Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)
2018 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 681 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 101-120 (z 681 fotografií)« 1 2 3 4 5 (6) 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 35 »


▫ Sv IV-2 Strojírenství - Třídní učitel: Luděk Lugr


Sv IV2 Strojírenství
Třídní učitel: Luděk Lugr


Bakala František, Březina Josef, Buchlovský Zdeněk, Čermák Emil, Falešník Jan, Hejda Jiří, Helísek František, Hrabák Miloslav, Hurta Leopold, Chmela Milan, Jaša Bohumil, Jegla Jan, Mlýnek Antonín, Müller Jindřich, Ondrušák František, Papežík Karel, Polášek Antonín, Rudecký František, Spáčil Vladislav, Strouhal Josef, Štolfa Sergej, Trbušek Vojtěch, Trvaj Josef, Velísek Václav, Zajíc František, Zdařil Václav

▫ Sv IV-2 Strojírenská technologie - Třídní učitel: Ing. Dušan Vincent


Sv IV2 Strojírenská technologie
Třídní učitel: Ing. Dušan Vincent


Antoš Rudolf, Bartík Jaromír, Duda Miroslav, Dvořák Jan, Gába Bohumír, Gbelec Miloslav, Hába Miloš, Hrnčiřík Josef, Kašný Jaroslav, Kenša Jaromír, Konečný Jaroslav, Loučka František, Macenauer František, Michalec Tomáš, Mikeška František, Novotný Oldřich, Nový František, Otevřel Vlastimil, Páleník Vladimír, Pšeja Rudolf, Schwarz Josef, Škára Ladislav, Škrábal Zdeněk, Tesák Jiří, Válek Jaroslav, Váňa Vladimír

▫ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


Cileček Petr, Drážný Jiří, Forman Jiří, Hlaváč Jan, Hlavica Petr, Holderik Pavel, Hrdina Pavel, Chmela Ondřej, Jůzl Lukáš, Kajš Stanislav, Krampl Jakub, Křepelka Jan, Kurandin Dmitrij, Kurečka Adam, Kusák Tomáš, Matuška Jakub, Mikel Vojtěch, Mikulinec René, Nagy Michal, Ryba Lubomír, Říha Petr, Slováček Ondřej, Šramota Jan, Šudoma Ondřej, Talaš Roman, Vaculík Václav, Váňa Václav, Zelina Tomáš

▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


4. A Strojírenství
Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


Beneš Ondřej, Čechman David, Čechman Ondřej, Horáček Jan, Horák Jakub, Chalupa Vlastimil, Javora Václav, Jurečka Vladislav, Kalenda Jan, Kmenta Ondřej, Kořének Pavel, Kudela Libor, Lysák Radek, Máčala Martin, Macháč Patrik, Machara Radek, Nagy Martin, Němec Ondřej, Pálka Petr, Polanský Martin, Suchomela Adam, Šafařík Petr, Šerý Václav, Šimara Jiří, Škrabana Jan

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitelka: RNDr. Lenka Švehlíková


4. K Stavebnictví
Třídní učitelka: RNDr. Lenka Švehlíková


Bednařík Adam, Coufalík Otakar, Čech Jiří, Fojtík Jakub, Hlaváček Radek, Hoferková Aneta, Holý Lukáš, Hubáček Lukáš, Hustá Lucie, Jadrníčková Kateřina, Kačmář Filip, Keprdová Jana, Knot Tomáš, Kulenda Jan, Malotová Klára, Maršálek David, Martinec Tomáš, Mikerásek David, Pikhartová Karolína, Rachůnková Iva, Simerský Petr, Surá Lenka, Šefl Jan, Šimek Antonín, Šůstková Kateřina, Šušlík Drahomír, Toboláková Andrea, Vašička Jakub

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


Angelovič Jakub, Bělák Zdeněk, Brostík Michal, Důbrava Lukáš, Hejník Jiří, Kaláč Michal, Kalus Vojtěch, Konečný Josef, Koutník Martin, Kročil František, Kučera Jan, Mališka Lukáš, Mikeska Jiří, Nedbal David, Nedbal Petr, Petrák Tomáš, Ponížil Tomáš, Řehůřek Ondřej, Sokola Tomáš, Srnec Jakub, Stolařík Jaromír, Strapina Dominik, Sunek Ondřej, Ševčík Tomáš, Štach Jan, Tkadlec Martin, Tomšů Michal, Utinek David

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Tydlačková


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Tydlačková


Baumbachová Vendula, Bobálová Kateřina, Březina Filip, Damborský Adam, Dlabajová Pavlína, Dosedla Jiří, Dosoudil Patrik, Kadlečková Marie, Klačánková Lucie, Komárková Veronika, Kopecká Gabriela, Lognierová Jana, Mitáčková Kateřina, Mol Erik, Nováková Michaela, Plšková Vendula, Polišenská Jana, Půčková Monika, Robková Kateřina, Skoumal Karel, Slezáková Michaela, Škrabalová Michaela, Štach Martin, Třetinová Marie, Urbanová Dagmar, Vojáčková Kristýna, Vráblíková Lenka

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


Brázdil Radek, Brhlová Markéta, Častulíková Marie, Dlabačová Veronika, Fojtík Patrik, Gabryš Vojtěch, Gottwaldová Aneta, Hájková Barbora, Hlaváč Pavel, Hořák Daniel, Hrošová Jitka, Chromčáková Yveta, Ježíková Jana, Kolářová Aneta, Kosina Lukáš, Kozubík Jan, Kupčíková Kristýna, Kyselicová Martina, Mališková Pavla, Römerová Tereza, Šimoníková Nikola, Štěpánová Eva, Tylčeová Michaela, Vaškůjová Klára, Vavrysová Jarmila, Zábojníková Anna, Zůbková Kristýna

▫ 4. E Elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


4. E Elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Tomáš Graja


Bača Václav, Bartoň Vladimír, Brázdil Radek, Crlík David, Gabriel Vít, Hromádka Pavel, Chlud Jan, Chytil Lukáš, Jasenský Filip, Juráň Jakub, Jurča Pavel, Karafiát Michal, Koňařík Michal, Konečný Tomáš, Kvasnička Petr, Lancouch Ondřej, Macháček Lukáš, Postava Václav, Sakin Martin, Skokánek Michal, Studénka Radim, Studenka Vojtěch, Šerý Petr, Umysa Petr, Urbaník Matěj, Vašica Zdeněk

▫ 4. F Elektrotechnika - Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


4. F Elektrotechnika
Třídní učitel: Mgr. Přemysl Strážnický


Bobalík Radim, Boráň Martin, Friedl Adam, Frýdl Miroslav, Galuška David, Hoferek Jakub, Homola Stanislav, Hrdina Adam, Charous Zdeněk, Jahoda Tomáš, Jermakov Jiří, Jurča Michal, Krajcar Tomáš, Malaník Tomáš, Manďák Roman, Mašláň Zbyněk, Miškařík Tomáš, Pinďák Michal, Seidl Jiří, Skřivánek Tomáš, Svízela Jan, Svobodník Petr, Štencl Michal, Trhlík Tomáš, Varmuža Aleš

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Oldřiška Taláková


Bakala Denis, Bezděčík Jiří, Hesková Veronika, Horáček Jiří, Hrbáček Matěj, Kašpar Michal, Kostka Matěj, Křenek Radim, Lorenc Michal, Máčala David, Machalíček Marek, Malina Vratislav, Malý David, Moštěk Ondřej, Novák Kamil, Ondrašík Adam, Pavelka Tomáš, Popelka Petr, Přívara Jakub, Rektořík Jiří, Růžičková Eva, Smolka Zdeněk, Sovják Erik, Stiborová Dana, Šimoník Ladislav, Talaša Jan, Uher Michal, Vágner Ondřej, Veselý Pavel, Zapletal Miroslav, Žaludek Vojtěch

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitel: Jiří Zahradnický


4. H Technické lyceum
Třídní učitel: Jiří Zahradnický


Benýšek David, Blaha David, Bobák Petr, Buráň Petr, Dvouletý Martin, Horňáková Marie, Křepelka Jakub, Lesák Michal, Masařík Milan, Molek Matyáš, Ondra Michal, Polášek Milan, Smutek Lukáš, Smyčka Jan, Stuchlík Karel, Svozílek Tomáš, Špaček Jakub, Štefek Miroslav, Švancer Jan, Tomešek Jan, Trenčan Tomáš, Usnul Jan, Vlach Ondřej, Vyoral Albert, Závrbský Filip, Zeman Michal, Zigalová Pavla

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Pšeja


Adámek Jan, Adamovič Michal, Bubeníčková Barbora, Čelůstková Gabra, Hořák Michal, Hutyra Michal, Chromíková Kristýna, Jakóbek Lukáš, Javorský Tomáš, Kotásková Lucie, Kubín Tomáš, Láník Tomáš, Malčík David, Mézl Petr, Mouka Jiří, Nesvadba Martin, Novák Jakub, Rajzlová Ludmila, Sedlářová Martina, Spáčil Stanislav, Stojaníková Vendula, Sviták Marek, Šimoníková Kristýna, Tesař Jakub, Tomšů Filip, Trdlicová Lenka, Turnová Markéta, Urbánek Štěpán, Ženožička Filip

▫ 4.C Strojírenství - Třídní učitel: Ing. František Hrnčíř


4.C Strojírenství
Třídní učitel: Ing. František Hrnčíř


Bačík František, Cedidla Jan, Černý Pavel, Galatíková Eva, Gogela Jindřich, Hrnčíř Jaromír, Kadlčík Antonín, Kaláč František, Keprt Jiří, Kolda Jaroslav, Kotásková Alena, Krejčí Jiří, Kučera Petr, Kudělka Jan, Kunz Antonín, Kutěj Jaroslav, Macák Vladimír, Minařík Zdeněk, Mrnuštík Jan, Polišenská Marie, Roháček Josef, Sekula Petr, Sochorová Eva, Staněk Vlastimil, Strčálek Pavel, Šnédar Petr, Valehrach Miloslav, Večeřová Alena, Vrána Stanislav, Zbořilová Jaroslava, Zdražilová Otilie, Zelinka Miroslav

▫ Ds IV-1 Strojírenství - Třídní učitel: Drahomír Zapletal


Ds IV1 Strojírenství
Třídní učitel: Drahomír Zapletal


Benda Vladimír, Brázda Jiří, Čáň Jaroslav, Fruněk Bohumír, Gogelová Blanka, Hajduček Václav, Hnilica Antonín, Chalupa Slavomír, Jirsák Bohuslav, Jurásek Pavel, Kotrcová Hana, Mikulík Vladislav, Oříšková Olga, Otčenášková Marcela, Paarová Eva, Pelc Václav, Pelnář Václav, Popelová Yvona, Pšenčíková Věra, Rakvica Jaromír, Rotterová Marie, Slezák Josef, Svoboda Vladimír, Šelešovský Jiří, Šuba Karel, Šuranská Ludmila, Ulman Přemysl, Vybíralík Oldřich, Železník Stanislav

▫ Ds IV-3 Strojírenství - Třídní učitel: František Šimonovský


Ds IV3 Strojírenství
Třídní učitel: František Šimonovský


Bílek Alois, Brázdil Zdeněk, Bublík Pavel, Dorotík Ludvík, Dufek Stanislav, Dvořák Oldřich, Hladký Ludvík, Honl Stanislav, Chmelík Josef, Janča František, Kreml Ivan, Matoušek Josef, Medřický Eduard, Merta Zdeněk, Mrázek Jaroslav, Navrátil Ivan, Netušil Jan, Ondra Jiří, Přikryl Stanislav, Stoklásek Zdeněk, Stratil Milan, Štěrbáček Miloš, Tomeček Josef, Vaculík Václav, Vičan Pavel, Vojkovský Miroslav, Žádný Roman

▫ 4.A  - Třídní učitel: Ing. Miloslav Julina


4.A
Třídní učitel: Ing. Miloslav Julina


Adámek Jiří, Barot Zdeněk, Blažek Pavel, Faldík Lubomír, Fiala Emil, Foukal Jiří, Hladký Petr, Horák Alois, Hubert Petr, Jablunka Josef, Jež Vladimír, Koňařík Miloš, Kužel Milan, Mačák Rudolf, Ondík Josef, Pagáč Ivo, Pavelka Jiří, Pavlíček František, Slaměna Rostislav, Spálovský Josef, Srnka Lubomír, Šumšál František, Švub Stanislav, Václavík Petr, Valášek Zdeněk, Vašalovský Zdeněk, Velička Jiří, Zálešák Pavel


▫ Sv IV-1 Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Václav Dvořák


Sv IV1 Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Václav Dvořák


Bartošík František, Blahuš Zdeněk, Dohnalík František, Ivánek Alois, Kožela Bohumil, Kunzová Marie, Malata František, Malík Jaroslav, Mareček Stanislav, Matulíková Milada, Nantl František, Novák Jan, Pikner Bohumil, Řepka Dušan, Sadila Miroslav, Staněk Karel, Strachotová Marie, Šmiták Ladislav, Werner Milan, Zahradníková Jarmila, Zavřelová Marie

▫ 4.H Technické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Karel Bureš


4.H Technické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Karel Bureš


Bednařík Jan, Dědák Pavel, Fajgar Petr, Gorčík Lukáš, Hnilička Jakub, Keprt Tomáš, Klimeš Jan, Lukaštík Josef, Petr Ondřej, Polách Pavel, Procházka Michal, Ročák Karel, Ševců Jiří, Štěpánek Vít, Vařacha Pavel, Vitovják Radek, Vykoukal David, Zástěra Lukáš, Zemek Pavel

▫ 4.M Stavebnictvi - Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


4.M Stavebnictvi
Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


Berdník Ondřej, Berka Jan, Binarová Marta, Ducháč Jakub, Elefant Zdeněk, Gallasová Daniela, Gottwald Libor, Hanák Martin, Hoke Jiří, Klobáska Petr, Král Pavel, Mikšaník David, Milička Jiří, Moudřík Martin, Mrázek Tibor, Olejník David, Omelka Josef, Paštěka Ladislav, Pivec David, Přikryl Jan, Rapant Ondřej, Slunečko Roman, Stuchlík Filip, Šimr Michal, Valachová Barbora, Valuch Lukáš, Vrzala Luboš, Zapletalová Jana

Fotografie číslo. 101-120 (z 681 fotografií)« 1 2 3 4 5 (6) 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 35 »



Najdete nás zde
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |