Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2010 - 2015 : 2014 :  Celkem:9


◦ 4. A Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


Boráň Petr, Džubinský Lukáš, Fila Jakub, Hanzlík Jan, Heinz Pavel, Jaška David, Kopřiva Tomáš, Krajcar Ivo, Libiger Jan, Lukáš Patrik, Macík David, Machů Lukáš, Neděla Jiří, Peroutka Matyáš, Slováček Michal, Šiška Michal, Šmeidler Martin, Vacula Dominik, Vyoral Tomáš

◦ 4. B Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Josef Němeček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Josef Němeček


Bartoš Petr, Cícha Ondřej, Dalajka Patrik, Galuška Lumír, Janoštík Radek, Kozel Jan, Krejčí Jan, Mlček Daniel, Plocek Adrián, Ponížil Ondřej, Řezáč Martin, Stojar Lukáš, Suchomela David, Surý Tomáš, Šivel Michal, Trubelík Pavel, Truong Duc Luan, Tureček Jakub, Valčík Tomáš, Vašina Michal, Večeřa Jaroslav

◦ 4. C Ekonomické lyceum  - Třídní učitelka: Ing. Marie Vítková


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Ing. Marie Vítková


Bednaříková Tereza, Březík Martin, Červenková Markéta, Drozdová Nikol, Gajdorusová Tereza, Chobotová Kateřina, Jonáková Barbora, Jurčová Alžběta, Kocveldová Gabriela, Kolaříková Andrea, Lehotská Barbora, Lekešová Simona, Lunga Jakub, Maderová Anna, Mališková Eva, Matušová Tereza, Mikesková Denisa, Mikesková Nikola, Mikulčák Petr, Novák Milan, Příhonský Matěj, Šarman Jan, Šibíčková Marie, Šmiraus Tomáš, Špiess Jiří, Štěrbová Sylvie, Vrbová Lucie, Zábojníková Lenka

◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitel: Mgr. Marián Končák


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Marián Končák


Bětík Petr, Bravenec Tomáš, Buček Jan, Ebner Pavel, Fila Patrik, Filipčuk Robin, Gabrhelík Tomáš, Huťka Bohuslav, Chuchma Tomáš, Janoš Lukáš, Juřica Michal, Kozubík Mikuláš, Koželuha Ladislav, Kráčala Filip, Kryšpín Jaroslav, Obdržálek David, Pelánek Radek, Repatý Ondřej, Řehák Filip, Salvet Lukáš, Štěpánek Ondřej, Trunkát Petr, Vrbecký Tomáš, Zapletal David, Zelík Jan

◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitelka: Ing. Zuzana Prokopová


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: Ing. Zuzana Prokopová


Goldmann Richard, Klacek Stanislav, Kolařík Jaroslav, Lecián Tomáš, Linek Martin, Mancl Vlastimil, Maroň David, Němec Radek, Pěček Miroslav, Peňáz Jiří, Pilka Václav, Slavík Jakub, Strnad Martin, Stužka Daniel, Šalanda Jan, Šimek Jaroslav, Šuráň Jiří, Vajdík Adam, Vašík Pavel, Záhora Petr

◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: Ing. Martina Pšenčíková


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Ing. Martina Pšenčíková


Balajka Pavel, Bílý Kristián, Cakl Lukáš, Čala Tomáš, Hamšík Jiří, Holeňák Radek, Chromek Petr, Kachel Ondřej, Kocháň Josef, Kolařík Martin, Konečný Jan, Krutiak Lukáš, Lavička Tomáš, Lysoněk Milan, Matušincová Adéla, Matuška Marián, Očadlík Radek, Podola Radim, Polčák Luděk, Ponížil Milan, Ranocha Petr, Štefánek Antonín, Váňa Jakub, Velecký Jan, Vítková Dominika, Vyoral Marek, Žaludek Ladislav

◦ 4. H Technické lyceum  - Třídní učitel: Mgr. Jiří Novotný


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Jiří Novotný


Bartoš Lukáš, Bláha Miroslav, Částka Jiří, Domanský Vojtěch, Flasar Filip, Chmelař Daniel, Janota Ondřej, Kobylík Lukáš, Kocman Tomáš, Košatka David, Kozubík Michal, Novák Miroslav, Ondroušek Lukáš, Ošťádal Jakub, Polanský Dan, Puchta Daniel, Saňák Daniel, Svarovský Kryštof, Ševčík Daniel, Šidlík Jan, Šmatlo Filip, Vančura Tomáš, Velísek Roman, Zahradníček Tomáš, Žůrek Jakub

◦ 4. K Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Josef Šenovský


Bělohlávek Pavel, Beníček Matěj, Bočková Andrea, Dubina Drahomír, Fojtík Patrik, Hrnčiříková Petra, Hubáček Josef, Ingrová Natálie, Jandík Daniel, Man Radim, Michálková Barbora, Nevřivý Jan, Paštěka Jakub, Pinďáková Martina, Píštěk Petr, Prekop Michal, Seménka Petr, Sychrová Dominika, Šuranský Jakub, Tichoň Jakub, Vacatová Eliška, Vrágová Kateřina, Zdražil Ondřej, Zvonek Dominik

◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


Boháčová Radka, Černocký Václav, Juráň Vladimír, Kolomazníková Jana, Koutek Karel, Králíček Jiří, Liška Jaroslav, Loucký David, Marek Ondřej, Matúšů Jan, Mikeš Daniel, Pacolová Kateřina, Pagáč Marek, Pagáč Martin, Petera Jiří, Polach František, Rochlová Tereza, Rubíčková Šárka, Sedláček Tomáš, Stuchlík Jan, Surý Štěpán, Šánek Adam, Šlapal Lukáš, Šmídová Lucie, Šrámek Jakub, Valach Lukáš, Velfl Martin, Vyoralová Tereza, Zemek Šimon, Zicha Jan

Fotografie číslo. 1-9 (z 9 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 2
Uživatelé: 1
Návštevy: 1

2e bargl
Kalendář školy
6 min-18 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |