Třikrát bronz pro naši školu


Ve čtvrtek 31.3.2022 se v areálu policejní školy Holešov konalo krajské kolo SŠ v silovém čtyřboji. Naši školu vyjelo reprezentovat jak družstvo chlapců, tak i družstvo dívek. Skvělými výkony a třetím místem se blýskl David Šimek, když zvládl skočit trojskok snožmo 880cm, v disciplíně tlaky na lavičce provést 29 opakování, zacvičit 21 shybů a 25 svisů vznesmo na hrazdě. Celkem nasbíral 205 bodů, druhé místo mu uteklo o jeden bod. Dalšími členy bronzového družstva byli Kryštof Žůrek, Pavel Šichnárek, Jaroslav Zvoníček a Vojtěch Pekař.

Výsledky kategorie chlapců – družstva:
1. VPS a SPŠ MV Holešov – A
2. SŠ- COPT Kroměříž
3. SPŠ Zlín
4. SPŠ Vsetín
5. TSOŠ Veterinární Kroměříž
6. SO ŠOOM Zlín
7. SG Velehrad
Družstvo dívek ve složení Gabriela Kadlčková, Aneta Moučková, Kristýna Krajčová, Vendula Tománková a Natálie Kulíšková– všechny ze třídy 2L, se zasloužily o nádherné a nečekané třetí místo.

Výsledky kategorie dívek – družstva:
1. VPS a SPŠ MV Holešov -A
2. VOŠP a SPgŠ Kroměříž
3. SPŠ Zlín
4. SG Velehrad
5. TSOŠ Veterinární Kroměříž
6. VPS a SPŠ MV Holešov-B