Soutěže


 • Evropský parlament mládeže v ČR

  Pojď zkusit něco nového! Zlepši si angličtinu, své měkké dovednosti a seznam se s mladými lidmi z různých koutů Evropy!

  Přijď na přednášku, kde se dozvíš více o Evropském parlamentu mládeže v ČR, která se uskuteční 16. 2. Od 14:30 pod tímto odkazemhttp://bit.ly/EPMZlin
  Budeme se na tebe těšit!


 • Domino


  Národní pedagogický institut ČR oznámil 18. prosince 2020 výsledky celostátní soutěže v tvořivosti učitelů. Výsledky najdete zde.
  Děkujeme za reprezentaci školy.
   

 • Bobřík informatiky

  Bobřík Informatiky

  Přestože se spousta soutěží v tomto školním roce nekoná z důvodu pandemie covid-19, Bobřík informatiky proběhl i letos. Naše škola se opět zapojila v kategorii Senior a Junior. 

  Účast nebyla tak vysoká jako v minulém roce, ale i tak děkujeme všem, kteří si našli čas a ve svém volném čase se do soutěže pustili. Pochlubit se můžeme 16-ti úspěšnými řešiteli v kategorii Junior. Nejlépe se umístil Michal Harsa (1.G) a Markéta Holínková (1.L). V kategorii Senior je letos 19 úspěšných řešitelů, kdy nejlepšími byli Matyáš Rafaj (3.H) a Daniel Žůrek (4.G)

  Vítězům blahopřejeme a těšíme na účast v příštím ročníku. 


 • Logická olympiáda

  Z celkového počtu 984 soutěžících v Kategorii C (studenti středních škol) Logické olympiády se do krajského kola probojovali dva zástupci naší školy:

  Kryštof Pleva a Maxmilián Vanča, oba ze 3.H.

  Srdečně blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

   


 • Školní kolo soutěže v anglické konverzaci

  V únoru ve školním kole soutěže bojovalo celkem 22 studentů. Nejvíce se asi zapotili při poslechové části, která letos byla na obtížné úrovni C1. Ve druhé části se do popředí překvapivě probojovali prvňáci a své schopnosti dokázali i v improvizovaných rozhovorech v části třetí.
  A celkové pořadí:
  1. Daniel Lapčík
  2. Vítězslav Řepa
  3. Barbora Pličková, Phan Ngoc Phu

  Všem účastníkům děkujeme za velmi pěkné výkony a za příjemně strávené dopoledne, výhercům gratulujeme!