Proč studovat u nás


Na území České republiky je přibližně 1 300 středních škol
a ve Zlínském kraji byste jich napočítali skoro 70.

Je proto logické, že si při rozhodování o své budoucnosti
musíte položit následující otázku:

PROČ STUDOVAT PRÁVĚ NA SPŠ ZLÍN?

Naše škola je ideální volbou pro všechny, kteří mají rádi techniku a chtěli by jí zasvětit svůj profesní život. Ať už budete po maturitě pokračovat ve studiu na vysoké škole, nebo rovnou začnete pracovat v nějaké technicky zaměřené firmě, znalosti získané na Střední průmyslové škole Zlín se pro vás stanou zárukou toho, že ve svém oboru budete patřit ke špičce.

Neustále pracujeme na tom, abychom se zlepšovali a reagovali na nové trendy 21. století. Máme za sebou bohatou historii, která sahá až do roku 1937, jsme si ale vědomi toho, že je nutné myslet především na budoucnost. Při výuce odborných předmětů proto sázíme na naše hi-tech vybavení a žákům se snažíme předávat to, co skutečně využijí v praxi.

Netajíme se výsledky své práce a nebojíme se srovnání s ostatními, protože jsme přesvědčeni o tom, že se nemáme za co stydět. V roce 2019, kdy závěrečné zkoušky na střední škole ještě proběhly klasickým způsobem a jejich součástí byla také obávaná slohovka z češtiny, uspělo u společné části maturit 92,2 % našich studentů. Budeme rádi, když mezi ně budete v příštím školním roce patřit i vy!


Pokud máte chvilku čas, projděte se po škole v naší fotogalerii
a vyberte si už teď svůj vysněný obor.

Samozřejmě k nám můžete přijít také na Den otevřených dveří.