Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 1939-1999 : 1970-1979 : 1971 :  Celkem:9


▫ 4.A Strojírenství - Třídní učitel: František Jurásek


4.A Strojírenství
Třídní učitel: František Jurásek


Bačík Miroslav, Fuks Tomáš, Grygera Lubomír, Hezucký Antonín, Hrušák Jaroslav, Klimša Petr, Kolář Pavel, Kopp Antonín, Ligurský Alois, Lukavský Vladimír, Luska Jiří, Pravda Zdeněk, Schneider Miroslav, Škňouřilová Marie, Topič Jaromír, Vinklárek Josef


▫ 4.B Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


4.B Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jan Odehnal


Bochýnek Pavel, Elgart Marek, Ferdus Pavel, Huslík Josef, Janda Miroslav, Jašková Dana, Jurček Pavel, Koňařík Jiří, Kučeřík Miroslav, Navrátil František, Pešková Marie, Sedlář Václav, Schob Jan, Svačina Karel, Šajdák Stanislav, Škrancová Miluše, Táborský Jaroslav, Vilímek Blahoslav, Vítková Ludmila


▫ 4.C Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Jan Vrba


4.C Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Jan Vrba


Buriánová - Váňová Marie, Češková Miloslava, Hefka Petr, Janiš Jaroslav, Julina Milan, Kozáková Milada, Králík Jiří, Měřička Petr, Mostýnová Eva, Odložilík Josef, Ondík Miroslav, Ryška Petr, Šimková Květoslava, Šimlíková Alena, Štěpánek Břetislav, Švec Josef, Uhlíř Josef, Úšela Josef, Vajda Radim, Vysložil Josef, Zádrapa Stanislav, Zálešák Jaroslav


▫ 4.D Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Václav Báča


4.D Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Václav Báča


Celizna Ivan, Černý Antonín, Dohnal Oldřich, Dosoudil Oldřich, Dudík Alois, Dvořáček Jaroslav, Gargulák Oldřich, Halasz Petr, Chalupa Vlastimil, Jančulová Svatava, Janda Petr, Kořenek Josef, Krulíček Jan, Maděra Petr, Machorek Jiří, Maršálková Marie, Mlček Miroslav, Novák Jan, Petřík Miloslav, Plachý Josef, Rafaja Josef, Šlézar Jaroslav, Štajerová Marie, Tomeček Jaroslav, Urban Milan, Vrána Lubomír, Vyoral Rostislav


▫ P5A Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


P5A Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Miroslav Pospíšil


Baťa Ivan, Beck Vladimír, Hájková Eva, Hillscher Josef, Hrdlička Josef, Hrobařík Jaroslav, Hroněk Vladislav, Kadlčáková Irena, Koudelka Antonín, Kováč Miroslav, Kučera Petr, Matušinec Ladislav, Mimochodek Josef, Plšek Josef, Prokopová Marie, Res Eduard, Sadílek Dušan, Sedláček Stanislav, Štefan Jiří, Štěpán Pavel, Tomšíček Miroslav, Vyorálek Jiří


▫ Pe5B Zařízení silnoproudé elektrotechniky - Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Pe5B Zařízení silnoproudé elektrotechniky
Třídní učitel: Ing. Antonín Valenta


Bílek Josef, Březovják Štěpán, Dřímal František, Fiala Jaromír, Grmela Oldřich, Hajný Ivan, Hofr Petr, Hradil Bohumil, Husička Karel, Kadeřábek Jan, Klaban Rudolf, Klableňa Jan, Lajtoch Karel, Matzenauer Jan, Mrhálek Ladislav, Omelka Antonín, Plachý Jaroslav, Rakušan Vlastislav, Raška Josef, Rozkopal Josef, Siegel Květoslav, Stančík Zdeněk, Široký Vlastimil, Točev Svetoslav, Vala Miroslav, Velech Josef, Vidlák Oldřich, Vítek Ladislav, Vojtek Josef, Všianský Petr


▫ Pe5O Strojírenství - Třídní učitel: Ing. Břetislav Mikuláštík


Pe5O Strojírenství
Třídní učitel: Ing. Břetislav Mikuláštík


Heroudek Josef, Hübner Jondřich, Kala Leo, Lukeš Vladimír, Lysoněk Vojtěch, Malina Jiří, Marčík Josef, Němec Jaroslav, Neubauer Jiří, Otépka Jaroslav, Preclík Ladislav, Řezníček Alois, Šenovská Marie, Večeřa Rostislav


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Jaroš Stanislav


Stavebnictví
Třídní učitel: Jaroš Stanislav


https://www.spszl.cz/uploads/thumbs1/66a.gifBártek Karel, Bezděčková Jindřiška, Blažková Jarmila, Císař Vladimír, Dlabačová Ludmila, Doležalová Marcela, Dovrtěl Jan, Čada Jaroslav, Formánek Tomáš, Helísek František, Hlůšek František, Hubáček Oldřich, Janota František, Jurásek Petr, Kolek Metoděj, Kostka Josef, Kučera Miloslav, Kučerová Františka, Macků Aleš, Malaník Vladislav, Mikel Alois, Mrňa Jan, Obdržálek František, Skácelík Milan, Skála Josef, Stašová Magda, Svobodová Jitka, Tesařová Ludmila, Šťastný Antonín


◦ Stavebnictví  - Třídní učitel: Svatopluk Sládeček


Stavebnictví
Třídní učitel: Svatopluk Sládeček


Andršová Hana, Bakalíková Věra, Borýsek Jindřich, Brázdová Jana, Brodina Pavel, Chládek Pavel, Chovanec Josef, Chromčák František, Drobil František, Čalová Dagmar, Francová Danuše, Habr Karel, Hanáková Marta, Holáň Stanislav, Kočař Jiří, Korbel Lubor, Kubíček Zdeněk, Kurina Dušan, Macalík Karel, Pekáček Karel, Pleva Jaroslav, Prokop Miroslav, Reichsfeld Vilém, Skrečková Miluše, Veverka Pavel, Zamazal Václav, Šajdler Pavel, Šaur Zdeněk, Šebesta Zdeněk


Fotografie číslo. 1-9 (z 9 fotografií)



Najdete nás zde
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 3
Uživatelé: 2
Návštevy: 1

3l kosak
Titulní stránka
4 h-20 min-21 sec

4l cervenka
Titulní stránka
1 min-59 sec
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |