Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2010 - 2015 : 2012 :  Celkem:10


▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


4. A Strojírenství
Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


Beneš Ondřej, Čechman David, Čechman Ondřej, Horáček Jan, Horák Jakub, Chalupa Vlastimil, Javora Václav, Jurečka Vladislav, Kalenda Jan, Kmenta Ondřej, Kořének Pavel, Kudela Libor, Lysák Radek, Máčala Martin, Macháč Patrik, Machara Radek, Nagy Martin, Němec Ondřej, Pálka Petr, Polanský Martin, Suchomela Adam, Šafařík Petr, Šerý Václav, Šimara Jiří, Škrabana Jan

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


Angelovič Jakub, Bělák Zdeněk, Brostík Michal, Důbrava Lukáš, Hejník Jiří, Kaláč Michal, Kalus Vojtěch, Konečný Josef, Koutník Martin, Kročil František, Kučera Jan, Mališka Lukáš, Mikeska Jiří, Nedbal David, Nedbal Petr, Petrák Tomáš, Ponížil Tomáš, Řehůřek Ondřej, Sokola Tomáš, Srnec Jakub, Stolařík Jaromír, Strapina Dominik, Sunek Ondřej, Ševčík Tomáš, Štach Jan, Tkadlec Martin, Tomšů Michal, Utinek David

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Tydlačková


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Tydlačková


Baumbachová Vendula, Bobálová Kateřina, Březina Filip, Damborský Adam, Dlabajová Pavlína, Dosedla Jiří, Dosoudil Patrik, Kadlečková Marie, Klačánková Lucie, Komárková Veronika, Kopecká Gabriela, Lognierová Jana, Mitáčková Kateřina, Mol Erik, Nováková Michaela, Plšková Vendula, Polišenská Jana, Půčková Monika, Robková Kateřina, Skoumal Karel, Slezáková Michaela, Škrabalová Michaela, Štach Martin, Třetinová Marie, Urbanová Dagmar, Vojáčková Kristýna, Vráblíková Lenka

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


Brázdil Radek, Brhlová Markéta, Častulíková Marie, Dlabačová Veronika, Fojtík Patrik, Gabryš Vojtěch, Gottwaldová Aneta, Hájková Barbora, Hlaváč Pavel, Hořák Daniel, Hrošová Jitka, Chromčáková Yveta, Ježíková Jana, Kolářová Aneta, Kosina Lukáš, Kozubík Jan, Kupčíková Kristýna, Kyselicová Martina, Mališková Pavla, Römerová Tereza, Šimoníková Nikola, Štěpánová Eva, Tylčeová Michaela, Vaškůjová Klára, Vavrysová Jarmila, Zábojníková Anna, Zůbková Kristýna

▫ 4. E Elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


4. E Elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


Bača Václav, Bartoň Vladimír, Brázdil Radek, Crlík David, Gabriel Vít, Hromádka Pavel, Chlud Jan, Chytil Lukáš, Jasenský Filip, Juráň Jakub, Jurča Pavel, Karafiát Michal, Koňařík Michal, Konečný Tomáš, Kvasnička Petr, Lancouch Ondřej, Macháček Lukáš, Postava Václav, Sakin Martin, Skokánek Michal, Studénka Radim, Studenka Vojtěch, Šerý Petr, Umysa Petr, Urbaník Matěj, Vašica Zdeněk

▫ 4. F Elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


4. F Elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


Bobalík Radim, Boráň Martin, Friedl Adam, Frýdl Miroslav, Galuška David, Hoferek Jakub, Homola Stanislav, Hrdina Adam, Charous Zdeněk, Jahoda Tomáš, Jermakov Jiří, Jurča Michal, Krajcar Tomáš, Malaník Tomáš, Manďák Roman, Mašláň Zbyněk, Miškařík Tomáš, Pinďák Michal, Seidl Jiří, Skřivánek Tomáš, Svízela Jan, Svobodník Petr, Štencl Michal, Trhlík Tomáš, Varmuža Aleš

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


Bakala Denis, Bezděčík Jiří, Hesková Veronika, Horáček Jiří, Hrbáček Matěj, Kašpar Michal, Kostka Matěj, Křenek Radim, Lorenc Michal, Máčala David, Machalíček Marek, Malina Vratislav, Malý David, Moštěk Ondřej, Novák Kamil, Ondrašík Adam, Pavelka Tomáš, Popelka Petr, Přívara Jakub, Rektořík Jiří, Růžičková Eva, Smolka Zdeněk, Sovják Erik, Stiborová Dana, Šimoník Ladislav, Talaša Jan, Uher Michal, Vágner Ondřej, Veselý Pavel, Zapletal Miroslav, Žaludek Vojtěch

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Jiří Zahradnický


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Jiří Zahradnický


Benýšek David, Blaha David, Bobák Petr, Buráň Petr, Dvouletý Martin, Horňáková Marie, Křepelka Jakub, Lesák Michal, Masařík Milan, Molek Matyáš, Ondra Michal, Polášek Milan, Smutek Lukáš, Smyčka Jan, Stuchlík Karel, Svozílek Tomáš, Špaček Jakub, Štefek Miroslav, Švancer Jan, Tomešek Jan, Trenčan Tomáš, Usnul Jan, Vlach Ondřej, Vyoral Albert, Závrbský Filip, Zeman Michal, Zigalová Pavla

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitelka: RNDr. Lenka Švehlíková


4. K Stavebnictví
Třídní učitelka: RNDr. Lenka Švehlíková


Bednařík Adam, Coufalík Otakar, Čech Jiří, Fojtík Jakub, Hlaváček Radek, Hoferková Aneta, Holý Lukáš, Hubáček Lukáš, Hustá Lucie, Jadrníčková Kateřina, Kačmář Filip, Keprdová Jana, Knot Tomáš, Kulenda Jan, Malotová Klára, Maršálek David, Martinec Tomáš, Mikerásek David, Pikhartová Karolína, Rachůnková Iva, Simerský Petr, Surá Lenka, Šefl Jan, Šimek Antonín, Šůstková Kateřina, Šušlík Drahomír, Toboláková Andrea, Vašička Jakub

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


Adámek Jan, Adamovič Michal, Bubeníčková Barbora, Čelůstková Gabra, Hořák Michal, Hutyra Michal, Chromíková Kristýna, Jakóbek Lukáš, Javorský Tomáš, Kotásková Lucie, Kubín Tomáš, Láník Tomáš, Malčík David, Mézl Petr, Mouka Jiří, Nesvadba Martin, Novák Jakub, Rajzlová Ludmila, Sedlářová Martina, Spáčil Stanislav, Stojaníková Vendula, Sviták Marek, Šimoníková Kristýna, Tesař Jakub, Tomšů Filip, Trdlicová Lenka, Turnová Markéta, Urbánek Štěpán, Ženožička Filip

Fotografie číslo. 1-10 (z 10 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

zavodnik2
Titulní stránka
4 h-15 min-2 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |