmann Martin, Haderka Jan, Hradílek Ondřej, Hudec Jiří, Chvíla Martin, Janků Petr, Konečný Jakub, Kostka Roman, Kotěra Milan, Maršovský Karel, Mayer Petr, Mezírka Martin, Mikulášek Kamil, Motal Lukáš, Nešpor Tomáš, Novák Marek, Pavelka Radomil, Rygl Jaroslav, Sokol David, Sousedík Tomáš, Spurný Daniel, Sucháček Lukáš, Sýnek Michal, Ševčík Tomáš, Vala Jan, Zíka Tomáš, Žaludek Jindřich

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


Bajza Ondřej, Balajka Michal, Čechová Zuzana, Dolák Jan, Gregor Tomáš, Hala Pavel, Holba Michal, Holková Soňa, Janošík Aleš, Kadlčáková Petra, Knap Michal, Knapová Alena, Lukáš Lubomír, Matějíček Jan, Mikulka Petr, Remeš Martin, Rokosová Iva, Rozumek Jakub, Řehůřek Tomáš, Sedláčková Iveta, Síla Rudolf, Sýkora Jan, Šánek Pavel, Šufner Michal, Vlach Jan, Vyoral Martin, Výstup Petr, Výstup Stanislav

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


Bednařík Antonín, Boček Michal, Býčková Klára, Fianta Martin, Hanáček Jan, Hanáčík Jan, Hlavičková Kateřina, Holba Radek, Horehleď Jiří, Chovančík Radek, Imrich Petr, Janků Ondřej, Jurča Martin, Kadlček Dan, Kovář Miroslav, Krystýnek Pavel, Kuchař Marek, Laga Marek, Lednický Josef, Máčala Josef, Mlčochová Romana, Sviták Tomáš, Švadleňáková Radka, Trávníček Václav, Tykal Marek, Valášková Lucie, Vlachynský Luděk, Zelík Ondřej

Fotografie číslo. 1-10 (z 10 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

zavodnik2
Titulní stránka
4 h-16 min-16 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |