Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2017 :  Celkem:8


◦ 4. A Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Kosař František


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Kosař František


Boháč Daniel, Březík Jan, Daňo Sebastián, Holásek Erik, Hrtús Vojtěch, Kahaja Tomáš, Karlík Tomáš, Knirsch Vojtěch, Krčma Erik, Lang Filip, Levek Martin, Lukáš Petr, Mana Petr, Martinka Tomáš, Molek Ondřej, Pavlica David, Peťovský Dan, Petřivalský Jiří, Pokorný Patrik, Ress Vilém, Řezníček Jan, Sedláček Petr, Strohbach Adam, Šmerda David, Šmotek Zdeněk, Truhlář Jonáš, Václavík Radomír, Vičík Petr, Vítek Petr, Vrťo Pavel


◦ 4. B Strojírenství  - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona


Burger Tomáš, Dohnalová Monika, Dolina Lukáš, Gajdošík Tomáš, Hrbáč Matěj, Janotová Eliška, Karlík Stanislav, Kazlepková Dominika, Kovaříková Michaela, Lankaš Antonín, Rak Václav, Rochla Jan, Satina Lukáš, Silný Jakub, Štěpánů Martin, Vybíral Radek, Zálešák David

◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav


Bravenec Ondřej, Doležal Zdeněk, Frýdl Lukáš, Gargulák Jiří, Gazda Daniel, Hala Adam, Hronek Pavel, Julina Jan, Kadlčík Jan, Karal Tomáš, Koukal Michal, Kovařík Luděk, Kráčalík František, Kraus Jan, Kysilko Petr, Lacina Martin, Majerech Tomáš, Makówka David, Mikšaník David, Nesvadba Marek, Ohnút Petr, Sedlář Marcel, Světlík Jan, Šesták Petr, Štěpánek Daniel, Trhlík Roman, Velikovský Marek, Zavřel Jaromír


◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika  - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír


Bartoš Jan, Doan Xuan Tung, Hastík Filip, Kalík Tomáš, Kroupa Jan, Kubeš David, Kudela Kryštof, Majar Radek, Murka Petr, Novák Josef, Pavelka Ondřej, Polášek Patrik, Pospěch Lukáš, Rafaja Vojtěch, Rozenberg Michal, Rutsch Martin, Řezáč Michal, Stehlík Petr, Stojan Radomír, Šamánek Jan, Šiška Robin, Vašina Radek, Vítek Filip

◦ 4. G Technické lyceum  - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr


Balušek Lukáš, Bešina Marek, Dubický Martin, Gregor Radek, Hrbáček Matěj, Hrstka Jakub, Hujíček Patrik, Kerber Jan, Koutek Lukáš, Krestová Alžběta, Kunz Jiří, Láník Patrik, Matějík Jakub, Maurer Lukáš, Mitrenga Adam, Oškerová Monika, Otépková Lucie, Pavlíček Martin, Petřík David, Plhák Jan, Poláchová Lucie, Rajnošek Šimon, Sadil Ondřej, Sedláček Marek, Solařík Tomáš, Šiška Lukáš, Šiška Marek, Tomšů Jaromír, Vítková Michaela, Vorel Jan

◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví  - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan


4. H Ekonomika ve stavebnictví
Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan


Bernátek Michal, Crkoňová Diana, Černoušková Klára, Gago Michal, Janálová Kateřina, Jozefčák Alan, Klečka Lukáš, Košák Filip, Kráčalová Lenka, Lutonská Markéta, Novák Radim, Novotný Jiří, Plačková Martina, Šebelová Zuzana, Šidlíková Kateřina, Šmachová Kristýna, Štěpáníková Markéta, Tkadlec Adam, Venený David, Višenka Jakub, Vlčková Adéla, Žaludková Natálie


◦ 4. K Strojírenství  - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor


Brašeňová Michaela, Brňák Martin, Dirbáková Veronika, Dobeš Jan, Gallo Martin, Gazdová Klára, Hlobilová Lucie, Holík Lukáš, Koscelníková Vendula, Kovář Martin, Laštůvková Kristýna, Lednická Barbora, Martinec Ondřej, Mikuláštík Lukáš, Navrátil Miroslav, Petráš Martin, Pinďák Ondřej, Schafferová Denisa, Svobodová Anna, Škrabanová Monika, Šujanová Radka, Vyoralová Tereza, Zálešák Tomáš, Žůrek Tomáš


◦ 4. L Stavebnictví  - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav  Ph.D.


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav  Ph.D.


Bainar Viktor, Gajdůšek Radim, Habanec Kamil, Hanáčková Monika, Hoferková Veronika, Hrabalová Veronika, Jančík Martin, Kadlecová Aneta, Keňová Dominika, Kneslík Martin, Kocián Jan, Kopačka Daniel, Kraváček Václav, Krejčí Sabina, Machalíček Šimon, Mannsfeld Jiří, Matulová Lucie, Mikel Jakub, Otoupal Martin, Polášek Radek, Pšurný Jakub, Šopík Alexandr, Velísková Jana, Vojvodík David, Zemčíková Lucie

Fotografie číslo. 1-8 (z 8 fotografií)



Najdete nás zde
Nové foto
◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Hrabal (14.11.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Bernátek (30.10.2017)
▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec (11.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Strážnický Přemysl (4.10.2017)
◦ 4. H Ekonomika ve stavebnictví - Třídní učitel: PaedDr. Konečný Ivan (4.10.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Pšeja Zdeněk (25.9.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Svobodová Drahomíra (25.9.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Gerlichová Jana (25.9.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Zahradnický Jiří (25.9.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Graja Tomáš (25.9.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Nesvadbová Renata (25.9.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Žáček Jaroslav (25.9.2017)
◦ Stavebnictví - Třídní učitel: Josef Mitrenga (21.9.2017)
◦ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Martinec Stanislav Ph.D. (29.8.2017)
◦ 4. K Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Dubčák Libor (29.8.2017)
◦ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Fajgar Petr (29.8.2017)
◦ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitelka: Ing, Mazal Jaromír (29.8.2017)
◦ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Hanulík Stanislav (29.8.2017)
◦ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Mgr. Stuchlíková Ivona (29.8.2017)
◦ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Kosař František (29.8.2017)
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project  |   Správce stránek
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |