Soutěže


 • Předání cen soutěžícím

  Dne 21.9.2023 proběhlo na stavební fakultě ČVUT Praha předání cen firmy Wienerberger našim úspěšným soutěžícím.


 • Středoškolský pohár v atletice

  Družstvo chlapců se zúčastnilo středoškolského poháru v atletice, kde obsadilo krásné 3. místo.Ač byl tým složen na poslední chvíli a zranění nám rozhodilo sestavu, naši studenti podali velice kvalitní výkon. Chlapci z 1.B se zapojili v disciplínách, které nebyly v jejich komfortní zóně, s velmi slušnými výsledky. Matěj Chromek velice zkušeně zorganizoval štafetovou předávku, ve které svou finální rovinkou Jakub Hala získal 2. místo. Nakonec naši “orienťáci”, Šimon Sláma a Václav Pernička, dominovali v běhu na 1500 m a zajistili nám tak body na krásné celkové 3.místo.

  Složení týmu:Michalovič Richard – 1.BŠkach Adam – 1.BChromek Matěj – 2.BHala Jakub – 3.ESláma Šimon – 3.LPernička Václav – 3.GBlahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.


 • SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROJEKT

  „SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROJEKT“ pro studenty středních průmyslových škol stavebních, vyhlášené společností Wienerberger, školní rok 2022/2023. Výsledky 14. ročníku soutěže, podle rozhodnutí odborné poroty pod vedením profesora Ing. Petra Hájka, CSc. z katedry konstrukcí pozemních staveb ČVUT Praha jsou následující:

  3. ročník – Projekt rodinného domu:

  3. místo – TEREZA STROJILOVÁ, 3.L

   

  Speciální ocenění společností LOXIA, architects engineers – NELA PUMPRLOVÁ, 3.K

  4. ročník – Projekt občanské a bytové stavby:

  3. místo – SÁRA ŠPENDLÍKOVÁ, 4.K.

  Oceněným soutěžícím gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy! Věříme, že tyto úspěchy budou motivací pro nové soutěžící.


 • Vodácký kurz
  Ve dnech 12. 6. až 16. 6. 2023 se žáci 3. ročníku účastnili vodáckého kurzu.
  Kurz žáků tříd 3.B, 3.E a 3.H pod vedením Ivana a Zdeňky Konečných splouval Vltavu na Vydrách,  které jsou nejoblíbenějším typem lodi českých vodáků. Techniku ovládání lodi nacvičili žáci první den ve Vyšším Brodě a potom už postupně splouvali Vltavu až do Zlaté Koruny. Během cesty zdolali 9 jezů a zažili spoustu legrace na vodě i v kempech.

 • Technologická olympiáda 2023

  Naši dva studenti, Adam Šebesta (2.H) a Richard Winter (3.H), se zúčastnili celostátní Technologické olympiády 2023. Školní kolo se na území celé ČR odehrávalo online a probíhalo ve formě znalostního testu. V tomto kole se náš tým umístil na 4. místě z celkového počtu 571 zúčastněných týmů z  celé České republiky a kvalifikoval se do finálového kola, jenž se pro 25 nejlepších týmů konalo v Praze na Elektrotechnické fakultě ČVUT.

  Studenti si mimo soutěžení měli možnost poslechnout zajímavé přednášky, debatovat se špičkami v  oboru a odnést si spoustu zážitků. Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme.Dopravu na soutěž žákům hradil Nadační Fond SPŠ Zlín.