Den otevřených dveří


Vážení rodiče a žáci 9. tříd základních škol,
z důvodu současné epidemické situace škola zrušila „Dny otevřených dveří“ dne 2. února 2021. 
Velice nás mrzí, že se s Vámi nemůžeme osobně setkat, informovat Vás o nabízených oborech vzdělávání a  provést Vás naší školou. Nabízíme Vám informace o možnostech studia na naší škole prostřednictvím webových stránek. Informace naleznete v menu Uchazeči
V příštím školním roce budeme otevírat obory: STROJÍRENSTVÍ, STAVEBNICTVÍ, ELEKTROTECHNIKA A TECHNICKÉ LYCEUM vždy po dvou třídách (60 žáků v každém oboru). Na našich stránkách se můžete seznámit s charakteristikou vzdělávacího oboru, se Školními vzdělávacími programy a Učebními plány. Nabízíme Vám rovněž virtuální prohlídku naší školy, v menu Uchazeči. Pokud budete mít konkrétní dotazy, obraťte se na nás  prostřednictvím e-mailů, které naleznete na webových stránkách školy v  Kontaktech
V pátek 29. ledna 2021 zveřejníme na stránkách školy „Vyhlášení 1. kola přijímacího řízení“, kde naleznete rovněž čistou přihlášku ke stažení a vzor vyplněné přihlášky. 
Těšíme se na Váš zájem o naši školu. 
Vedení SPŠ Zlín