Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2010 - 2015 : 2011 :  Celkem:10


▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


Adámek Mojmír, Barcuch Jan, Hovězák Josef, Ježík Marek, Kafka Jakub, Kašík Libor, Kolařík Radek, Koutek Petr, Kubálek Jan, Kutra Svatoslav, Maryník Tomáš, Masar Ondřej, Mikšík Radek, Molčík Filip, Němec Petr, Pfeffer Jiří, Polášek Jaroslav, Pristach Petr, Slovák Martin, Šimoník Miroslav, Tilšer Michal, Váňa Milan

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


Bečica Marek, Bednář Jan, Borovec Jiří, Bravenec Tomáš, Bucňák Ondřej, Gančarčík Michal, Hrehuš Martin, Januška Ondřej, Kolaja Jaroslav, Kostka Tomáš, Lukeš Ondřej, Mikoška Zdeněk, Novotný Petr, Obdržálek František, Prikryl Martin, Rybáček Matěj, Řezníček Marek, Slanina Tomáš, Straka David, Strnad Jan, Šalášek Petr, Turčín Jiří, Válek David, Záleský František, Žůrek František

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


Ambrůzová Kateřina, Antas Vilém, Baránková Aneta, Bednářová Renata, Fojtíková Šárka, Gottvald Lukáš, Hořáková Barbora, Chovancová Hana, Jurčáková Renata, Kögler Milan, Krajčová Markéta, Krejčová Lenka, Krisl Jakub, Linhartová Veronika, Machů Lucie, Mikšová Dominika, Navrátilová Pavla, Pavelková Nikola, Polachová Zuzana, Prokopová Veronika, Rožnovský Petr, Rudolf Jakub, Skybová Marie, Sluštík Matouš, Tomšů Hana, Vonková Iveta, Vrťová Lenka, Zapletalová Klára

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Zdena Žouželková


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Zdena Žouželková


Beňačka Martin, Brázdilová Kristýna, Capíková Renáta, Donáczi Martin, Goišová Zuzana, Gruber Jakub, Hanáčková Kristýna, Helešicová Kristýna, Heráková Tereza, Chlupová Andrea, Janoušek Petr, Macková Gabriela, Mádrová Simona, Michálek Radim, Mikesková Jana, Mokrá Iveta, Mrnuštík Michal, Prokopová Tereza, Rozsypálková Jana, Spurný Milan, Šerý Jakub, Štěpáníková Klára, Tobolíková Romana, Travencová Veronika, Uhříková Helena, Vašíková Lenka, Vítková Jana, Vyoralová Iveta, Zahnašová Adriana

▫ 4. E Elektrotechnika - Třídní učitelka: Mgr. Alena Langrová


4. E Elektrotechnika
Třídní učitelka: Mgr. Alena Langrová


Ambruz Zdeněk, Bargl Radek, Bělohlávek Petr, Boček Ondřej, Čala Martin, Časta Marek, Důbrava Marek, Foukal František Daniel, Havránek Milan, Jančík Oto, Jurčák Tomáš, Knot Dušan, Kondler Radim, Kořenek Daniel, Kovář Petr, Krajča Jakub, Machů Dominik, Machů Tomáš, Malaník Michal, Mikoška David, Mitáš Martin, Mojžíš Karel, Pektor Martin, Petřík Lukáš, Polášková Markéta, Šmíd Marek, Taťák Martin, Viceník Šimon

▫ 4. F Elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


4. F Elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


Bartoš Marek, Běhůnek Michal, Dlabaja Martin, Dobusch Roman, Domanský Martin, Hrančík Tomáš, Jiráček Tomáš, Juračka Matěj, Kolařík Petr, Koukola David, Kovařík Jakub, Kučný Michal, Maček Ondřej, Matulík Martin, Modlitba Martin, Odstrčil Marek, Pálka Václav, Pekař Tomáš, Ptáček Břetislav, Růžička Jiří, Snášel Martin, Štefanko Jakub, Tatýrek Ondřej, Vald Jan, Vaněk Martin, Vašina David

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


Bělaška Karel, David Miroslav, Dědek David, Dittrich Josef, Havel Michal, Jukin Erik, Kafková Simona, Kočař Daniel, Kolařík Vojtěch, Kopřiva Jan, Kutý Michael, Laščák Tomáš, Lobreis Jan, Nedavaška Martin, Němec Ladislav, Řezníčková Tereza, Skalický David, Šebesta Petr, Šolar Ondřej, Tkadlec Jakub, Trávníček Lukáš, Válek Lukáš, Valouch Marek, Vass Petr, Vítek Vlastimil, Vodička Tomáš, Žaluda Martin

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Ing. Petr Vilímek


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Ing. Petr Vilímek


Belloň Tomáš, Bíreš Michael, Brázdil Petr, Čepica Vojtěch, Gajdoš Nikola, Heřkovič Petr, Juřina Lukáš, Koukal Pavel, Kouřil David, Kubín Petr, Kundera Tadeáš, Ludvík Martin, Mikulík David, Morong Miroslav, Procházka Milan, Psotka Jan, Reiskup Matěj, Smolinka Martin, Svízela Lukáš, Umlauf Martin, Váňa Jan, Večeřa Martin, Vrba Petr, Zajíc Jiří, Zavadil Jakub, Zbranek Michal

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitelka: Ing. Eva Netopilová


4. K Stavebnictví
Třídní učitelka: Ing. Eva Netopilová


Běloň Jan, Bělovský Michal, Buberník Jan, Gábor Lukáš, Heinrich Jiří, Horka Pavel, Janíček Jiří, Kopeček Robert, Král Jiří, Kusák Jiří, Lecián Martin, Macek Martin, Manclová Miroslava, Miklas Josef, Miklík Petr, Nepraš Kamil, Očadlík Martin, Ondráčková Eva, Sedlář David, Šenkýř Michal, Šilhavíková Jana, Šišková Šárka, Vajda David, Vaněk Martin, Vyoral Michal

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitelka: Mgr. Drahomíra Svobodová


4. L Stavebnictví
Třídní učitelka: Mgr. Drahomíra Svobodová


Bednařík Tomáš, Belan David, Borková Marie, Černuška Kamil, Gábová Hana, Holomčík Zdeněk, Chlud Radek, Juráň Pavel, Klečková Kateřina, Knotek Josef, Lukáš Radek, Machovská Soňa, Machů Michal, Matuš Martin, Odložilík Marek, Podškubka David, Prachař Jakub, Řezníček Martin, Skovajsa Štěpán, Svozil Vladimír, Šimoník Luděk, Tranová Kateřina, Vaněk David, Vítek Daniel

Fotografie číslo. 1-10 (z 10 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

2e bargl
Kalendář školy
6 min-49 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |