Učitelé


Adamíková Soňa, Ing.

Adamíková Soňa, Ing.

odborné předměty elektro
Bártová Naděžda, Ing.

Bártová Naděžda, Ing.

odborné předměty stavebnictví
Běhalová Kateřina, Mgr.

Běhalová Kateřina, Mgr.

matematika, fyzika
Bosáková Kristýna, Mgr.

Bosáková Kristýna, Mgr.

anglický jazyk
Dírerová Hana, RNDr.

Dírerová Hana, RNDr.

matematika, chemie
Dvořáková Hana, Mgr.

Dvořáková Hana, Mgr.

matematika, tělesná výchova
Fajgar Petr, Mgr.

Fajgar Petr, Mgr.

matematika, fyzika
Gallasová Jitka, Ing.

Gallasová Jitka, Ing.

anglický jazyk, odborné předměty stavebnictví
Gerlichová Jana, Mgr.

Gerlichová Jana, Mgr.

německý, ruský jazyk, společenské vědy
Graja Tomáš, Mgr.

Graja Tomáš, Mgr.

matematika, fyzika
Hanulík Stanislav, Ing.

Hanulík Stanislav, Ing.

odborné předměty elektro
Havrlantová Eva, Ing.

Havrlantová Eva, Ing.

odborné předměty ekonomické
Indrová Tereza, Mgr.

Indrová Tereza, Mgr.

anglický jazyk, český jazyk, německý jazyk
Jankůj Petr

Jankůj Petr

praxe
Javorová Jitka, Mgr.

Javorová Jitka, Mgr.

anglický jazyk, český jazyk
Jelínek Michal, Ing.

Jelínek Michal, Ing.

odborné předměty strojírenství
Juříček Zdeněk, Mgr.

Juříček Zdeněk, Mgr.

anglický jazyk, společenské vědy
Kadlečíková Jitka, Mgr.

Kadlečíková Jitka, Mgr.

anglický jazyk
Klimeš Vít, Mgr.

Klimeš Vít, Mgr.

anglický jazyk, dějepis
Kolářová Beáta, Mgr.

Kolářová Beáta, Mgr.

anglický jazyk, tělesná výchova
Končák Marián, Mgr.

Končák Marián, Mgr.

český jazyk
Konečná Zdeňka, Mgr.

Konečná Zdeňka, Mgr.

německý jazyk, tělesná výchova
Konečný Ivan, PaedDr.

Konečný Ivan, PaedDr.

společenské vědy, tělesná výchova
Korábečný Tomáš, Mgr.

Korábečný Tomáš, Mgr.

anglický jazyk, český jazyk
Kosař František, Ing.

Kosař František, Ing.

odborné předměty strojírenství
Kovář Josef, Ing.

Kovář Josef, Ing.

odborné předměty elektro
Kuczmanová Dana, Mgr.

Kuczmanová Dana, Mgr.

informatika. biologie
Kvapil Jiří, Ing.

Kvapil Jiří, Ing.

odborné předměty stavebnictví
Lev Vilém, Ing.

Lev Vilém, Ing.

odborné předměty elektro
Martinec Robin, Ing.

Martinec Robin, Ing.

odborné předměty strojírenství
Martinec Stanislav, Ing. Ph.D.

Martinec Stanislav, Ing. Ph.D.

odborné předměty stavebnictví
Mazal Jaromír, Ing.

Mazal Jaromír, Ing.

odborné předměty elektro
Mikeš Jiří, Bc.

Mikeš Jiří, Bc.

matematika, deskriptivní geometrie
Mráz Libor, Ing.

Mráz Libor, Ing.

statutární zástupce ředitele školy
Nedbal Radomír, Ing.

Nedbal Radomír, Ing.

ředitel školy
Němeček Josef, Ing.

Němeček Josef, Ing.

odborné předměty strojírenství
Nesvadbová Renata, Ing.

Nesvadbová Renata, Ing.

odborné předměty strojírenství
Netopilová Eva, Ing.

Netopilová Eva, Ing.

odborné předměty stavebnictví
Novotný Jiří, Mgr.

Novotný Jiří, Mgr.

český jazyk, německý jazyk
Ondrík Jan, Ing.

Ondrík Jan, Ing.

odborné předměty strojírenské
Plšková Věra, Ing.

Plšková Věra, Ing.

zástupce ředitele pro pedagogickou činnost, výchovný poradce
Prokopová Zuzana, Ing.

Prokopová Zuzana, Ing.

odborné předměty elektro
Pšeja Zdeněk, Ing.

Pšeja Zdeněk, Ing.

odborné předměty stavebnictví
Ropová Jitka, Mgr.

Ropová Jitka, Mgr.

anglický jazyk
Rozsypálková Eva, Mgr.

Rozsypálková Eva, Mgr.

matematika, informatika
Samson Josef

Samson Josef

praxe
Sedláček Aleš, Ing.

Sedláček Aleš, Ing.

odborné předměty stavebnictví
Šenovský Josef, Ing.

Šenovský Josef, Ing.

odborné předměty stavebnictví
Šenovský Leoš

Šenovský Leoš

praxe, školník
Slováčková Renata, Mgr

Slováčková Renata, Mgr

český jazyk, anglický jazyk
Srnec Jan, Ing.

Srnec Jan, Ing.

odborné předměty strojírenské
Strážnický Přemysl, Mgr.

Strážnický Přemysl, Mgr.

matematika, fyzika
Stuchlíková Ivona, Mgr.

Stuchlíková Ivona, Mgr.

český jazyk, společenské vědy
Stužka Daniel, Ing.

Stužka Daniel, Ing.

informatika
Švehlíková Lenka, RNDr.

Švehlíková Lenka, RNDr.

matematika, informatika, fyzika
Svobodová Drahomíra, Mgr.

Svobodová Drahomíra, Mgr.

matematika, deskriptivní geometrie
Ťopek Jan

Ťopek Jan

praxe
Trávníček Jan, Ing.

Trávníček Jan, Ing.

odborné předměty elektro
Učeň Oldřich, Ing.

Učeň Oldřich, Ing.

odborné předměty strojírenské
Urbaníková Jitka, Mgr.

Urbaníková Jitka, Mgr.

anglický jazyk, Tělesná výchova
Valentová Ljuba, PaedDr.

Valentová Ljuba, PaedDr.

anglický jazyk, ruský jazyk
Vaščák Vladimír, RNDr.

Vaščák Vladimír, RNDr.

fyzika, informatika
Vilímek Petr, Ing.

Vilímek Petr, Ing.

informatika
Vítková Marie, Ing.

Vítková Marie, Ing.

ekonomika, účetnictví
Vondřejcová Jana, PhDr.

Vondřejcová Jana, PhDr.

výchovný poradce, anglický jazyk
Vyoral Jindřich, Ing.

Vyoral Jindřich, Ing.

odborné předměty elektro
Winkler Aleš, Mgr.

Winkler Aleš, Mgr.

anglický jazyk, tělesná výchova
Zacharová Magda, Mgr.

Zacharová Magda, Mgr.

český jazyk, anglický jazyk
Žák Vojtěch, Bc.

Žák Vojtěch, Bc.

informatika
Zálešáková Gabriela, Ing. Arch.

Zálešáková Gabriela, Ing. Arch.

odborné předměty stavebnictví
Závodník Jiří, Mgr.

Závodník Jiří, Mgr.

tělesná výchova, německý jazyk
Závodník Jiří, Mgr.

Závodník Jiří, Mgr.

tělesná výchova, matematika
Závodníková Alexandra

Závodníková Alexandra

tělesná výchova, německý jazyk
Zlámalík Karel, Ing.

Zlámalík Karel, Ing.

odborné předměty strojírenství