Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2010 - 2015 : 2015 :  Celkem:9


◦ 4. A Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Karel Zlámalík


Brázdil David, Brhel Jan, Bukovjan Dominik, Černý Lukáš, Foldyna Jan, Hradila Daniel, Chmelík Jakub, Icela Jakub, Kaška Zdeněk, Kukla Ondřej, Kunz Jan, Libiger Jan, Lilák Tomáš, Macík David, Melichárek Patrik, Močička Tomáš, Pavlica Martin, Sigmund Jakub, Varmuža Libor

◦ 4. B Strojírenství  - Třídní učitel: Mgr. Michaela Pekařová


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Mgr. Michaela Pekařová


Bartoš Petr, Bartošák Ladislav, Hrbáček Vít, Jahoda David, Kovář Jan, Krajča Martin, Kratochvíl David, Lekeš Filip, Prikryl Michal, Provazník Jiří, Přikryl Lukáš, Šimoník Radek, Šivel Michal, Toman Jiří, Trhlík Lukáš, Tumenjargal Unensanaa, Valendin Stanislav, Viceník Petr

◦ 4. C Ekonomické lyceum  - Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Dana Kuczmanová


Bartl Michal, Červenková Markéta, Galbaatar Munkhtuguldur, Gallasová Vendula, Gojš Jan, Hefková Barbora, Janošová Zuzana, Juračka Martin, Kovařík Adam, Lendler Patrik, Lorencová Nikol, Matušincová Nikola, Miková Kateřina, Němcová Kateřina, Němečková Klára, Petrášová Daniela, Stachová Tereza, Sukupová Kateřina, Tao Ngoc Nam, Truhlaříková Pavla, Vaculíková Vendula, Válková Nikola, Vítů Filip, Vlk Jan, Zábojníková Eva, Žáková Michaela, Žáková Vendula

◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitel: Mgr. Alena Langrová


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Alena Langrová


Cekota Raul, Diatel Martin, Grygera Jan, Henčl Jiří, Hollý Jiří, Hrbáček Zdeněk, Hubáček Jonáš, Juriga Patrik, Kolář Jaromír, Konečný Petr, Kučera Jakub, Mrlík Vít, Nakládal Martin, Oral Jakub, Ovesný Přemysl, Podjukl Zdeněk, Poslušný Marek, Pospíšil Tomáš, Ryška Aleš, Stránský Filip, Suchánek Jaromír, Šik Miroslav, Trubelík Martin, Vaněk Radek, Večerka Jaroslav, Vinklárek Jan

◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitelka: Mgr. Zdena Žouželková


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: Mgr. Zdena Žouželková


Bábek David, Berecka Marián, Bílý Ondřej, Buráň Jaroslav, Čečotka Filip, Černoch Roland, Dorazin Michal, Ešler Ondřej, Janků Marek, Kolenčík Marek, Kreisel Tomáš, Pěček Miroslav, Polášek Michal, Procháska Adam, Schejbal Jiří, Sklenář Josef, Stolář Petr, Tkadlec Miroslav, Varmuža Miroslav, Vlček Jiří, Vybíral Dominik, Zouhar Marek

◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


Barbořík Tom, Binar Jakub, Bláha Miroslav, Dočkal Tomáš, Hofman Adam, Jakša Petr, Juřena Jakub, Kadlčík Jan, Kolařík Václav, Krajča Martin, Kučná Dominika, Mačák Jiří, Mahovská Adriana, Navrátil Jan, Pavlůsková Barbora, Petrskovský Tomáš, Ponížil Milan, Řihák Michal, Skyba Jan, Šafránek Martin, Ševčík František, Taoufik Ismael, Vozár Viktor, Weis Matěj

◦ 4. H Technické lyceum  - Třídní učitel: Ing. Petr Vilímek


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Ing. Petr Vilímek


Baroň Alexandr, Františák Václav, Homola Dominik, Horák Vítězslav, Hrbáček Jaroslav, Chuchma Dominik, Kostelník Petr, Libiger Jiří, Macek Robin, Malina Přemysl, Marcoň Vladimír, Ochodnický Radek, Ondra Jakub, Oškera Jan, Skřivánek Tomáš, Ulrych Dominik, Věrný Jan, Vytopil Tomáš, Vyvlečka Pavel, Žaludek Jakub

◦ 4. K Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Eva Netopilová


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Eva Netopilová


Bartoň Jakub, Bortlová Nicol, Bravenec Martin, Brebis Tomáš, Brhel Jiří, Březina Miroslav, Fojtů Jan, Gottwald Petr, Hanák Martin, Hořák Ondřej, Hrabalová Eliška, Hrbáček Dominik, Jurásková Diana, Knotek Michal, Koníček Jakub, Kopecká Lucie, Kozumplíková Markéta, Krahula Tomáš, Maňáková Kateřina, Mrázková Eva, Plášková Věra, Svízela Martin, Turečková Tereza, Urubek Petr, Valášek Michal, Veselý Jiří, Zajícová Dagmar, Zajíček Vojtěch, Zimková Adéla

◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: RNDr. Lenka Švehlíková


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: RNDr. Lenka Švehlíková


Dlhopolček Michal, Fojtů Kristýna, Gahura Ondřej, Hradilová Tereza, Julíček Jan, Kolařík František, Kozubíková Aneta, Kráčalíková Anna, Laciga Jan, Lukáš Adrian, Mikulec Michal, Mlčák Jakub, Náplava Tomáš, Němeček Jan, Nikolov Daniel, Pelčák Vlastimil, Podrazil Martin, Raková Gabriela, Remešová Kristýna, Repatý Karel, Rozsypal Petr, Růžková Jitka, Řihošek Jan, Slováček Štěpán, Suchý Marek, Vaculová Vendula, Vedra Ondřej, Vičík Ondřej

Fotografie číslo. 1-9 (z 9 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 4
Uživatelé: 3
Návštevy: 1

3a reznik
Titulní stránka
4 min-20 sec

2e bargl
Kalendář školy
4 min-15 sec

4a krajca
Titulní stránka
1 min-27 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |