Střední průmyslová škola Zlín - Kontakty - seznamy tříd
 
Kontakty - seznamy tříd
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |
SEZNAMY NEMUSÍ BÝT AKTUÁLNÍ!!!
1.A      1.B      1.E      1.F      1.G      1.H      1.K      1.L
2.A      2.B      2.E      2.F      2.G      2.H      2.K      2.L
3.A      3.B      3.E      3.F      3.G      3.H      3.K      3.L
4.A      4.B      4.E      4.F      4.G      4.H      4.K      4.L

Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.A (rozvrh) Zlámalík Karel Ing./D303 Ťopek Jan /C114
Bečica Vojtěch, Borýsek Vojtěch, Doležal Lukáš, Duba Ondřej, Faksa Richard, Gardavský Roman, Hasoň Tomáš, Jiřík Ondřej, Juřica Filip, Juřík Miroslav, Kalčík Adam, Kment Jiří, Kráčalík Jakub, Křížka Tomáš, Lapčík Daniel, Lysák Jáchym, Macík Tomáš, Malík Vítek, Navrátil Václav, Němec Jakub, Otevřel Jan, Polášek Dan, Ponížil Marek, Rafaj Martin, Ramert Jan, Slovák Jan, Svoboda Matyáš, Ševčík Vilém, Vitovský Jakub, Žůrek Kryštof
Učebna: D305 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.B (rozvrh) Pekařová Michaela Mgr./A409 Ťopek Jan /C114
Bělíček Petr, Faldíková Michaela, Hnilo Ondřej, Husták Matěj, Jančík David, Kania Daniel, Kašný David, Kořínek Viktor, Koudela Lukáš, Licov Martin, Lovecký Filip, Manďák Filip, Mikliš Vít, Petula Marek, Popelka Martin, Sedláček Jakub, Skřivánek Ondřej, Skyba Patrik, Slobodian Petr, Solař Radim, Staněk Jan, Syrový Michael, Šichnárek Pavel, Tarabus Jan, Těšík Adam, Tureček Matěj, Vaculík Tomáš, Velflová Eliška, Vrzala Václav, Žůrek Ondřej
Učebna: A307 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30  (28/2)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.E (rozvrh) Višinková Alena Mgr./A104 Stužka Daniel Ing. /E304
Baránek Lukáš, Bečica Martin, Bednařík Adam, Bělohlávek Lukáš, Brhel Filip, Divoka Pavel, Holeš Jakub, Holík Jan, Holík Petr, Hruška Josef, Chovanec Šimon, Chytil Ivo, Janoš Pavel, Jelínek Lukáš, Kalčík Jakub, Klhůfek Ondřej, Kohout Josef, Kovář Filip, Kučera Jakub, Kukla Pavel, Kynčl Jakub, Michalík Aleš, Mrhálek Matěj, Rýdel Matěj, Smékal Marek, Sýkora Tomáš, Šretr Jan, Veverka Jan, Vičar Vojtěch, Vrba Matěj
Učebna: A103 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.F (rozvrh) Končák Marian Mgr. /A105 Strážnický Přemysl Mgr. /E305
Gajdušek Vojtěch, Geryk Matyáš, Holer Tobiáš, Janečka Lukáš, Juračka Šimon, Krahulík Pavel, Krůček Pavel, Lhotský Martin, Máčala Filip, Marcaník David, Mareš Lukáš, Matušinec Michal, Matyáš Jan, Merta Matěj, Mikuláštík Jan, Mikulčík Štěpán, Mišurec Zdeněk, Pokorný Tomáš, Polak Matyáš, Ruber Martin, Stefányi André, Steiger Miroslav, Strnka Radek, Sukup Jiří, Ševčík Richard, Šimek Jakub, Valenta David, Vodica David, Zavadil Daniel, Zezulka Samuel, Zvončák Šimon, Zvoníček Jaroslav
Učebna: A106 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 32
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.G (rozvrh) Vilímek Petr Ing./D308 Kolaříková Zuzana /A304
Adler Martin, Balga Adam, Beran Vojtěch, Burian Adam, Buršík Jiří, Fišer Tomáš, Fridrich Jakub, Horsák Martin, Hubáček Vojtěch, Chrastina Jakub, Karásek Jiří, Koutný Tadeáš, Mačák Tomáš, Matyáš Václav, Nábělek Patrik, Němec David, Nutil Jiří, Pagáč Vítězslav, Pavlík Michal, Prusenovský Jakub, Rajnoch Martin, Řehák Marek, Salaj Ondřej, Skácelová Adéla, Střítežský Jiří, Šidlík Lukáš, Šůstek Patrik, Vykoukal Ondřej, Žůrek David
Učebna: D302 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 29  (28/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.H (rozvrh) Kuczmanová Dana Mgr./C303 Slováčková Renata Mgr. /A305
Bartoš Jakub, Černoch Jan, Hanáček Dominik, Hroš Filip, Hruboš Martin, Kolář Filip, Kovařík Jakub, Kužela Kvido, Lupač Jan, Macků Tomáš, Maršálek Matěj, Melichar Jakub, Neulinger Marek, Rapant Kryštof, Růžička Roman, Řepa Vítězslav, Strnad Jan, Struhař Aleš, Škarka Jakub, Špaňhel Marek, Šůstek Adam, Švancer David, Valčík Daniel, Valčík Viktor Jan, Vaňatka Vít, Vlček Jan, Zachariáš Petr, Zatloukal Jakub, Žůrek Ondřej
Učebna: C302 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.K (rozvrh) Netopilová Eva Ing./E304 Korábečný Tomáš Mgr. /A405
Bakalíková Sabina, Gojš Lukáš, Grácová Jolana, Hamala Tomáš, Hambálek Aleš, Hanáčková Karolína, Herodes Vít, Charvát Lukáš, Ivánková Adéla, Kochaníček Adam, Kvasničková Gabriela, Linda Marek, Maceška Jan, Maňásek Filip, Matuš Tadeáš, Milarová Lucie, Mozola Tomáš, Ondrašík Jan, Ondruška Igor, Slaměna Jakub, Šenkyříková Aneta, Ševčík Karel, Ševčík Tomáš, Špendlíková Sára, Teplá Aneta, Třaslin Filip, Vítková Eliška, Vlček Filip, Vlková Karolína, Vykoukal Šimon
Učebna: D103 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (19/11)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
1.L (rozvrh) Dírerová Hana RNDr./A409 Samson Josef /C114
Balajková Aneta, Bašková Magdaléna, Fašková Michaela, Gazdošová Justýna, Gloser Jan, Hnilička Šimon, Hradílek Jan, Hubáček Tomáš, Husová Vendula, Chládek Patrik, Janušková Marcela, Kedruš Adam, Koláčný David, Koňařík Adam, Kopačka Tomáš, Kozel Kryštof, Kryštof Josef, Kučera Vít, Maňásková Denisa, Novotný Jakub, Opravil Pavel, Pekař Vojtěch, Pekařová Pavlína, Rydval Jan, Salinger Adam, Slováček Petr, Strnková Amálie, Střelec Štěpán, Šánek David, Vaľková Karolína
Učebna: A403 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (20/10)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd v 1. ročníku: 8    Počet žáků v 1. ročníku: 240  (216/24)


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.A (rozvrh) Drga Zdeněk Ing./D003 Martinec Robin Ing. /A308
Březík Daniel, Březík Patrik, Bujdák Michal, Černoch Filip, Černý Jiří, Hájek Filip, Halašta Tadeáš, Hlava Tomáš, Hynčica Jaroslav, Chvatík Vít, Janečka Václav, Jokl Filip, Josefčák David, Klobušický Michal, Kocáb Martin, Kostura Matěj, Kouřil Dušan, Kozojed Daniel, Majc Radek, Marcoň Jan, Pastyřík Vojtěch, Petráš Ondřej, Pospíšil Tomáš, Procházka Pavel, Pukl Jan, Raszka Petr, Šimek David, Škrob Ondřej, Šošolík Michal, Švehlák David
Učebna: D009 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.B (rozvrh) Závodník Jiří_ml Mgr./A408 Konečná Zdeňka Mgr. /A108
Bětík Jindřich, Častulík Filip, Čechman Zdeněk, Černík Jakub, Garaja Lukáš, Hájek Lukáš, Hanáčková Pavlína, Holub Miroslav, Jemelka Filip, Kořének Matěj, Kulíšek Patrik, Lukšík Tomáš, Mikel Martin, Moravčík Tomáš , Popelka Michal, Rak Petr, Raštica Václav, Remeš Michal, Saňák Daniel, Sekula Milan, Surý Ladislav, Svoboda Rostislav, Štěpáníková Lucie, Štěpáníková Nikola, Tarabus Filip, Tkáč David, Trvaj František, Vašina Vojtěch, Zeiningerová Katharina, Zpěvák Šimon
Učebna: A407 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30  (26/4)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.E (rozvrh) Prokopová Zuzana Ing./D203 Ťopek Jan /C114
Bajgar Michal, Bělovský Tomáš, Bína Jiří, Doležel Ondřej, Duřilová Michaela, Fiala Martin, Formel Michal, Fornůsek Martin, Goiš Marek, Horák Tomáš, Houšť Michael, Hromek Michal, Chytil Radim, Jelínek Jakub, Juračka Matyáš, Kamas Jan, Krejčí Jakub, Kužela Marián, Löbb Alex, Lubino Jakub, Menšík Lukáš, Nevřala Filip, Nevřala Tomáš, Ohnút Jiří, Pařenica Jaroslav, Řeháček Jan Jakub, Večeřa Ondřej, Vrbecký Patrik
Učebna: D204 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 28  (27/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.F (rozvrh) Tydlačková Zuzana Mgr./A108 Vyoral Jindřich Ing. /D015
Drga Vojtěch, Fojtách Tadeáš, Gajdůšek Martin, Grimmel Stefan, Haukvic Michal, Hlavička Daniel, Horák Martin, Hyroš Richard, Chanát Jakub, Jančík Martin, Jatel Jakub, Jonáš Robin, Klapka Roman, Kovář Erik, Lukovský Jakub, Mahdal Martin, Mališka Erik, Maniak Václav, Mizera Josef, Polášek David, Rozsypal Tomáš, Slezák Rudolf, Svoboda Vítek, Špiller Kryštof, Vaculovič Petr, Vavruša Dominik, Viceník Kryštof, Votápka Matěj, Zahálka Václav
Učebna: A207 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.G (rozvrh) Pšenčíková Martina Ing./A309 Vondřejcová Jana PhDr. /D102
Březík Matěj, Dudík Adam, Holub Dalibor, Honza Dominik, Hradil Vojtěch, Jakubíček Lukáš, Konečný Matěj, Koutný Tadeáš, Lorenc Hugo, Medek Dominik, Miklas Ondřej, Mokrejš Tadeáš, Mudrák Ivo, Nepraš David, Novák Jakub, Ordelt Jan, Seibert Jan, Soukup Marek, Štriho Michal, Tomšíček Prokop Antonín, Trčala Vojtěch, Velísek Tomáš, Vyoral Lukáš
Učebna: A306 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 23
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.H (rozvrh) Krejčiříková Martina Ing./D203 Vaščák Vladimír RNDr. /E307
Hlobílková Leona, Janečka David, Janík Patrik, Kamenář Vojtěch, Karafiátová Sára, Křivák Jan, Kunz Marek, Magula Samuel, Mrázek Pavel, Novák Jakub, Pleva Kryštof, Rafaj Matyáš, Řezníček Martin, Suchánek Hanuš, Šťasta Filip, Ujčík Jan, Vanča Maxmilián, Vavrys Ondřej, Vrečka Vojtěch, Zámečník Jan
Učebna: D201 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 20  (18/2)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.K (rozvrh) Zálešáková Gabriela Ing./C303 Bosáková Kristýna Mgr. /A205
Bartůsek Matěj, Blank Noah Adam, Cícha Lukáš, Černický Daniel, Gyuricseková Lenka Aneta, Hála Petr, Hanáčková Tereza, Horka Lukáš, Hošková Barbora, Hubáček Pavel, Chmelář Pavel, Juřica Jakub, Juřicová Monika, Kliment Karel, Kotas Adam, Kovář Štěpán, Machala Marek, Matúšů Renáta, Němečková Barbora, Omasta Petr, Ondra Štěpán, Orsáková Anna, Polaštíková Natálie, Procházka Václav, Sedlařík David, Smutná Eliška, Stavinoha Tomáš, Ševčíková Jitka, Šťastník Dominik, Vlčková Romana
Učebna: C308 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (19/11)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
2.L (rozvrh) Kvapil Jiří Ing./E304 Švehlíková Lenka RNDr. /E307
Doležalová Lucie, Hajdová Adéla, Holčík Ondřej, Hrdinová Lenka, Jahodová Martina, Jankových Josef, Jeřábková Andrea, Juráková Jana, Knechtl Jan, Kolomazníková Leona, Krajčová Kristýna, Krestová Tereza, Liška Jakub, Macháč Marek, Minaříková Dagmar, Moravanský Šimon, Mrkva Marián, Mrňka Lukáš, Novák Pavel, Pinďák Radim, Růžek Martin, Řezníček Michal, Skovajsa Josef, Světlíková Lucie, Šmíd Štěpán, Šopík Jakub, Vrba Jindřich
Učebna: C301 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 27  (16/11)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd ve 2. ročníku: 8    Počet žáků ve 2. ročníku: 217  (188/29)


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.A (rozvrh) Kosař František Ing./D303 Jelínek Michal Ing./D303
Binek Tomáš, Bůbela Daniel, Divoka Jakub, Doležal Ondřej, Floreš Rostislav, Hanulík Jan, Hrubčík Adam, Janča Jakub, Kocourek Josef, Kopecký Filip, Kozmík Ondřej, Kratochvíl Martin, Kunc Ondřej, Lörincz Alexandr, Machů Roman, Mrázek Petr, Olšar Jindřich, Pavelka Martin, Podola Jaromír, Šesták Jiří, Turčín Josef, Vejvančický Jakub, Velísek Miroslav, Vondráček David, Vrzala Vojtěch, Zábojník Zdeněk, Zálešák Ondřej, Zapletalová Sandra, Žalek Patrik
Učebna: D304 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 29  (28/1)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.B (rozvrh) Stuchlíková Ivona Mgr./A308 Juříček Zdeněk Mgr. /A209
Babík Štěpán, Balcárek Vít, Buksa Radim, Cedidla Martin, Červenka Vít, Daďa Dominik, Duda Radim, Hájek Kryštof, Hellebrand Jan, Hropko Dominik, Chupík Vojtěch, Jaroněk Jan, Juráň Jakub, Kaška Michal, Knotek Adam, Kolařík Tomáš, Kuchta Martin, Kulda Martin, Minařík Pavel, Navrátil Andrej, Pecháček Tomáš, Polepil Adam, Reisch Michal, Řihák Vojtěch, Staněk Martin, Strážnický Daniel, Štalmach Ondřej, Varhaník Michal, Volf Tadeáš
Učebna: A303 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.E (rozvrh) Hanulík Stanislav Ing./D203 Trávníček Jan Ing. /C116
Berka Jiří Michael, Čagánek Dominik, Čech Richard, Dvořák Zdeněk, Gazdoš Dominik, Hoffmann Jakub, Chmelař Luboš, Kopřiva Adam, Machů David, Malaník Jan, Medek Štěpán, Mikulec Matěj, Mitrenga Matěj, Mlčoch Lukáš, Phan Ngoc Phu, Prokeš Antonín, Prokop Martin, Slavíček Jakub, Stuchlík Lukáš, Sukup Marek, Šik František, Tatýrek Marek, Vaculík Samuel, Vasilčo Patrik, Zátopek Tomáš, Zeman Jakub
Učebna: D210 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 26
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.F (rozvrh) Rozsypálková Eva Mgr. /E308 Konečný Ivan PaedDr. /A204
Bártek Jiří, Čermák Vladimír, Dohnálek Jakub, Glacner Adam, Horsák Mirko, Hujíček Vít, Hutěčka Michal, Jeřábek David, Julina Lukáš, Kopčil Petr, Kořínek Tomáš, Kostka Ondřej, Měrka Filip, Mezík Petr, Mikeška Kamil, Mrázek Ondřej, Ondruška Jakub, Otásek Dominik, Plechač Miroslav, Plšek Adam, Pospíšil Antonín, Přikryl Jakub, Samohýl Michal, Štefka Jiří, Tesař Tomáš, Velísek Jaromír, Veverka Cyril, Zelina Jan, Zicháček Martin
Učebna: A210 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 29
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.G (rozvrh) Fajgar Petr Mgr./E306 Tichá Marta Ing. /A404
Barbořík Marek, Beneš Petr, Brhel Vojtěch, Cuřín Martin, Dořák Marek, Drábek Štěpán, Frýdl Filip, Hamšík Adam, Houra Patrik, Jančík Radim, Klátil Ondřej, Majzlík Pavel, Makówka Tomáš, Martinka Dominik, Moravec Jindřich, Oborný Dalibor, Plšek Jaroslav, Richvalský Patrik, Ryba Michal, Sucháček Michael, Surý Lukáš, Šebesta Michael, Tkadleček Pavel, Žůrek Daniel
Učebna: D105 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 24
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.H (rozvrh) Novotný Jiří Mgr. /A105 Závodník Jiří Mgr. /A204
Bednář Vojtěch, Divila Daniel, Havlík Lukáš, Hnaníčková Denisa, Holub Martin, Jurčík Tomáš, Kovářová Barbora, Mezík Pavel, Novosád Matěj, Pekař Jakub, Pličková Barbora, Řezanina Jan, Sadil Marek, Slováková Klára, Sušeň Martin, Sysala Michal, Ševců Jakub, Šimík Jakub, Šmíd Dominik, Štětkář Michal, Trčka Marek, Uličný Tomáš, Vajda Viktor
Učebna: A206 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 23  (19/4)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.K (rozvrh) Sedláček Aleš Ing. /E304 Kadlečíková Jitka Mgr. /A209
Badalová Veronika, Bařinová Adéla, Hastík David, Hlaďáková Kateřina, Hübner David, Janáč Matěj, Juřena Ladislav, Kamenčáková Martina, Kaňa Jakub, Knotek Zdeněk, Kopták Zdeněk Josef, Kučerová Dana, Landsfeldová Tereza, Ludvík Oliver, Macek Radim, Machů Jiří, Martinka Dalibor, Pešl Jakub, Pospíšil Jan, Přecechtěl Vít, Šmehlíková Diana, Šubík Roman, Vidrman Dominik, Zapletalová Aneta, Zbořil Vojtěch, Zouhar Kryštof
Učebna: C305 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 26  (18/8)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
3.L (rozvrh) Martinec Stanislav Ph.D./C303 Šenovský Josef /C303
Baďura Tomáš, Běloň Petr, Dekár Denis, Doležal Tomáš, Ferenčíková Martina, Frýdl David, Gargulák Jan, Gerža Petr, Hermanová Eva, Hrabalová Adéla, Janků Lukáš, Kalmykova Elizaveta, Košák Vojtěch, Lochmanová Aneta, Macek Lukáš, Matušinec Radim, Mifek Jiří, Nedbálek Petr, Nejez Ondřej, Nevláčilová Diana, Nováková Markéta, Ondráčková Sára, Polepilová Jana, Pospíšil Petr, Rudl Adam, Višenka Michal
Učebna: C306 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 26  (17/9)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd ve 3. ročníku: 8    Počet žáků ve 3. ročníku: 212  (190/22)


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.A (rozvrh) Žáček Jaroslav Ing./D303 Juříček Zdeněk Mgr. /A209
Burger Filip, Burk Filip, Dřímal David, Gregor Karel, Hanáček Ondřej, Hrbas Adam, Chovanec Daniel, Janošek Tomáš, Klepiš Daniel, Kocman Michal, Kočař Robert, Kolář Dominik, Kovářík Tomáš, Lubina Martin, Máčala Daniel, Marek Radovan, Neoral Tomáš, Pastyřík Pavel, Pekař Šimon, Pimek David, Pšeja Denis, Rozkošný Miloslav, Ryška Jakub, Sláčík Tomáš, Stiborek Jan, Světlík Lukáš, Sýkora Jakub, Teplý Tomáš, Vobořil Karel, Vondráček Filip, Vrána Martin, Žák Jan
Učebna: D109 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 32
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.B (rozvrh) Nesvadbová Renata Ing./D303 Němeček Josef Ing. /D003
Abrhám Pavel, Barcuch Radek, Behanec David, Čada Václav, Častulík Radim, Derka David, Doležal Michal, Duda Vojtěch, Dundálek Vít, Fojtů Jakub, Hlavička Daniel, Horňák Vítězslav, Jandouš Josef, Janeček Martin, Janečka Jiří, Jemelka Jan, Jurák Michal, Kolek Petr, Kolínek Jakub, Kutal Vít, Machů Josef, Miloš Dominik, Nebesař Ondřej, Odstrčil Aleš, Potůček Štěpán, Řezník Richard, Toman Miroslav, Velfl Tomáš, Verbík Jakub, Zdražil Jakub
Učebna: D108 Obor: STROJÍRENSTVÍ Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.E (rozvrh) Graja Tomáš Mgr./E306 Mazal Jaromír Ing./C219
Adam Jonáš, Bargl Tomáš, Botík Ondřej, Březina Ondřej, Cejnar Jan, Černošek Adam, Dlabaja Vladimír, Frank Bronislav, Gerža Martin, Holík David, Holík Jiří, Hrach Alexandr, Hrbáček Adam, Hubáček Leoš, Kaláb Lukáš, Káňa Radek, Klofáč Jakub, Kořének Michael, Kroc Kryštof, Lutonský Jan, Marčonek Michal, Matuš Tomáš, Matyáš Martin, Müller Lukáš, Novák Štěpán, Oškera Jakub, Rafaj Daniel, Svoboda David, Škumát Petr, Vitásek Šimon
Učebna: D301 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 30
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.F (rozvrh) Lev Vilém Ing./E305 Kovář Josef Ing. /D203
Bětík Aleš, Bršlica Adam, Drábek Jan, Grček Tomáš, Hába Marek, Hájek Jakub, Kovář Jan, Kovařík Lukáš, Lysák Jakub, Majzlík Tomáš, Malina Tomáš, Němčík Ondřej, Novotný Tomáš, Ovesný Vojtěch, Popovský Daniel, Pulpit Ondřej, Rudinský Ondřej, Schincke Willi, Špaček Martin, Štrof Jakub, Urbánek Adam, Večeřa Tomáš, Warzel Tomáš, Zámečník Petr, Zielina Jan, Zubalík Jan, Žák Radek
Učebna: C304 Obor: ELEKTROTECHNIKA Počet žáků: 27
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.G (rozvrh) Gerlichová Jana Mgr./A108 Ropová Jitka Mgr. /A109
Balajka Radek, Belfín Martin, Bellay Tomáš, Česal Matěj, Čihánek Martin, Doležel Marek, Eichler Vojtěch, Goláň Tomáš, Chovancová Kateřina, Javor Filip, Jelínek Jakub, Korvas Václav, Kouřil Jakub, Macková Michaela, Mechl Marek, Melichárek Ondřej, Míka Jiří, Mudrák Ivan, Novák Jan, Pijáček Jakub, Prokopová Eliška, Řihák Dominik, Soukup Martin, Stanislav Jakub, Svoboda Jan, Škarka Matěj, Urbánek Jakub, Zárecký Martin, Zaviačič Tomáš, Žůrek Michael
Učebna: A107 Obor: TECHNICKÉ LYCEUM Počet žáků: 30  (27/3)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.H (rozvrh) Bártová Naděžda Ing./D010 Valentová Ljuba PaedDr. /A205
Andrýsková Sabina, Balajková Denisa, Bartíková Aneta, Blažek Ondřej, Divoková Nela, Gotfrid Avital, Hrudíková Natálie, Kalužová Noemi, Lebánková Simona, Lutonský Jakub, Machalová Sabina, Míček Marek, Morongová Karolína, Navrátil Jakub, Odstrčilová Simona, Řeháková Tereza, Souček Robin, Šimurda Marek, Šopíková Johana, Švejčara Patrik, Válek Jakub, Vlk Adam
Učebna: D205 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 22  (9/13)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.K (rozvrh) Svobodová Drahomíra Mgr./A309 Závodníková Alexandra/A209
Dřímal Petr, Ďulák Ondřej, Fajkus Sebastian, Holubčík Tomáš, Chvatíková Ema, Juřenová Jana, Kovařík Ondřej, Kudrnová Eliška, Matulík Zdeněk, Novotný Martin, Pavlas Petr, Potůček Šimon, Rosíková Barbora, Sebera Matěj, Smažinka Ondřej, Šenkyřík Oliver Benjamín, Škubalová Lenka, Teplý Jan, Tomeček Jakub, Turzík Radek, Ujčík Antonín, Vičánek Martin, Vlček Filip, Vyvlečková Iveta
Učebna: A310 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 24  (18/6)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Třída Třídní učitel/Kabinet Zastupující učitel/Kabinet
4.L (rozvrh) Pšeja Zdeněk Ing./D010 Vítková Marie Ing. /A405
Bartoň Vojtěch, Běhula Adam, Bruknerová Kristýna, Červenka Tomáš, Daniel Petr, Dostálík David, Garguláková Eliška, Holomek Robin, Hulín Jakub, Husková Věra, Kalčík Aleš, Kolínek Martin, Kořenek Matěj, Křižková Veronika, Kučerová Michaela, Lysáček Václav, Mahdal Dominik, Malina Daniel, Melichárek Matěj, Mikeštík Lukáš, Omelková Lenka, Otépka Ondřej, Rachůnek Patrik, Strakoš Lukáš, Svozil Matěj, Tvarůžková Michaela, Vávrová Nela, Viceník Michal, Weiserová Eliška, Zdráhal Jakub
Učebna: D012 Obor: STAVEBNICTVÍ Počet žáků: 30  (21/9)
Seznam vyučujících a předmětů Zasedací pořádek


Počet tříd ve 4. ročníku: 8    Počet žáků ve 4. ročníku: 225  (194/31)

Počet tříd na škole: 32    Počet žáků na škole: 894  (788/106)


Najdete nás zde
Informace
Bakaláři
Bakaláři
mezi školou a rodinou

Moodle SPŠ Zlín
Moodle SPŠ Zlín

E-mail SPŠ Zlín
E-mail SPŠ Zlín

Facebook SPŠ Zlín
Facebook SPŠ Zlín


Baťák Tvoříme svůj časopis
Baťák
Tvoříme svůj časopis

Hledání Google



Kalendář
září 2019
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
Autoškola 2019
4
Adaptační kurz: 1. A, 1. B, 1. E, 1. F
5
6
7
8
9
Adaptační kurz: 1. G, 1. H, 1. K, 1. L
10
Are YOU ready? WE are :-)
11
Fotbalová školní liga 2019/2020Výměnný program Belgie
12
Nabídka zájmových kroužků pro žákyBurza učebnic - tělocvična
13
14
15
16
17
18
19
20
Návštěva studentů VTI Izegem (Belgie)   v naší škole
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Zprávy Zprávy  
Kalendář školy Kalendář školy  
Přítomní
Celkem: 5
Uživatelé: 4
Návštevy: 1

4b nebesar
Titulní stránka
5 min-9 sec
 

3a kocourek
Titulní stránka
1 min-7 sec

4g balajka
Titulní stránka
1 min-38 sec

2h zamecnik
Titulní stránka
9 min-42 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |