Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |


1939-1999 Celkem:497 (0)
1939-1940
1941-1949
1950-1959
1960-1969
1970-1979
1980-1989
1990-1999
2000-2009 Celkem:102 (0)
2000 (5)
2001 (14)
2002 (11)
2003 (10)
2004 (10)
2005 (11)
2006 (10)
2007 (10)
2008 (11)
2009 (10)
2010 - 2015 Celkem:58 (0)
2010 (10)
2011 (10)
2012 (10)
2013 (10)
2014 (9)
2015 (9)
2016 Celkem:8 (8)
2017 Celkem:8 (8)
2018 Celkem:8 (8)

   Ve fotoalbu je celkem 681 fotografií.    

Posledních 10 přidaných fotografií

Fotografie číslo. 661-680 (z 681 fotografií)« 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 (34) 35 »


▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Bohumír Urbánek


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Bohumír Urbánek


Barbořík Libor, Brázdilová Bohumila, Buršová Vladimíra, Dědek Jiří, Divoká Ludmila, Galatík Libor, Gerychová Zdeňka, Hnaníček František, Hoza Přemysl, Hrdina Josef, Chromeček Jan, Karola Eduard, Kašík Jiří, Kománek Jiří, Kožela Radomír, Krhut Ladislav, Martinec Stanislav, Marušák Václav, Matějka Stanislav, Němec Zdeněk, Orsák Oto, Procházka Zdeněk, Rozmánková Jana, Slováček Jaromír, Svoboda Radomil, Šaur Petr, Štěpán Pavel, Talaš Jaromír, Uchytilová Jitka, Vaculčík Pavel, Velísek Miroslav, Vraštiak Petr, Vrchovský Dušan

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


Stavebnictví
Třídní učitel: Vojtěch Vybíral


Brabec Jan, Chmelař Jaroslav, Doupovcová Dagmar, Černý Tomáš, Fojtů Stanislav, Gajdůšek Jiří, Hajduch Josef, Horák Jindřich, Hučík Milan, Jahodová Jindra, Javora Stanislav, Knotková Miroslava, Kovařík Ladislav, Kovaříková Zdeňka, Kráčalík Vladislav, Lečbychová Hana, Luběna Vlastimil, Malý Jiří, Manďák Stanislav, Mrákota Jiří, Němeček Josef, Novák Jiří, Pálková Alena, Prachařová Marta, Rerko Zbyněk, Sedlář Karel, Skrášek Vít, Sokola Josef, Sporek Jindřich, Talák František, Tlachová Dana, Valenta Bohumil, Zelinka Jiří, Šrahůlek Antonín


▫ 4.eC Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: Ing. Emanuel Vaněček


4.eC Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: Ing. Emanuel Vaněček


Bartůsek Radomír, Brázdil Pavel, Brokl Zdeněk, Čápek František, Doleček Břetislav, Doupovec Stanislav, Fuksa Bronislav, Gerža Libor, Horák Milan, Hrubý Vojtěch, Kalík Lubomír, Karola Milan, Klučka Vít, Končák Jiří, Navrátil Jiří, Ondráčková Andrea, Oplt Karel, Pavelka Stanislav, Pokorný Jiří, Prokop Vítězslav, Rozštípil Miroslav, Slováček Ivan, Staněk Rostislav, Šimčík Pavel, Šinderbal Pavel, Švarc Ladislav, Vasilčenko Libor, Vašíček Ladislav, Vyoral Jiří, Závrbská Soňa, Zelík Jaromír, Zikmund Petr, Zoglauer Bedřich, Žaludek Miroslav

▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Viktor Holešínský


Baštecký Jaroslav, Čabla Jaromír, Doupovec Vladimír, Fimbinger Petr, Gajdůšek Jiří, Gergela Milan, Hnilica Alois, Hrdina Zdeněk, Hrnčířík Karel, Chalupová Marie, Janeta Zdeněk, Janošek Václav, Jelínek Vít, Jordán Jiří, Kudláč Stanislav, Ligas Zdeněk, Luha Petr, Mališka Oldřich, Marcoň Stanislav, Marišler Luděk, Petráš Josef, Polcer Zdeněk, Průša František, Rak František, Ředina Zdeněk, Strojil František, Valerián Zdeněk, Vařejka Stanislav, Vendolský Lubomír, Veverka Josef


▫ Pe5C Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Pe5C Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Benk Ladislav, Bureš Roman, Doležel Petr, Hrdek Jan, Kadlec Stanislav, Kokeš Zdeněk, Krajča Oldřich, Matyáš Josef, Nášel Vlastimil, Otáhal Jaroslav, Petřík Oldřich, Rachůnek Václav, Rokyta Milan, Slezák Zdeněk, Škarvada Vladimír, Škrabánek Pavel, Tomčala Milan, Větrovec Jiří, Vitovský Milan, Výmola Karel, Vyoral Josef


▫ Ps5D Slévárenství - Třídní učitel: Ing. Radomír Teplíček


Ps5D Slévárenství
Třídní učitel: Ing. Radomír Teplíček


Balůsek Zdeněk, Halenčák Jaroslav, Hanačák Ivo, Honzík Josef, Chládek Jaromír, Ptáček Zdeněk, Ryšánek Zdeněk, Řezníček Dalibor, Strnad Ladislav, Tománek Radomír, Žák Václav


▫ Pe5C Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: Ing. Karel Dekar


Pe5C Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: Ing. Karel Dekar


Bár Zdeněk, Bráblík Pavel, Čepela Jan, Evják Karel, Grulich Miroslav, Hejna Antonín, Chlud Petr, Jančařík František, Juráň Svatopluk, Kročil Petr, Mráček Pavel, Novák Petr, Podéšť Jan, Sadila Lubomír, Sekanina Petr, Soudek Jiří, Šesták Jaroslav, Šmedek Jiří, Veselý Miroslav, Víšek František, Vybíralík Pavel, Žůrek Pavel

▫ P5B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


P5B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


Běhal Jaroslav, Dočkal Vladimír, Jaška Jan, Kamenář Václav, Kaspar Zdeněk, Kopečková Jana, Kovařík František, Macháček Vladimír, Mlčoch Pavel, Pekař Luboslav, Rotrekl Jan, Skýpala František, Štencel Jindřich, Zábrana Vratislav, Zavadil Jaroslav, Žáček Josef


▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jaroslav Lednický


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jaroslav Lednický


Bielak Jan, Časta Josef, Dědek Jiří, Galandr Miroslav, Gerža Ivo, Groulík František, Huspenina Alois, Hynčica Josef, Kolařík Miloslav, Kotas Josef, Musil Vlastimil, Skopal Miroslav, Staněk Miroslav, Stavěníček Zdenek, Vágner Vladislav, Vašek Petr, Zubalík Karel, Žůrek Alois


▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Václav Báča


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Václav Báča


Bártek Miloslav, Brázdil Miroslav, Cepák Bohumil, Čevela Jaromír, Drga Vladimír, Forgáč Štefan, Gába Vladimír, Gajdůšek Miroslav, Hučík Stanislav, Klinkovský Karel, Kuba Milan, Máčala Petr, Mamica Petr, Novotný Jiří, Outěřický Ivan, Pátík Karel, Prokeš Stanislav, Stavjaníček Karel, Šlahař Zdeněk, Štětkář Stanislav, Trmal Václav, Večeřa Miroslav, Viktorin Aleš, Zwicker Jiří


▫ P5Ho Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


P5Ho Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


Čech Stanislav, David Pavel, Elich Karel, Grygera Svatopluk, Holotík Stanislav, Hrbáček Miroslav, Hromada Josef, Chvátal Zdeněk, Jílek Jiří, Jurka Alois, Kolařík Jiří, Kvasnica Vladislav, Macenauer Vladimír, Matela František, Mikulenka Josef, Nedbal Josef, Pokorný František, Skýpala Jaroslav, Syřena František, Šenk Karel, Valášek Vladislav, Winkler František, Zdráhal Jaromír, Zela Antonín, Zicháček Aleš


▫ Pe5B Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Pe5B Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Bednařík Lubomír, Hrbáč Ladislav, Koudelka Vladimír, Kozelský Jiří, Kratochvíl Jiří, Lenikus Jan, Martínek Václav, Mikulenka Jiří, Novotný Jiří, Polášek Miroslav, Přikryl Josef, Sedlář Rudolf, Šimík Jiří, Škutek Miroslav, Vacek Karel, Vičík Pavel, Vinklárek Vojtěch, Zavřel Václav


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Tomášek Karel


Stavebnictví
Třídní učitel: Tomášek Karel


Bartoš Karel, Bortel Pavel, Bůžek Jaroslav, Býčková Jana, Byšek Josef, Durajová Jitka, Herman Zdeněk, Hubíková Jaroslava, Ivan Vladimír, Juříčková Jarmila, Kašper Stanislav, Kokeš Lubomír, Koudelka František, Krajsa Karel, Kubáč Jaroslav, Křivánek Lubomír, Lukašík Josef, Lukašík Lubomír, Máca Bohuslav, Malaníková Olga, Maňásek Antonín, Mareček Bronislav, Milička Pavel, Mizera Oldřich, Musil Jaroslav, Rosůlek Zdeněk, Stohr Milan, Sukupová Zdeňka, Vráblík Josef, Vyoral Miroslav, Vyorálek Milan, Zemánková Hana, Šenkýř Bohuslav, Šinkýř Vladimír, Žák František

ladimir@gmail.com.

▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


Adámek Ladislav, Brázdil Jiří, Bubeníčková Markéta, Coufalík Otakar, Došek Zdeněk, Flek Jan, Frýželka František, Gregůrková Ludmila, Haderka František, Hubáček Ladislav, Jagoš František, Jedlička Jan, Jíra Luboš, Korcová Alena, Kubiš Lubomír, Macková Marie, Maček Pavel, Machů Miroslava, Mrlík František, Němec Petr, Němeček Josef, Rokos Zdeněk, Skácel Karel, Střítecký Jaroslav, Štangl Miroslav, Tábor Josef, Trávníček Milan, Zámečník Josef, Zdráhal Milan

▫ 4.C Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Břetislav Mikuláštík


4.C Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Břetislav Mikuláštík


Adamec Vlastimil, Bejšovcová Marta, Blaž Jaroslav, Bobál Josef, Domanský Stanislav, Fejt Zdeněk, Fusková Jarmila, Hlavičková Blanka, Kadlík Miroslav, Koplík František, Kořenková Jana, Kotásek Josef, Krejcárek Luboš, Kuňák Jaroslav, Machala Jaroslav, Mrázek Miroslav, Musil Karel, Nezval Vítězslav, Novák Radomír, Polášek Jan, Smékal Milan, Smrž Jaroslav, Šesták Zbyněk, Šima Jiří, Škrabal Zdeněk, Vaculík Rostislav, Vašík Jaroslav, Večerka Jan, Zavrtálek Ladislav

▫ 4.eD Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: František Škrášek


4.eD Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: František Škrášek


Březina Jiří, Černý Josef, Červinka Pavel, Číhal Karel, Daněk Pavel, Divílek Milan, Dostrašil Jiří, Fukal Rudolf, Gavenda Ladislav, Gorgoňová Libuše, Gruna Jaroslav, Hamrla Jiří, Kelíšek Jindřich, Kováč Lubomír, Kožela Petr, Král Vladimír, Langer Jaroslav, Lysý Stanislav, Mahdalová Hana, Malota Ludvík, Marčík František, Mikel Miroslav, Němec Miroslav, Novosad Aleš, Růžička Karel, Smolík Jaromír, Šťasta Zdeněk, Štěrba Miroslav, Trávníček Miroslav, Václavek Pavel, Vanžura Jaromír, Višková Marcela, Zemánek Karel

◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Svatopluk Sládeček


Stavebnictví
Třídní učitel: Svatopluk Sládeček


Buriánek Václav, Celetka Bohumil, Dohnal Miroslav, Háněl Josef, Hucul Antonín, Kadrnka Václav, Kolaříková Ludmila, Kostka Jaroslav, Křápek Lubomír, Lakomý Ladislav, Lorenc Jan, Lukšík Miroslav, Marušák Karel, Matela Vilém, Nádeníček Zdeněk, Novotný Josef, Pavlů Antonín, Polák Jaroslav, Polášek Josef, Sion Petr, Sporek Stanislav, Srna Robert, Vaculík Jaroslav, Vývlečka Eduard, Wállek Miroslav


▫ P V-B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Václav Báča


P VB Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Václav Báča


Adámek Miroslav, Bobek Jaroslav, Červinka Luděk, Dvořák Jiří, Eliáš Miroslav, Chodilík Milan, Jurčák Rostislav, Kolář František, Kolář Petr, Kutňák Hubert, Machů Jan, Majc Svatopluk, Slovák Vladislav, Stavinoha Jiří, Šuta Jaroslav, Veselý Petr, Vláčilík Zdeněk, Vocel Jindřich


▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Dr. Dobroslav Němec


Bača Rostislav, Czislinská Lenka, Čapka Miroslav, Dokoupil Jiří, Feilová-Fantová Jolana, Frkal Jiří, Gerych Vojtěch, Horáková Libuše, Hrabina Pavel, Hradil Jiří, Hubáček Jiří, Imrich Zdeněk, Janečková Eva, Janotová Věra, Jurčík Zdeněk, Kedrová Libuše, Kostka Antonín, Kostrhoun Milan, Kubíček Alois, Kulová Alena, Kupec Jaromír, Lojčík Jiří, Macháň František, Michalík Zdeněk, Morong Pavel, Skácel Vladimír, Šimeček Miroslav, Šopík Radoslav, Švenda Miroslav, Tomanec Ivo, Uhlář Václav, Vlček Jaroslav, Zatloukal Pavel, Žalák Miroslav

▫ 4.eC Měřici a automatizačni technika - Třídní učitel: Ing. Antonín Bětík


4.eC Měřici a automatizačni technika
Třídní učitel: Ing. Antonín Bětík


Bančák Jan, Bělík Petr, Bíza Pavel, Bortl Zdeněk, Cekota Vojtěch, Divoký Rudolf, Elis Pavel, First Libor, Fürst Vlastimil, Hanulík Stanislav, Horník Stanislav, Jandásek Přemysl, Kalužík Radim, Kelnar František, Kroupová-Schystalová Eva, Kršák Karel, Krunertová Olga, Květák Kamil, Marák Milan, Marášek František, Marek Stanislav, Matěja Petr, Matyáštík Lubomír, Mikl Jaroslav, Mikulec Jiří, Prachař Miroslav, Šimáček Dalibor, Štoksa Jan, Trnavský Jaromír, Valla Jiří, Vrlová Anna, Zbořil Pavel, Zetík Václav

Fotografie číslo. 661-680 (z 681 fotografií)« 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 (34) 35 »



Najdete nás zde
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 6
Uživatelé: 5
Návštevy: 1

4e manasek
Titulní stránka
128 h-35 min-7 sec

2h plickova
Kalendář školy
7 min-25 sec

2h simik
Titulní stránka
4 h-10 min-20 sec

zavodnik2
Titulní stránka
10 h-49 min-17 sec

2b balcarek
Titulní stránka
4 min-13 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |