Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2010 - 2015 : 2013 :  Celkem:10


▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitelka: Mgr. Eva Rozsypálková


4. A Strojírenství
Třídní učitelka: Mgr. Eva Rozsypálková


Baláž Martin, Bartoš Pavel, Beníček Ondřej, Berečka František, Březík Martin, Černý Tomáš, Dobiáš Jan, Glabazňa Petr, Chodil Dominik, Klapil Lukáš, Klátil Ladislav, Konečný Vojtěch, Kráčalík Libor, Kunetek Daniel, Macháč Martin, Maňas Jakub, Menšík Rostislav, Mikel Pavel, Svárovský Petr, Trchalík Lukáš, Trubelík Josef, Truhlář Matouš, Zemčík Matěj, Žmolík Jakub

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. František Kosař


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. František Kosař


Hoferek Tomáš, Jankovský Ladislav, Jurčík Pavel, Kanoš Milan, Letocha Ondřej, Lysák Petr, Lysoněk Lukáš, Macharáček David, Menšík Martin, Mikulec Marek, Minařík Pavel, Němeček Tomáš, Ondrík Jan, Páleník Pavel, Pleca Radek, Prokop Radek, Roth Jaromír, Škrabal Ondřej, Štefka Tomáš, Uličný Roman, Žůrek Jakub, Žváček Petr

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


Angelovič Vojtěch, Bernatíková Iva, Cápíková Martina, Fornůsková Michaela, Gojšová Tereza, Hasoňová Daniela, Javorinská Lucia, Jurásková Vendula, Karlíková Kristýna, Klimt Jakub, Koutňáková Adriana, Matlach Martin, Pallová Gabriela, Plšková Věra, Podlasová Michaela, Pochylý Michal, Řezníček Tomáš, Sojáková Romana, Šafářová Veronika, Šustrová Lucie, Tomšů Ondřej, Vaculíková Lucie, Žaludová Monika

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


Doležalová Klára, Gorčíková Kateřina, Hejda Tomáš, Holíková Aneta, Jiříčková Markéta, Jurčíková Irena, Kaňovská Romana, Klátilová Kateřina, Macháňová Alena, Machovčák Tomáš, Nováková Sabina, Novák Petr, Pagáčová Michaela, Pavelková Kristina, Rybová Karolína, Soukupová Andrea, Stříž Lukáš, Šebík David, Urbanová Milena, Vajdáková Tereza, Válková Martina, Vránová Aneta, Výmolová Markéta, Vyvlečka Matěj

▫ 4. E Elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


4. E Elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


Drábek Jakub, Gregor Jakub, Hoferek Jiří, Holík Tomáš, Holínek David, Hrbáček David, Hubík Tadeáš, Húšť Martin, Chvatík Štěpán, Kadlčík Jiří, Kozubík Lukáš, Krajča Bronislav, Král Vítězslav, Krčma Lukáš, Křižka David, Kvaiser Patrik, Labuda Ivo, Majzlík David, Minarčík Šimon, Miškařík Vít, Oškera Jakub, Pavelka Tomáš, Polášek Jaromír, Pšenica Martin, Sáblík Patrik, Ševců Tomáš, Vacata Karel, Vápeník Jan, Vintrlík Petr, Zmeškal Jiří

▫ 4. F Elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


4. F Elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


Čambala Lukáš, Daďa Přemysl, Dorazin David, Friedsam Tomáš, Gregor Václav, Holík Daniel, Kopčil Lukáš, Koutný Martin, Kovačík Lukáš, Kučera Tomáš, Majer Dominik, Masařík David, Melichárek Josef, Mlčoch Patrik, Pecha David, Ronza Tomáš, Sklenář Milan, Slovák Martin, Soukup Tomáš, Sousedík Martin, Syřena Jiří, Šara Patrik, Ševčík Martin, Šiška Milan

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Petr Fajgar


4. G Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Petr Fajgar


Batěk Ondřej, Hlaváč Martin, Horáčková Monika, Chlud Martin, Klhůfek Michal, Klučka Tomáš, Koš Filip, Lábsky Viliam, Matula Tomáš, Měchura Lukáš, Novák David, Obal Matěj, Stračinský Michal, Šanta Daniel, Štěbra Václav, Tichý Antonín, Tkáč Jakub, Umlauf Jiří, Vláčilíková Michaela, Vymětal Lukáš, Vyoral Marek, Závrbský Ladislav, Zvoníček Josef, Žíla Radim

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Zdeněk Juříček


Andrýsek Martin, Butek Michal, Čala Antonín, Černý Libor, Divoký Radek, Dlabaja Ondřej, Fedorko Michal, Gregor Radek, Horák Jiří, Janků Jakub, Kostka Přemysl, Mader Petr, Mára Jan, Měrka Tibor, Mrhálek Ondřej, Nedoma Karel, Otoupal Ladislav, Pavelka Štěpán, Pavlůsek David, Pecha Josef, Řehořík Josef, Surovec Vladimír, Svoboda Jan, Šafařík Matěj, Uherka Dominik, Vaňhara Miroslav

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


Bartošová Monika, Bucňák Jakub, Býček Patrik, Diatel Ondřej, Grman Marek, Hasoň Stanislav, Holba Petr, Hráčková Eliška, Hrachový Matěj, Jamborová Monika, Jandlová Kristýna, Jílek Radim, Kašný David, Kaššová Nela, Kolařík Stanislav, Lečbych Ondřej, Lysáková Vendula, Macík Ondřej, Mašláňová Michaela, Matůšů Ondřej, Odstrčil Libor, Pivodová Alena, Plšek Jan, Skřek Daniel, Sochorová Jana, Vaculík Tomáš, Vajďák Martin, Voráčová Tereza, Žaludková Kateřina

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


Čížová Gabriela, Donáczi Daniel, Gottwald Lukáš, Hradil Patrik, Hromádková Lenka, Hřebačka Jan, Koleník Tomáš, Kolková Natálie, Lysoňková Simona, Michalíková Petra, Mikulincová Denisa, Moštěk Jan, Mucha Zbyněk, Petřík Michael, Pokorný Tomáš, Remeš Lukáš, Sátorová Barbora, Slavíček Kryštof, Svačinová Martina, Šarközi Ondřej, Ševela Ondřej, Šimonová Lucie, Topičová Sabina, Vítková Eva, Wiesner Jan, Zátopek Antonín, Žáková Michaela

Fotografii třídy bohužel nemáme ve škole k dispozici. Budeme velmi rádi,když nám pomůžete doplnit náš archiv a pošlete fotografii ze 4. ročníku v digitální podobě mailem na adresu vascak.vladimir@gmail.com.

Fotografie číslo. 1-10 (z 10 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

zavodnik2
Titulní stránka
4 h-16 min-36 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |