Soutěže


 • Výuka bez hranic
  Zákaz cestování! Uzavřené hranice! Nevadí!!! Aneb angličtina v praxi v době distanční výuky. V měsíci květnu se nám podařilo navázat spojení (a to doslova😊) s naší partnerskou školou VTI Izegem v Belgii. Studenti si ověřili své znalosti o jednotlivých zemích v kvízu Kahoot. A hlavně měli možnost si anglicky popovídat. Co bylo tématem konverzací? Přirozeně žáky zajímal lock down, jak se vypořádali se studiem v době covidové, ale došlo i na lehčí oblasti, jako jsou například: oblíbené seriály, počítačové hry nebo jídlo. Více se dočtete ve školním časopise. I když bylo prima si popovídat online, věříme, že příští rok už to bude tváří v tvář, ať už v Izegemu nebo u nás.

                                                                                                            Mgr. Jitka Kadlečíková

 • Strava pro puštíka

  Srdcaři a nadšenci SPŠ Zlín obešli v dubnu letošního roku se svými 9 119 000 m téměř 4x obvod České republiky v rámci 1. ročníku distančního sportování SŠ a přispěli tak na stravu pro zvířata v ZOO Zlín.

  Podívejte se na  celkové výsledky.

  Děkujeme všem aktivním chodcům, běžcům a cyklistům za snahu.


 • Evropský parlament mládeže v ČR

  Pojď zkusit něco nového! Zlepši si angličtinu, své měkké dovednosti a seznam se s mladými lidmi z různých koutů Evropy!

  Přijď na přednášku, kde se dozvíš více o Evropském parlamentu mládeže v ČR, která se uskuteční 16. 2. Od 14:30 pod tímto odkazemhttp://bit.ly/EPMZlin
  Budeme se na tebe těšit!


 • Domino


  Národní pedagogický institut ČR oznámil 18. prosince 2020 výsledky celostátní soutěže v tvořivosti učitelů. Výsledky najdete zde.
  Děkujeme za reprezentaci školy.
   

 • Bobřík informatiky

  Bobřík Informatiky

  Přestože se spousta soutěží v tomto školním roce nekoná z důvodu pandemie covid-19, Bobřík informatiky proběhl i letos. Naše škola se opět zapojila v kategorii Senior a Junior. 

  Účast nebyla tak vysoká jako v minulém roce, ale i tak děkujeme všem, kteří si našli čas a ve svém volném čase se do soutěže pustili. Pochlubit se můžeme 16-ti úspěšnými řešiteli v kategorii Junior. Nejlépe se umístil Michal Harsa (1.G) a Markéta Holínková (1.L). V kategorii Senior je letos 19 úspěšných řešitelů, kdy nejlepšími byli Matyáš Rafaj (3.H) a Daniel Žůrek (4.G)

  Vítězům blahopřejeme a těšíme na účast v příštím ročníku.