Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2016 :  Celkem:8


◦ 4. A Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav


Bilík Denis, Bubík Michal, Daňa Tomáš, Gajdůšek David, Gerža Tomáš, Gregor Radim, Hudek Kamil, Chvátal Martin, Jančář Miroslav, Janík Petr, Kaško Gabriel, Kocháň Martin, Kopytko Michal, Kučera Martin, Kytlica Ondřej, Mana Petr, Mikel Radek, Navrátil Michal, Netopil Lubomír, Novák Jaroslav, Onderka Jan, Pekař Jan, Petira Jan, Ráček Martin, Riedl Jan, Sedláček Tomáš, Seidl Jan, Sekula Filip, Zábojník Petr

◦ 4. B Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata


Bůbela Petr, Bumbál Pavel, Černíková Kristýna, Doležel Martin, Garguláková Markéta, Juráňová Bára, Kojecký René, Krausová Jana, Látal Dominik, Le Daniel, Mališka Petr, Marek Ondřej, Matějka Petr, Matouš Adam, Matuška Radim, Mlýnek Vít, Novák Dominik, Pavelka David, Satina Lukáš, Soukup Jan, Šrámek Jan, Zbranek David

◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš


Caha Dominik, Čambala Dominik, Duša Martin, Galád Dominik, Galatík David, Hrabčík Zdeněk, Hřib Michael, Janík Marek, Kadlčík Rostislav, Kamenář Filip, Krejčíř Dominik, Lacina Martin, Lebánek Ladislav, Maček Jakub, Majda Radim, Mikel David, Nevláčil Jakub, Odstrčil David, Odstrčilík Radim, Slezák Viktor, Srněnský David, Wurst Vojtěch,  Zehnálek Ivan

◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: Zahradnický Jiří


Doleček Zdeněk, Dorňák Ondřej, Fritschka Josef, Jandl Radim, Krahulec Karel, Krejča Tomáš, Michalec Radim, Michalík Daniel, Mlčák Petr, Paar Tomáš, Pavelka Martin, Plichta Lukáš, Prachař Marek, Prokop Jan, Schmied Dominik, Šimčík Martin, Trvaj Ondřej, Valenta Radek, Vančík Jiří, Vaškovič Dan, Vlček Pavel, Zlámal Kryštof


◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana


Baťa Pavel, Blahoš František, Blanarsch Dominik, Brázdil Libor, Dlabaja Petr, Dohnal Tomáš, Geržičák Jiří, Juřička Tomáš, Kadlík Libor, Krajča Tomáš, Kravic Aleš, Krupka Jakub, Macháček Jan, Mikl Marek, Oškera Lukáš, Pastrňák Jakub, Peška David, Procházka Petr, Rajnoha Jan, Šimek Kryštof, Šůstek Martin, Trojan Jiří, Voborník Jan, Zavadil Petr, Zedníček Martin, Zigmundová Kristýna, Žůrek Jakub

◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví  - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl


4. H Ekonomika ve stavebnictví
Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl


Bahounek Adam, Čalová Lenka, Čápová Denisa, Dlabačová Kristýna, Fialová Jaroslava, Grňová Hana, Holub Dominik, Holub Šimon, Janečková Michaela, Kocian Michal, Kratochvílová Adéla, Machů Barbora, Mlýnek Martin, Mrlík Michal, Palík Michael, Paveláková Zuzana, Šintálová Klára, Vaculík Jakub, Zapletalová Aneta

◦ 4. K Strojírenství  - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra


Bednaříková Lucie, Čala Patrik, Fojtík Milan, Gerža Jan, Hauerland Martin, Honek Vlastimil, Hromada Libor, Chotová Tereza, Jakeš Tomáš, Jurák Ondřej, Kopecký David, Koutňák Rostislav, Lacigová Anna, Matušina Patrik, Michálek Dominik, Pančocha Josef, Pastyříková Dagmar, Prachař Jakub, Sluka Filip, Šeda David, Šenovský Jan, Ševčík Vojtěch, Šrámková Michaela, Vašička Pavel, Verbík David, Vráždil Tomáš, Vychodilová Veronika

◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk


Antel Michal, Balcárek Lukáš, Bárta Jan, Březík Tomáš, Dohnal Pavel, Gantumur Javkhlan, Hoferek Jakub, Holík Ondřej, Jaška Jiří, Juráň David, Kolařík Vojtěch, Krajčová Alžběta, Lehotský Tomáš, Marečková Andrea, Nebáznivý Tomáš, Němeček Jan, Petřík Jan, Polanská Andrea, Rathouzská Bronislava, Rožnovják Martin, Svitko Ondřej, Šmatla Radek, Uherka Jakub, Vondráčková Tereza

Fotografie číslo. 1-8 (z 8 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |