Střední průmyslová škola Zlín - Naši absolventi
 
Naši absolventi
Přihlásit
Uživatel:

Heslo:


Hlavní nabídka
Zkola
Počítadlo
Hodiny  
zpět Domů |

Všechny kategorie : 2000-2009 : 2000 :  Celkem:5


▫ 4.A Management obchodu a služeb - Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


4.A Management obchodu a služeb
Třídní učitelka: Mgr. Jana Gerlichová


Bruštík Štěpán, Buřutová Michaela, Duda Vlastimil, Hermannová Alena, Holečková Jana, Huleja Lukáš, Košut Petr, Krajča Martin, Krajča Petr, Krčmářová Alena, Kuželová Eva, Ladmová Barbora, Mališková Jana, Marušák Vladimír, Matůšová Edita, Navrátil Milan, Obdržálková Lenka, Očadlík Jiří, Řezáčová Helena, Šimlík Martin, Tománek Michal, Tomanová Lenka, Válek Tomáš, Večeřa Daniel, Vrzalová Petra, Zmeškal Radek, Žaludek Jiří


◦ 4.A Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


4.A Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. arch. Jiří Šobáň


Berka Jan, Binarová Marta, Ducháč Jakub, Elefant Zdeněk, Gallasová Daniela, Gottwald Libor, Hanák Martin, Hoke Jiří, Klobáska Petr, Král Pavel, Mikšaník David, Milička Jiří, Moudřík Martin, Mrázek Tibor, Olejník David, Omelka Josef, Paštěka Ladislav, Pivec David, Přikryl Jan, Rapant Ondřej, Slunečko Roman, Stuchlík Filip, Valachová Barbora, Valuch Lukáš, Vrzala Luboš, Zapletalová Jana, Šimr Michal


◦ 4.B Stavebnictví - Třídní učitelka: RNDr. Věra Vavroušková


4.B Stavebnictví
Třídní učitelka: RNDr. Věra Vavroušková


Bartoš Přemysl, Bartošek Marek, Beníček Libor, Bubeník Radek, Dočkalová Lenka, Gazda Jiří, Gerych Tomáš, Hainc Boris, Havránek Ondřej, Konečný Miroslav, Kozubík Leoš, Krejčiřík Lubomír, Kubáček Petr, Láník Petr, Lukašíková Lenka, Mana Tomáš, Mikulička David, Minařík Lukáš, Musil Marek, Ondra Michal, Pavlovská Michaela, Přikryl Lukáš, Rupa Martin, Sedlář Jakub, Smolík Marek, Vavruša Lukáš


◦ 4.C Stavebnictví - Třídní učitel: Mgr. Pavel Kvapil


4.C Stavebnictví
Třídní učitel: Mgr. Pavel Kvapil


Chudárek David, Černý Pavel, Hanák Vítězslav, Hrabalík Pavel, Hubík Petr, Jarský Petr, Juříková Silvie, Kaňa Martin, Karlík Vojtěch, Kolaja Milan, Konečná Pavlína, Koryčánek Tomáš, Koukol Vladimír, Kubínová Zdeňka, Kusák David, Musil Aleš, Novák Michal, Ovečka Zdeněk, Pospíšil Radim, Rotschedl Jiří, Sanitrník Pavel, Sekanina Miroslav, Truxa Ondřej, Tuháček Roman, Vaculík Ondřej, Vařák Tomáš, Vít Tomáš, Vyňuchal Antonín


◦ 4.D Stavebnictví - Třídní učitel: Ing. František Uchytil


4.D Stavebnictví
Třídní učitel: Ing. František Uchytil


Cigoš Aleš, Culek Tomáš, Frajt Radim, Janečka Michal, Jurásková Anna, Kalivoda Jiří, Kopecký Michal, Kořínková Lenka, Králíková Marcela, Luka Petr, Mikulec Josef, Pacík Tomáš, Pastyřík Radim, Plášek Petr, Pochylý Jan, Randa David, Světinský Marek, Váňa Ladislav, Vítková Eva, Vyorálek Milan, Vystrčil Radek, Zelina Aleš, Ševčík Jaroslav, Škrabal Tomáš, Žáček Pavel


Fotografie číslo. 1-5 (z 5 fotografií)



Najdete nás zde
Hledání Google



Přítomní
Celkem: 1
Uživatelé: 0
Návštevy: 1
Nikdo z uživatelů tu není.
SPŠ Zlín
Copyright © 2006 by SPŠ  Zlín |  Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2003 The XOOPS Project
Zprávy a kalendář | Obědy | Suplování | Organizace školního roku |