Okresní kolo ve florbale chlapců


V úterý 7. 11. se v tělocvičně naší školy odehrálo okresní kolo ve florbale chlapců. Turnaje se zúčastnilo hned osm družstev, které byly rozděleny do dvou skupin. V úvodním utkání si kluci nejprve poradili se zdravkou, poté však přišla první a jediná prohra v turnaji s gymnáziem Lesní čtvrť. Kluci prohráli 3:4. V semifinále si pak kluci poradili gymnáziem Otrokovice 4:0 a ve finále vrátili reprezentanti průmyslovky prohru gymnáziu Lesní čtvrť a zvítězili 2:0. Podařilo se jim tak postoupit do krajského kola, které se uskuteční v Uherském Brodě.  
 
Pochvalu zaslouží všichni hráči a oba brankáři. Po celou dobu turnaje se na hřišti i mimo něj chovali vzorně, což se o některých soupeřích bohužel říct nedá. Moc děkujeme také skvělým fanouškům, kteří kluky ve vyřazovacích bojích hnali za výhrou.  
 
Školu reprezentovali:  
Matěj Drábek 2.G, Michal Gajdůšek 3.A, Radim Zálešák 4.L, Michal Procházka 4.H, Michael Christov 3.L, Máčala Filip 4.E, Šišák Marek 4.B, Steiger Jaromír 4.A, Chlup Daniel 4.K, Trčka Daniel 3.B, Jan Vymazal 1.L, Martin Ćuba 2.G, Matěj Tkadlec 1.A, Jakub Kurtin 1.E