Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)
2018 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 681 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 181-200 (z 681 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (10) 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 35 »


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Josef Bernátek


Stavebnictví
Třídní učitel: Josef Bernátek


Bouda Pavel, Caudr Jiří, Chvosta Pavel, Damborský Vladimír, Duba Milan, Fišer Alan, Harca Jan, Jančář Lubomír, Janík Květoslav, Janoch Aleš, Julina František, Kopp Jiří, Kořenek Stanislav, Kubáň Vlastimil, Kutálek Petr, Maňásek Otakar, Michálek Zdeněk, Milička Miloslav, Novotný Robert, Odstrčilík Leo, Otáhal Oldřich, Pšeja Zdeněk, Přikryl Josef, Slováček Jiří, Stuchlík Antonín, Tománek Josef, Vilček Rudolf, Vyhlídal Antonín, Vyňuchal Ladislav, Zátopek Stanislav, Šebela František, Šesták Jiří, Šigut Drahomír

▫ 4.G Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


4.G Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Michal Jelínek


Brada David, Bůbela Jaroslav, Cuřín Richard, Hejda Marek, Hufová Hana, Klajbl Pavel, Konečná Radka, Kop Martin, Matějka Marek, Medek Daniel, Nedbálek David, Plšek Jan, Rafaj Jan, Rohan Jiří, Rubeš Matěj, Šenkyříková Dagmar, Ševců Martin, Vaculík Pavel, Zábojníková Bronislava, Zetěk Václav, Zrník Jiří, Žíla Pavel

▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


Babica Jaromír, Baroň Richard, Fischer Arnošt, Horáková Stanislava, Horák Stanislav, Hubáček František, Churý František, Konečný Oldřich, Kosař František, Lukša Rostislav, Měchura František, Mynařík Ivan, Pančocha Stanislav, Pavelka Antonín, Pospíšil Josef, Reichel Miroslav, Strnad František, Stuchlík Vít, Šmakal Antonín, Štětkář Jiří, Tomaštík Josef

▫ Stavebnictví  - Třídní učitel: František Uchytil


Stavebnictví
Třídní učitel: František Uchytil


Bartončík Radek, Bernatík Ivan, Chmelíček Jiří, Dohnálek Ervin, Doležal Jaromír, Gája Ivo, Halaška Miroslav, Helešic Kamil, Horák Libor, Hrdina Jiří, Hurta Tomáš, Hvozdenský Miroslav, Kasan Marek, Klimonczyková Irena, Kolařík Miroslav, Kotásek Michal, Košák Jan, Kutra Zdeněk, Kužela Josef, Manďáková Alena, Marková Alexandra, Martišek Radek, Mikel Roman, Novák Radek, Pekárek Antonín, Pilzová Jolana, Pšeja Vojtěch, Rolinc Zdeněk, Rýpal Jan, Stránský Michal, Vlček Petr, Vojtěšek Ivan, Vránek Vladimír

▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


4. A Strojírenství
Třídní učitelka: Ing. Renata Nesvadbová


Aust Richard, Brázdil Pavel, Budík Tomáš, Goiš Jiří, Halík Václav, Hrabal Tomáš, Jakůbek Bohdan, Kolář Jan, Krmášek Vladan, Machů Tomáš, Malý Ondřej, Marcoň Václav, Matula Lukáš, Musil František, Nedbalová Radka, Novotný Roman, Orsák Jaromír, Potočný Vlastimil, Šinderbal Marek, Školný Roman, Šulovský Jan, Valčík Lukáš, Vaněček Martin, Vaněk Martin, Vodák Tomáš, Zlámal Radomír, Žáček Petr

▫ 4. C Ekonomické lyceum - Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


4. C Ekonomické lyceum
Třídní učitel: PaedDr. Ivan Konečný


Bambuch Ondřej, Běťáková Anna, Cigánková Aneta, Císařová Barbora, Cveková Michaela, Hamšík Josef, Hynčicová Simona, Chovancová Zuzana, Juhaňáková Veronika, Koňařík Martin, Kotásková Gabriela, Kozáková Leona, Krajčová Veronika, Kunovjánková Martina, Kysilková Klára, Lukašíková Natália, Marková Aneta, Navrátilová Martina, Ocelíková Klára, Pavelka Tomáš, Smýkalová Barbora, Srněnská Jana, Šerá Gabriela, Ševčíková Michaela, Škrabanová Lenka, Urban Tomáš, Váňová Nelly, Vrlová Iveta

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Ivona Stuchlíková


Bártová Kateřina, Blanařová Lenka, Bobalová Lenka, Čechmánek Miroslav, Čevorová Sandra, Drybčáková Hana, Důbravová Petra, Hlávková Jana, Holík Lukáš, Horáková Monika, Hrubá Barbora, Janečková Gabriela, Kašík Oldřich, Kašpárková Marcela, Krajčová Eliška, Krsičková Pavlína, Mertová Kristýna, Mikala Roman, Mrlinová Lenka, Nesrsta Tomáš, Ratiborský Petr, Schadová Petra, Slezáková Sabina, Šumbera Jan, Válková Pavla, Večeřa Václav, Zapletalová Michaela, Zichová Magda, Zůbková Markéta

▫ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Josef Kovář


Bat Roman, Bečica Aleš, Bělaška Tomáš, Březina Radim, Čech Pavel, Duroň Michael, Facuna Jiří, Galia Michael, Gromus Tomáš, Herba Andrej, Hrdlička Martin, Jakubíček Michal, Klečka Jan, Kolář Jakub, Kotrla Martin, Lukašík Petr, Onderka Jakub, Pospíšil Jiří, Stibora Karel, Šenovský Jiří, Vaňhara Michal, Večerka Tomáš, Vlček Josef, Zvončák Vojtěch

▫ 4. F Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


4. F Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Stanislav Hanulík


Benroth Jakub, Bořuta Pavel, Gajdušek Lukáš, Hamada Vladimír, Heralecký Petr, Horáček Matěj, Horenský Martin, Chmela Ondřej, Cholasta Lukáš, Jurák David, Jurák Martin, Kolomazník Jan, Kostka David, Kratina Lukáš, Lambor Jiří, Malaník Pavel, Málek Karel, Nevřala Pavel, Novák Milan, Novosád Tomáš, Píštěk Jan, Plášek Ondřej, Pospíšil Jiří, Res Michal, Vlček Petr, Wiesner Jiří

▫ 4. G Technické lyceum - Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


4. G Technické lyceum
Třídní učitelka: RNDr. Hana Dírerová


Čech David, Fux Jan, Gajdoš Filip, Hanulíková Marie, Horák Miroslav, Charvát Jan, Jurák Vítězslav, Liška Ondřej, Malečík Patrik, Prokop Ondřej, Románek Michal, Řezníček Michal, Řezníček Zbyněk, Sedláčková Petra, Sochor Ondřej, Suchý Jan, Šidlíková Jana, Šůstek Martin, Valenta Jan, Vrba Václav, Zábojník Jakub, Zápařková Kateřina, Zubalík Jakub, Žáček Václav

▫ 4. H Technické lyceum - Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


4. H Technické lyceum
Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Vašková


Dvořák Petr, Fleischmann Martin, Haderka Jan, Hradílek Ondřej, Hudec Jiří, Chvíla Martin, Janků Petr, Konečný Jakub, Kostka Roman, Kotěra Milan, Maršovský Karel, Mayer Petr, Mezírka Martin, Mikulášek Kamil, Motal Lukáš, Nešpor Tomáš, Novák Marek, Pavelka Radomil, Rygl Jaroslav, Sokol David, Sousedík Tomáš, Spurný Daniel, Sucháček Lukáš, Sýnek Michal, Ševčík Tomáš, Vala Jan, Zíka Tomáš, Žaludek Jindřich

▫ 4. L Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


4. L Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Zdeněk Bednařík


Bednařík Antonín, Boček Michal, Býčková Klára, Fianta Martin, Hanáček Jan, Hanáčík Jan, Hlavičková Kateřina, Holba Radek, Horehleď Jiří, Chovančík Radek, Imrich Petr, Janků Ondřej, Jurča Martin, Kadlček Dan, Kovář Miroslav, Krystýnek Pavel, Kuchař Marek, Laga Marek, Lednický Josef, Máčala Josef, Mlčochová Romana, Sviták Tomáš, Švadleňáková Radka, Trávníček Václav, Tykal Marek, Valášková Lucie, Vlachynský Luděk, Zelík Ondřej

▫ 4. K Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


4. K Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. Libor Dubčák


Bajza Ondřej, Balajka Michal, Čechová Zuzana, Dolák Jan, Gregor Tomáš, Hala Pavel, Holba Michal, Holková Soňa, Janošík Aleš, Kadlčáková Petra, Knap Michal, Knapová Alena, Lukáš Lubomír, Matějíček Jan, Mikulka Petr, Remeš Martin, Rokosová Iva, Rozumek Jakub, Řehůřek Tomáš, Sedláčková Iveta, Síla Rudolf, Sýkora Jan, Šánek Pavel, Šufner Michal, Vlach Jan, Vyoral Martin, Výstup Petr, Výstup Stanislav

▫ 4. B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


4. B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Žáček


Brezanský Vít, Bula Vít, Čejka Libor, Elšík Martin, Grof Jiří, Hotařík Jan, Kapalka Martin, Kolář Bronislav, Křupka Marek, Kubík Pavel, Lecián Václav, Macík Petr, Martínek Ondřej, Matela Milan, Metela Petr, Mikel Pavel, Molek Nikola, Němec Lukáš, Podola Tomáš, Pospíšil Jaromír, Suchomel Viktor, Vraštiak Michal, Weinhönig Jiří, Zálešák Michal, Zaremba Matouš, Zubík Michal

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


Stavebnictví
Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


Bachůrek Petr, Barát Jindřich, Bobák Jaromír, Bobalík Petr, Burdík Jiří, Dohnalová Zdeňka, Ducháč Jiří, Dudková Zuzana, Čeřovský Jaroslav, Hájek Jiří, Hoffman Karel, Ilčík Josef, Kašpárek Jaroslav, Kocourek Zdeněk, Kofroň Stanislav, Kolařík Ladislav, Kolísek Antonín, Konvička Svatopluk, Kotasová Oldřiška, Motalová Dana, Pergrová Hana, Perničková Ludmila, Pochylý Pavel, Růžičková Lenka, Svobodová Hana, Uhrýnek Jaromír, Vlasatík Milan, Výmola Lubomír, Zábojník Vojtěch

▫ Sv IV-1 Strojírenská technologie - Třídní učitel: 1-2. ročník Miloš Skalický, 3-4. ročník Vladimír


Sv IV1 Strojírenská technologie
Třídní učitel: 12. ročník Miloš Skalický, 34. ročník Vladimír


Bezděk Vojtěch, Červinka Vladimír, Daněk Jan, Ernest František, Förster Ludvík, Friebert Miroslav, Hofman Jiří, Janík Dušan, Julina Petr, Jurkovič Josef, Kaňka Jan, Klouda Miloš, Kráčmar Jan, Král Ladislav, Krůček Bohumil, Matlach Bohumil, Mikša František, Mynařík Otakar, Nuhlíček Pavel, Ordelt Jaroslav, Paška Josef, Pazdera Leopold, Přibyl Bedřich, Seeman Jindřich, Šrámek Jiří, Šuráň Josef, Valenta Vladimír

▫ 4. A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


4. A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Libor Mráz


Albrecht Ondřej, Barbořík Tomáš, Barcuch Jakub, Bártek Tomáš, Branda Marek, Drábek Pavel, Firych Michal, Gergel Jiří, Hapal Roman, Hoferica Petr, Jurčák Richard, Krempaský Jakub, Kuňák Jiří, Mrlík Pavel, Pastorčák Lukáš, Petrovský Michal, Rubalová Nikol, Skok Tomáš, Soukupová Lucie, Stodůlka Jiří, Stoklásek Pavel, Strnad Miroslav, Šánek Petr, Šišpera Filip, Šperling Jiří, Šudřich Roman, Zámoravec Lukáš

▫ 4. C Management - Třídní učitelka: Mgr. Věra Mizerová


4. C Management
Třídní učitelka: Mgr. Věra Mizerová


Batík Tomáš, Blaščík Patrik, Červenka Ivo, Červenková Lucie, Fröhlichová Vendula, Hajda Martin, Horká Magdalena, Chudárek Marek, Jurčíková Pavla, Kostílek Tomáš, Kovaříková Vladimíra, Kratochvílová Hana, Kubíčková Kateřina, Lizancová Romana, Macháčková Blanka, Matějů Iveta, Matula Jiří, Petrová Martina, Rakusová Tereza, Slováčková Kateřina, Slováčková Michaela, Stopková Eva, Sýkorová Veronika, Šubová Stanislava, Vlčková Lenka, Vojta Vladimír

▫ 4. D Ekonomické lyceum - Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


4. D Ekonomické lyceum
Třídní učitel: Mgr. Miroslav Grochal


Bartoník David, Blaho Ondřej, Bršlíková Simona, Budinková Veronika, Daňková Zuzana, Fridrich Vladimír, Garguláková Alena, Hlavicová Radka, Horáková Jaroslava, Jašková Tereza, Jordán Radek, Klíma Radek, Konečná Alena, Krkošková Leona, Kubáňová Marta, Květáková Lucie, Machalíčková Vendula, Manová Jana, Míček Michal, Navláčilová Tereza, Nezdařilová Gabriela, Pfefferová Ľudmila, Sedláčková Daniela, Slezák Roman, Široká Magdaléna, Štětkář Pavel, Velikovský Petr, Zárubová Veronika

▫ 4. E Slaboproudá elektrotechnika - Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


4. E Slaboproudá elektrotechnika
Třídní učitel: Ing. Jindřich Vyoral


Belloň Michal, Duda Radek, Dufka Zbyněk, Fryštacký Jakub, Gajdošík Lukáš, Gargulák Lukáš, Hrdek Jan, Janošík Zdeněk, Kolařík Jaroslav, Koncer Adam, Macek Jiří, Mejzlík Martin, Mizera Josef, Motúz Ondřej, Ocelík Marek, Pechal Lukáš, Přikryl Jan, Slováček Jakub, Süsz Jakub, Šilhán Jiří, Šošolík Marek, Tureček Jan, Váňa Libor, Vrabček Lukáš, Zlámal Zdeněk

Fotografie číslo. 181-200 (z 681 fotografií)« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (10) 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 35 »



Najdete nás zde
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |